Boslaal po novom

11070007_792041170864086_2242791775766071525_nTakmer 7 mesiacov fungoval v tichosti Pathworkingový klub Boslaalu a rozpútal nejednu poučnú diskusiu… Ale postupne, azda preto, že sme boli len malá skupinka, diskusia nejako stíchla. Prišlo mi to ľúto a tak som sa rozhodla všetky tie zozbierané články postupne preklápať na otvorenú stránku Boslaalu s tým, že sa tam azda nájde zopár ľudí, ktorí sú ochotní rýpať sa v svojom svetonázore/svetovidení 😉 .

Dnes som urobila zásadnejšie úpravy stránky. Možno ešte budú nejaké, to ukáže čas… To, čo je teraz, je už funkčné. Niekoľkokrát do týždňa, nepravidelne, sa budú objavovať inšpiratívne citáty, zamyslenia a cvičenia. Ak chcete na sebe pracovať, budem len rada, ak túto možnosť využijete a v komentároch sa podelíte o svoje vnímanie vecí.

Dnes som dala hneď jedno cvičenie, Vystupujeme na čas z času. Je určené na zbavenie sa prílišnej snahy o kontrolu. Som zvedavá, čo vám prinesie… 🙂

A zhrnutie za Pathworkingový klub: mne dal hodne. Vniesol zas viac relativity do mojich “jasných” a “samozrejmých” postojov – najmä keď mi ukázal uhly pohľadu, o ktorých som ani netušila, že môžu byť! Takže ak sa to vezme poctivo, má Boslaal skutočne schopnosť začať rúcať predsudky a samonastolené obmedzenia…

A svojim spoluklubovníkom aj touto cestou ešte raz ďakujem. Obohatili ste moje vnímanie. Dúfam, že sa stretneme aj na verejnej stránke Boslaalu. 🙂 A sľubujem, že budú pribúdať aj nové veci. 😉 Ja som s pathworkingovaním totiž ešte ani zďaleka neskončila.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s