Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDopoludnia to bol taký nijaký deň, potom som sa pozbierala a začala sa nasilu cítiť dobre – a zabralo to… 🙂 Dnes sa roombovali dve poschodia. dokonca som poodťahovala nábytok, čo sa mi aj vypomstilo – po pár dňoch pobolievania ľadvín ma to okolo obeda celkom skotilo. I vzala som fľašu vody a pila som ako dúha 😛 a do večera som to zahnala. 🙂 Vďačná, že to vyšlo.

Napriek nesústredenosti sa mi dnes podarilo dosť vecí dotiahnuť do konca. 🙂 To je tiež niečo hodné a vďačná za to.

Vďačná, že som večer vyhrabala staré DVDčka Mrs. Bradley Mysteries (=že som ich po rokoch vôbec našla). V telke nebolo nič, čo by ma aspoň vzdialene zaujalo, tak som nahodila titulky a pozerala sa angličtina. Zistila som, že 30. roky mi hovoria viac ako dnešná doba. Ešte aj piesní z toho obdobia poznám viac ako tých moderných. 😉 Kukla som dva diely; tri mi zostávajú na horšie časy. Kedysi som to mala rada; dnes už nie až tak, už som počas pozerania aj umývala riad, ale vždy lepšie než tie obvyklé americké seriály, čo všade bežia (a ktoré som už xkrát videla).

Vďačná za to, že mi ešte zostalo trošku portského od Vianoc – dnes som ho dorážala, hoci ešte slza na dne zostala. Len tak, pre chuť. A keď dopijem, nekúpim nové a budem abstinovať. 🙂

Dobrý deň. Sú aj horšie. Sú aj lepšie, ale nebolo ich až tak veľa. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.