A zas mám anjelské utrum!

Celý deň dnes rozmýšľam, ako sa vysporiadať s touto situáciou, a rozhodne si nie som istá, že toto je dobrý pokus – ale aspoň nejaký pokus to je… 😦

Ráno som si zapísala mentálny rozhovor s Gabrielom a keď už som bola pri počítači, pozrela som si štatistiky. Na Angeláriu som našla celkom nevinný komentár od jednej kočky. A hoci bol celkom nevinný, akosi ma vnútorne roztriasol. Nevedela som, čo sa deje, tak som si povedala “aha, zasa sa egúšik jeduje, že ho nepovažujú za najúžasnejšieho…” Ale miesto toho, aby som tým bola situáciu zneutralizovala, zostala vo mne naďalej.

Po raňajkách som sa vrátila k počítaču. Pozerala som novinky na WordPresse. Pohľad mi padol na jeden článok, ktorý ma zaujal. Autor bola tá istá kočka z rána… a channelovala aj o mne! Prečítala som si, čo jej Otec hovorí:

Je to tak ako to potom napísala mariaaab. Helar má v sebe dračiu (vy ste to tak nazvali, inak to nemá nič spoločné s drakmi) energiu. Ale draky ako Arya sú také, ako ich poznáš. Láskavé, múdre, veľkokapacitné (čo sa energie týka) a radi pomôžu a poradia.

A kde sú teraz Lemúrčania?

Zmenili sa na drakov .. na tých čo vy voláte mimozemšťania, ale voláte to dračia energia.. agresívna, veľmi zameraná na ego..

Dosť ma to zaskočilo. Teóriu “Drakov” a označenie “Draci” mi vlastne podsunul samotný Otec a on mi ich vysvetľoval, ako mi ich vysvetľoval… a celkom inak, ako to stálo tu!

Najprv som rozdiel medzi tým, čo viem ja, a čo píše ona, zamietla ako nezmysel -ale potom som si pripomenula základnú poučku z psychológie: keď ťa niečo vytočí, tak preto, že presne na tom mieste máš svoj citlivý (napríklad slepý) bod! A rozhodla som sa brať dané informácie smrteľne vážne.

Vzala som ouiju a začala som hovoriť s Gabrielom. Spýtala som sa ho, či je tá kočka skutočne tak vysoko, ako píše. ANO. A to, čo jej Otec povedal, je pravda? ANO. Ale ak to je pravda, tak potom ja to mám celé zle…

ANO.

Okamžite som začala overovať, aký je rozsah problému a nakoľko som ľuďom písala veci, ktoré neboli pravdivé… Gabriel pripustil, že mi cielene klamal. Už ma to nejako ani nerozhodilo… V posledných týždňoch som, naopak, mala pocit, že mi hovorí len pravdu – predpovedal veci, o ktorých som ani netušila a ktoré sa mi nakoniec jedna po druhej vyplnili. Už som si navykla nespochybňovať jeho slová… a teraz toto!

Samozrejme, prvé ma napadlo: “ďalší anjelský test!” Zrejme som si prichodila príliš úžasná a bolo treba zraziť mi hrebienok… Ale spomenula som si, ako mi minule z ničoho nič predpovedal prudké zhoršenie vzťahov. Považovala som to za takú nezmyselnú hlášku, že som ho podozrievala, že ide len o ďalší test… no do týždňa to bola realita ako hrom!

Takže teraz už nič za také samozrejmé neberiem. Ak Gabriel hovorí, že to mám všetko zle, tak to mám všetko zle… a nič s tým neurobím. Neviem, ako dlho ma kŕmili falošnými údajmi… Fakt neviem.

Rýchlo som sa spýtala, či ten článok, čo som zverejnila dnes ráno, netreba vymazať, lebo je plný nezmyslov. NIE. Ale odteraz už si netrúfam ani len odhadnúť, nakoľko pravdivé sú informácie od nich – a preto sa obmedzím len na spracovávanie cudzích zdrojov. Budem prekladať. Článkov mám v zálohe viac než dosť!

Pôvodne som ani nechcela písať tento článok. Zmierila som sa s tým, čo sa stalo. Ale zasa sa situácia nezneutralizovala, takže som vedela, že čosi ešte nie je v poriadku. A podvečer ma napadlo: je to lekcia, ktorá sa opakuje. Už v lete mi kámoška povedala, že to, čo píšem, je fikcia. Vtedy som sa rozhodla nereagovať a rozdýchať to. Teraz prišla táto situácia – a je o tom istom: o dôveryhodnosti toho, čo píšem. Takže zjavne “nereagovanie” nebolo to správne riešenie… inak by sa neopakovala!

