Pripomenutie: druhá meditácia za Gaiu sa blíži!

Článkom Posolstvo od Arkturiánov sme vyštartovali sériu siedmich meditácií s Gaiou. Prvá meditácia prebehla 17.7. 2010 v hlavnom čase medzi 19:00-20:00, ale kanál som držala otvorený už od nejakej 11:00.

Druhá meditácia je naplánovaná na 20.8., zasa v čase medzi 19:00 a 20:00, ale kanál otvorím znova už okolo 11:00 pre tých, čo nebudú mať večer čas a chceli by sa napriek tomu pridať.

Z čoho meditácia pozostáva? Z prehrania Shanti mantry (na videu v pôvodnom článku i s textom na spievanie alebo odriekanie) a z meditácie nad mantrou. Môžete si ju spievať, môžete ju odriekať, môžete vizualizovať – napríklad mohutný stĺp svetla, ktorý “nasáva” svoje okolie a “posiela” ho nahor, kde ho zachytávajú anjelské ruky a prenášajú do vyššej vibrácie… 🙂 Môžete si predtsavovať všetky tie krásy Zeme, rovnováhu a mier, ktoré pre ňu chceme dosiahnuť. Môžete tancovať, môžete cvičiť (napríklad stáť žam žung pri mantre 🙂 ), môžete čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Dôležitý je úmysel – aby to bolo pre Gaiu, jej vyváženie a vzostup a vzostup celého ľudstva. Samotná mantra trvá len nejakých 6 minút, takže vám neuberie ani veľa z pracovnej doby. V čase medzi 19:00-20:00  bude mať meditácia najväčší účinok, pretože nás bude najviac sústredených na jednu vec. Ale kanál budem držať otvorený až do 22:00, takže vašu meditáciu budem posilňovať aspoň ja. 🙂

Pridáte sa znova? (A ak ste nemeditovali prvýkrát, nevadí; pridáte sa aspoň teraz? 🙂 )

A aby ste neobišli celkom naprázdno týmto článkom, pridávam pesničku, ktorá mi dnes prišla e-mailom. Nejako sa mi hodí ku Gaii, času a úmyslu. Ale pozor – meditovať sa bude zasa s mantrou Shanti, lebo do tejto piesne by som už nijaký “kanál” zabudovať nestihla!

Takže sľúbená pesnička je od Nickie Hart a volá sa Be Yourself (Buď sám sebou):

Najdôležitejšia výpoveď pesničky: Be yourself wherever you are. Buď sám sebou, nech už sa nachádzaš hocikde (a v tom aj v hocijakej situácii). 🙂

5 thoughts on “Pripomenutie: druhá meditácia za Gaiu sa blíži!

  1. Pridám sa aj druhý krát, pre Gaiu vždy :)Pre mňa je Shanti mantra mnohokrát silnejšia ako Gayatri a už si ani nevšimnem, že 108 opakovaní zaspievam za dve hodiny 😀 Sú to úžasné pocity, zrejme aj preto, že práve v ten čas nás spieva najviac.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s