Záver liečebných techník pre koreňovú čakru

Preambula 🙂

Bez zdravého fungovania prvej čakry sme beznádejne uväznení na všednej úrovni bytia, vždy sa vyhýbame a vždy riešime rovnaký problém – potrebujeme spevniť prízemie, z ktorého vyrastá všetko ostatné. Verím, že keď nemáme našu pôdu úplnú a nedotknutú, všetka ostatná práca je menej efektívna. Keď je pôda úplná, následná práca sa deje súvislejším spôsobom a posilňuje pôdu. Uzemnenie je pomalý a kumulatívny proces. Je to to kde začíname a pritom sa neustále mení podľa toho čo postavíme.

Nedá sa príliš sa uzemniť. Naša kultúra, taká odpojená od zeme našej planéty, a s hodnotami ktoré nectia telo a fyzický svet, nás neustále oddeľuje od našej pôdy. Bez ohľadu na vývin v detstve, stále máme na čom pracovať aby sme prekonali kultúrnu programáciu ktorá oslabuje naše spojenie s prvou čakrou.

Znovuzískanie svätého chrámu nášho tela, nášho práva byť tu a nášho práva mať to čo potrebujeme na prežitie môže byť šťastným opätovným spojením s najhlbšou zemou našej vlastnej bytosti a pevným začiatkom vzrušujúcej cesty uzdravenia cez čakry.

 

2 thoughts on “Záver liečebných techník pre koreňovú čakru

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s