Neviem, či toto je to správne riešenie, ale veď sa to skôr či neskôr dozviem.

Už len na záver prosím všetkých, ktorým som takto nechtiac dala s odvolaním na anjelov falošné a nepravdivé informácie, aby sa na mňa nehnevali… neurobila som to schválne! (Aj keď blbosť nie je poľahčujúca okolnosť. 😦 ) Najviac ma to mrzí kvôli Snakebite. Dúfam, silno dúfam, že aspoň v tomto prípade Gabriel neklamal

88 thoughts on “A zas mám anjelské utrum!

 1. helar, slniecko nase, boli by sme radi, keby si neprestala s anjelmi preto, ze ti nehovoria celkom pravdu… pretoze celkom ju nehovoria nikomu. vsetci sa musime vysporiadavat s tym, ze nam nepovedia celu pravdu, ale len tu cast, ktoru sme schopni absorbovat. tvoj postup je uzasny… to, ze si sa im otvorila, je skutocne fantasticke, a neklesaj na duchu preto, ze si poskytla informacie, ktore neboli pravdive… pretoze vo vsetkom je kusok pravdy. zalezi len na uhle pohladu.

  a este nieco: my mame predsa pravdu hladat vo vsetkom, skladat si ju a preberat to, s cim dokazeme suzniet. pravda je len to, co rezonuje v sulade s nasim vnutrom… a v skutocnosti mozno vobec nezalezi na tom, ci je nieco pravdive na sto percent…

  to, co si k sebe privolame sami, k nam vzdy pride a nezalezi na tom, ako dlho budeme musiet cakat 🙂

  Páči sa mi

  • Aha tak toto si mi ráno nechcela povedať.. . To nerieš, mne klamú v jednom kuse a daeduwen tiež . ale v tom čo povedia, je vždy zrnko pravdy a od nás čakajú či ho nájdeme . Mne takto zbúrali svet už 3x a zatiaľ som ho vybudoval vždy nazad.

   Ja stále tvrdím, to čo som povedal. Toto je pravda, ktorá mala pomôcť tebe, tine zasa napísali pravdu ktorá má pomôcť nej. To je niečo, čo som zatiaľ ešte nerozlúskol, podali nám x právd a záleží len na nás ktorú si vyberieme.

   To by znamenalo, že ako je Nárajána, tak i nieje. Neviem čo tým zas sledujú, ale oni už vedia čo robia. Pamätáš?

   ,, MY TU NIESME OD TOHO, ABY SME VÁM SPRAVILI ZO ŽIVOTA RAJSKÚ ZÁHRADU, ALE NATO ABY SME NAPLNILI ZOZNAM, KTORÁ STE SI VY URČILI V BARDO AKO DUŠE Z TOHO čO STE I CHCELI SPLNIT LKRKZUJBEIE( toto bolo asi porozumenie) PRICHADZA S POCHOPENIM, PRETO NEZUFAJ POSTAV S ANA NAOHY PRESTAN FNKUAT A KRACAJ DALEJ EPRAKONE. ,, ( to posledne je preto nezufaj postav sa na nohy a prestan fnukat a kracaj dalej eprakone )

   ,, vyššie ja na koľko percent je ten text veľko vytlačeným odomňa? ,,
   ,, 20% ,,
   ,, hovoríš pravdu, že .. ? ,,
   ,, 100% áno ,,

   Ak chcete odkontrolujte ma niekto, ale vtedy keď som to písal som pocítil ľahký závrat na temene hlavy.

   Páči sa mi

   • Odomňa máš stále x +siek za všetko čo si napísala a urobila pre mňa i iných ( len ťažko bez teba by som si teraz naháňal svoju duchovnú úroveň u susedov.. a ego na streche 😀 😀 😀 😀 😀 )

    Páči sa mi

   • No asi ako sa naháňaš po tej streche. 😀 😀 Ja si to tiež neviem dosť dobre predstaviť. ( alebo aj viem len sa musím rehotať potom ) 😀 😀

    Heli,
    bolo tu už toho povedané dosť. Ja len toľko, vždy som si prečítala tvoje články a vždy som si z nich niečo vybrala. Takže nemá význam sa podceňovať a uveriť zrovna tomu o čom si chanelovala včera. Čo ak práve to nebola pravda a všetko ostatné pravda je? Kde je vlastne pravda?
    Prajem veľa, veľa lásky a hlavne sebalásky. 😛 😛 ( nemyslím samoľúbosť a podobné kecy )

    Páči sa mi

 2. Helar,
  Nevzdávaj to však ani aj som určite nepísal vdžy pravdivé odpovede z channelingu s nimi.A dokonca si zistila, že to boli veľmi často geinveni a nezbláznil som sa…Určite s nimi komunikuj ďalej (mne to síce nejde [asi sa príliž obávam geinvena] ale ty pokračuj 🙂 ).

