Pozri do tváre, uvidíš zdravie

Od GabyBaby som dnes – áno, práve pred chvíľkou – dostala jeden fajn článok o diagnostike zdravotných problémov. Dávam ho okamžite sem (pretože na dnes nemám nič pripravené a pri našich infúzkach s Lassiterom sa k tomu v najbližších dňoch asi nedostanem – 3 hodiny cestovania s mačkou na pleci + 4 hodiny infúzky sú pecka pre onko-blondínečku 😕 ):

Podle Ohašiho části tváře korespondují s ostatními částmi těla. Takže, když nějaký orgán není v pořádku, projeví se to i naší tváři. V podobě skvrn, vyrážky a vrásek. Pro lepší orientaci vám poslouží „MAPA TVÁŘE“.

Podívejte se pozorně do zrcadla. Na své tváři a na těle uvidíte znaky, které vám poskytnou informace o vašem zdravotním stavu – fyzickém i psychickém. Ukážeme vám, jak je správně dešifrovat a pochopit.

Lidské tělo je jako otevřená kniha. Každá vráska na tváři, tvar nosu, způsob chůze, může hodně napovědět o zdravotním stavu člověka, dokonce i o jeho charakteru. Stačí se jen podívat do zrcadla o něco pozorněji než jindy, uvolnit se, nechat volně plynout myšlenky, vnímat pocity a podívat se až na dno své duše „Očima svého těla“.

Někdy se dají odhalit „energetické díry na těle i duši“ nebo místa psychosomatických bloků, které si vytváří každý jedinec na obranu pro přežití traumatické situace. Každá část těla nám může poskytnout množství informací, jen je potřeba se naučit vnímat různé znamení a správně chápat svoje pocity.

ZKONTROLUJ SI SVÉ TĚLO

Jak se projevují energetické poruchy? Jak zjistíme, že něco není v pořádku?

Pokuste se vnímat svojí životní energii, která vámi prochází, jako vlnu pocitů. Všímejte si přitom necitlivé zóny, nebo místa, kde se energetický blok projevuje, jako tlak, napětí či bolest.

Zaměřte se na vyznačené body podle obrázku. Zkontrolujte, zda jsou teplé, načervenalé, oteklé nebo bolestivé na dotyk.

Pokuste se je cítit i zevnitř – pomůže vám správné dýchání a meditace.

Když objevíte kritický bod, jemně ho masírujte a snažte se dýchat přes toto místo, aby energie začala proudit harmonicky. Když je kritický bod teplý, můžete ho masírovat rukama od středu postiženého místa směrem ven. V případě, že je kritický bod studený, postupujte z opačné strany z venku dovnitř.

1. Močový měchýř projevuje se těsně pod místem, kde začínají růst vlasy
2. Tlusté střevo na spáncích a na bočních stranách čela
3. Tenké střevo uprostřed čela
4. Játra mezi obočím
5. Slezina okolo očí, pod obočím a směrem k uším
6. Žlučník na víčkách
7. Nadledviny těsně pod očima
8. Slinivka břišní okolí kořenu nosu
9. Žaludek ve střední části nosu
10. Srdce na špičce nosu
11. Průdušky pod nosem (nosní dírky)
12. Plíce na tvářích od nosu až po uši
13. Pohlavní orgány okolí úst a na části brady
14. Ledviny na bradě

One thought on “Pozri do tváre, uvidíš zdravie

  1. Heli, taky napad, ktore vaky si si to minule energeticky riesila? Kukala som, je tam z celuste, podla tejto mapy by to bolo niekde medzi 13 – 14? Ci to nebolo intuitivne nutkanie odstranit daky odtlacok choroby, akosi ma to napadlo, kedze 14 su ladviny a ladviny teraz riesis aj s Lassiterom. Baby pisu, ci on necisti teba. Moze byt, ale na druhej strane je aj jedno kto koho cisti. Mozno je to len znamenie, ze treba problem riesit u oboch.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s