Stačí jedna minuta, abyste pochopili, čemu byste se v životě měli věnovat

wheel-of-lifeVďaka fejsbúku som našla minitest, ktorý možno niekomu pomôže:

Život každého člověka se skládá z nejrůznějších součástí: rodina, byznys, koníčky, odpočinek. Je důležité dodržovat ve všech směrech rovnováhu. Jinak to za vás udělá sám život. Nabízíme vám jednoduché a v psychologii často uplatňované cvičení, podle jehož výsledků stanovíte, co jste zanedbali.

kolo-zivota-big

  1. Vemte list papíru a kolo na něj překreslete.
  2. Ohodnoťte své úspěchy v uplynulém roce na uvedené stupnici od 1 do 10. Potom své výsledky vyznačené v kole spojte čarou.
  3. Získáte své osobní „kolo života“ a spolu s ním i pochopení, čemu byste měli věnovat více pozornosti a čemu naopak méně.

Nepropadejte zoufalství, pokud ani na jedné stupnici nemůžete uvést 10 bodů. Ani když po spojení výsledků čarou nezískáte kruh, ale ozubené kolečko. Teď už přece víte, které z oblastí svého života byste se měli více věnovat.  Začít se zlepšovat v každé oblasti můžete hned..

Doporučujeme vám dělat si test za každý uplynulý měsíc. Můžete podle něj korigovat své další jednání. Dobré výsledky na sebe nenechají čekat a „kolo života“ se bude točit mnohem efektivněji.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s