  Páči sa mi

 3. Helar,
  po prečítaní Tvojho článku sa mi neustále vracia silný pocit, že objektívna odpoveď na vyššie uvedenú situáciu je v Tvojom článku Ako sa rodí osvietenie – citujem :
  “Nie každý vie komunikovať s nami a ostatnými energiami… Ak má komunikovať, potrebuje istú vyváženosť vo vlastnej energii. Komunikačný kanál sa otvára nezávisle od vyváženosti energie, ale informácie, ktoré ním prechádzajú, závisia od najsilnejšej zložky energie. Ak je niekto silná mentálna energia ako ty, nepočuje a neregistruje emocionálne informácie. Ak je niekto silná vôľová energia, neregistruje mentálne alebo emocionálne informácie. Ak je niekto vyvážená energia, dostáva všetky tri zložky informácie súčasne. Dostáva pravdu.”
  Mám pocit, že cesta k osvieteniu je cesta k Pravde/Múdrosti …
  A tie anjelske cielené klamstvá, polopravdy atď. – mám pocit, že je to následok, ktorého príčinou je stupeň rozvoja každého jedinca a príčinnou súvislosťou je Cesta k Rovnováhe všetkých energií, a teda Cesta k Pravde/Múdrosti.
  Prajem Ti veľa trpezlivosti a sily na Ceste k Pravde.

  Páči sa mi

 4. Helar,
  pre všetkých si inšpiráciou!!! ber súčasnú situáciu ako možnosť odpočívať. to ako sa anjelski správajú je niekedy ťažko pochopiteľné… pre nás, ktorí sme si vybrali “inú” cestu asi vyberajú komplikovanejše zastávky. keďže každé zlo je na niečo dobré, určite aj v tomto časom nájdeš niečo dobré .
  zo srdiečka veľa pokoja a pohody!!!

  Páči sa mi

 5. Mila Helar,
  nebyt Vas, mnohe oci a srdcia … a ine … sa neotvoria a mnohe je inak … Vasa osobna sila je pre Vas odpovedou …
  za seba opat “iba” DAKUJEM 😉

  Páči sa mi

 6. Mila Helar

  Posielam ti straaasne straaasne vela lasky, vsetko ide svojou cestou a tak ako ma, pomohla si vela ludom, teraz je na case, aby si pomohla sama sebe :).. My ti budeme stale posielat lasku a mysliet na teba.. 🙂

  :-*

  Páči sa mi

 7. Mila Helar,
  spomen si na to, preco si zalozila angelarium. Aby sme ziskali od mnohych pohlad na tu istu vec. Tvoje clanky a channelingy pomohli a pomahaju vela ludom, ukazuju im jeden mozny smer. Kazdy si musime tu nasu cesticku najst. A vela ludi si ju hlada pomocou tvojich clankov. Kazdy channeling ta posunul dopredu, tak to malo byt.
  Drzim palce na tvojej ceste.

  Páči sa mi

 8. Helar z toho si nič nerob a nevzdávaj to predsa 🙂 …ako už pár ľudí tuna predo mnou napísalo si pre mnohých inšpirácia 😉 aj pre mňa Ďakujem =)
  Nevadí, že ti nehovorili úplne pravdu…určite by ti nehovorili niečo čo by mohlo niekomu ublížiť takže sa nič nestalo 🙂
  Verím, že sa to čoskoro vyrieši a zasa bude všetko v poriadku
  Držím palčeky veľa šťastia 🙂

  Páči sa mi

 9. Helar , a si si istá že to máš na 100% všetko zle ? Check-ni si to ešte raz a spýtaj sa ” prečo” .
  Možno budeš prekvapená odpoveďou …. a možno nie …

  Páči sa mi

 10. Helar, suhlasim s Daeduwen,Moonicou a aj s Tinou. Dostavame len taku informaciu, aku sme pripraveny pocut. Je to o otvorenosti a o neodsudzovani. Mozno je to dokonca lekcia z dovery. Si silna, mas to v sebe. Pravda sa skryva vnutri a nie vsade navokol. A ked sa kazdy pozrie a podeli s tou pravdou, ktora sa skryva v nom a dame to vsetci dokopy, to bude kompletna informacia 🙂 Ide o to, uvedomit si vlastnu individualitu a zaroven spolupracovat s ostatnymi individualitami. “Viac hlav viac vymysli” 🙂

