Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDnes nikto v mojom okolí neochorel ani nezomrel, nemal nehodu, dom stojí, máme čo žerky, máme teplo… Čo viac si môže človek priať.

Je zvláštne, ako sa veci relativizujú, keď narazíte na múr, ktorý nedokážete zdolať. Včera som ponúkla svoj život výmenou za iný. Uvidíme, či to prijmú. Nemuselo by im byť jedno, či zomrie jeden alebo dvaja… Hoci, neviem. Myslím, že im to jedno je… Aj tak obchodujem s niečím, čo mi už dávno nepatrí.

Univerzum, som vo vývrtke a neovládam to. Takže bacha na mňa.  To nie je vyhrážka, to je výkrik o pomoc.

Reklamy

4 thoughts on “Vďačnosť každý deň

  1. Moja povaha mi velí niečo napísať, tak sa prosím nehnevaj. Tuším, ako sa cítiš. Tento týždeň aj ja prežívam úplne na …. Chytá ma totálna bezmocnosť, zúfalstvo a beznádej. Ale viem, že to proste prejde.

    Like

  2. wow,reagujem na sasin komentar lebo ja sem tiez neprispievam aj ked tuto stranku vcelku pravidelne sledujemuz aspon odvtedy co sa menila na eprakoneDD, tak ja mam podobne stavy tento tyzden,som bez prace 1.tyzden co nie je taky financny problem skor mam vnutorny pocit ze by som mal nieco zmenit len to neviem presne pomenovat,ono okolnosti ma akoby tlacia robit nieco podobne v podobnom prostredi ale akosi sa s tym nieco v mojom vnutri nestotoznuje.mam chut na radikalnu zmenu len ju neviem nejak presne popisat alebo skor popis je zavisly na vela:” ale k tomu aby to fungovalo potrebujem to a to” cize obavy.ono sa toasi nejak” vyvrbi” ako vzdy a asi sposobom ze ako velmi na to budem upriamovat pozornost.hm zijem usporiadane a pisem ako vidim chaotickyDD

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.