Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDnes som bola na návšteve. Bol príjemný, nenáročný dník, s GabyBaby sme šli na obed, potom som šla k nej na návštevu pozrieť jej nový bytík a potom som sa vrátila do nákupného centra, ale už tam bola celá Bratislava, takže som nakoniec len kúpila lak na nechty a zdrhala domov.

Vďačná, že okolo obeda bolo síce plno, ale nie až tak, a že som mala dobrý obedík. Vďačná za pekný výlet. V novom bytíku som sa cítila nekonečne príjemne, má úžasnú energiu. Vďačná za GabyBaby, že ma vytiahla na návštevu. 🙂 Vďačná za to, že som si ešte pamätala nejeden kamienok, hoci jednému som nevedela prísť na meno, až kým som ho nenašla v knižke Judy Hallovej. A vďačná, že som videla aj druhý diel tej knižky, ktorú mám ja – je úžasná (a úžasne drahá). Vďačná za to, že som si mohla v noci pokecať s Gaiou i Gabrielom. A hlavne vďačná, že som po pár dňoch znova videla slnko. 🙂

Ale tie laky na nechty, čo som kúpila, zas až také úžasné nie sú. 🙂 Nie vždy mi všetko vyjde. Vďačná za tie razy, kedy vyšlo… a vďačná za to, že idem chrapkať.

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.