Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manVďačná za celý deň, hoci bol taký “prerastený” – každú chvíľku som sa cítila inak, z absolútnej nevládnosti do absolútnej pohody a výkonnosti a späť. Ale aj tak vďačná za veselé stretko s kámoškou v nákupnom centre. Vďačná za čašníčku, čo nás obsluhovala – bolo to to najzlatšie stvorenie, aké si viem predstaviť, bez toho, aby bolo podľa mojich “staromilských” predstáv… Príjemné, šikovné, rozumné a ochotné moderné dievča s nôžkami ako srnka (takými štíhlymi, nie takými chlpatými! 👿 ). Vďačná za to, že takýmito stretnutiami mi pomáha Univerzum obnovovať svoju vieru v ľudstvo.

A vďačná za obchodíky, kde si aj stará baba môže kúpiť mačičkové papučky a srdiečkové gate. Nie je to taký zlý svet… Dnes som nahodila svoje mačičkové kraťasy a v jednom z obchodov som veru narazila na drobizg, čo sa mi evidentne vysmieval, ale moja duša v duchu nad nimi mávla duchom (= otrčila prostredník 😛 ) a šlo sa ďalej. Som, čo som, a cítim sa tak dobre; až oni budú v mojom veku a budú sa cítiť rovnako dobre, pogratulujem im.

Bola som aj na pošte poslať knižky ďalšiemu nádejnému čitateľovi. Vďačná, že je o ne ešte stále záujem. Čo si budeme bublať – robí mi to dobre. 😀

Dnes som maturovala nad robením selfie a ešte stále mi to nejde. Skúšala som aj foťak a samospúšť, ale to ešte potrvá, než sa zdokonalím do tej miery, že sa za fotky zo seba nebudem hanbiť… 😉 Ale má to jeden pozitívny výsledok – Berušku sa mi síce nepodarilo dostať do ostrej podoby (čierne mačičky sa aj bez toho dosť zle fotia), ale už mám len mierne rozmazanú fotku seba s Gaykou. Vďačná, že som prišla nakoniec na chuť aj pchaniu ksichtu pred kameru a vycieraniu chrupu, ešte kým nejaký mám 😉 . Použiteľných fotiek mám zatiaľ nula. 😛 Posledné použiteľné fotky boli, keď vyšla Čierna mágia, čo už je tiež pár rokov.

No, nabudúce skúsim aj ten kačací pysk. Potom už budem celkom aktualizovaná, priam až moderná. 😉

 

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.