  Páči sa mi

 11. Helar
  ráno býva múdrejšie večera.Zajtra to zrejme budeš vidieť inak,možno sa ti tam ukáže iný pohľad na vec,ako dnes.Pamätám si ako si písala,že po spievaní mantry Asato ma ťa napadol iný uhol pohľadu.Netráp sa a vyčkaj,čo prinesú ďalšie dni,myslím,že nejaký dóvod na to museli mať,ked ti dávali mylné informácie.
  Na druhej strane,kde máš istotu,že tej dievčine pravdu hovoria.
  A možno to ani nie sú tak lekcie pre teba ako pre nás,čo ak nás chcú dokopať do toho,aby sme sa sami snažili hľadať pravdu a nenechať sa viezť v tvojom závetrí.Neviem,kde je pravda,aj ja ju len hľadám,ako všetci,čo sem chodíme.Držím ti palce,aby si všetko ustála s pokojom v duši.

  Páči sa mi

 12. Ahoj Helar,
  bola by veľká škoda, keby si sem prestala prispievať a komunikovať s nimi. Veď koľko ľudí sa vždy teší, keď majú možnosť aspoň sprostredkovane cez teba sa niečo dozvedieť – a ber to tak, že každý máme “vlastnú hlavu” a “ak nás tí hore chcú niekam doviesť” tak si pravdepodobne vyberieme to čo je pre nás v danej chvíli podstatné a dôležité a nemusíme s tebou vždy súhlasiť.
  A čo keď to nie si len ty koho testujú? Čo keď je to vzájomné?
  Teraz použijem 2 frázy, ktoré som minule rozoberala a niečo ma núti to sem napísať- “Dôveruj ale preveruj.”, “Dôvera sa ťažko získava ale ľahko stráca.”
  V podstate sa od nás očakáva (vo väčšine prípadov), aby sme verili a “nepreverovali” a potom príde nejaká “haluz”, ktorú už nie sme schopní akceptovať ani pri najlepšej vôli a zrazu sú všetci prekvapení čo sa to stalo a prečo zrazu všetko spochybňujeme a preverujeme?! Tak to skús brať tak, že to nie si len ty kto je teraz zo všetkého “na vetvy”. Rozdýchaj to a drž sa. Prajem ti veľa pevnej vôle, odhodlania, duševného pokoja a hlavne trpezlivosti. Veď predsa keď ta dotiahli až sem, tak to celé musí mať nejaký zmysel, ktorý zatiaľ nie si schopná vidieť. Moju dôveru si rozhodne nestratila a ak nič iné tak ti posielam jedno veľké ĎAKUJEM!!!

  Páči sa mi

 13. Helar 😀

  nič si z toho nerob , odviedla si velikánsky kus práce na sebe…tým , že sa o svoje zistenia s nami delíš , pomáhaš aj nám v snahe a výdrži…mňa , ked štvú “pozemské” veci , stačí , ked si začnem čítať tvoje články tu , na angeláriu alebo mračnej hore a hned vidím všetko v lepšom svetle…snažím sa skontaktovať s anjelmi už dlhšie , ale stále ma prenasledujú kadejakí geniveni…čo som sa ja už naodriekala formuliek a napálila tyčiniek…a ani za toho oného sa mi nedarí…ale ja to veru nevzdám…aj vdaka tebe a tvojim pomocníkom na týchto stránkach (Aurík a spol.)…aj kôli nekonečnej túžbe po poznaní , ktorá je asi vo všetkých , čo na tieto stránky chodia…takže hlávku hore , zhlboka dýchať a nevzdávať to…veľa šťastia do nových zistení…a teším sa na daľšie tvoje skvelé články 😀

  Páči sa mi

 14. … rada by som este par slov … vo vsetkom co sa tu napisalo v komentoch je obrovsky kus pravdy … velmi silno suhlasim so Saltinkou, pretoze podla mojho nazoru (ci to tak je, alebo nie a ci tam prvopovodne bol nejaky takyto umysel zo strany “tych”, co to “sposobili” nie je v tejto chvili podstatne, pretoze to aj tak takto vypalilo 😉 ) TATO SITUACIA priniesla viac … pozrime sa na to, ako nas to istym sposobom spojilo, ako sme na jednej strane ci spolocnej lodi, i ked kazdy svojou osobitostou, cim ale dokazeme tvorit celok (pricom kazdy vsak ide vlastnou cestou, je sam sebou, kazdy kraca vo vlastnych topankach a pod “vlastnym vnutornych a inym vedenim”, i to je podla mna velmi silnym odkazom tohto vsetkeho) … co vsetko sa tymto pochopilo a … atd … … … je to velmi dobre a opat krasna lekcia a je to predovsetkym vdaka Vam, Helar, pretoze sme sem “zabludili” … 😉 … nuz, zrejme sa hrajkame s niecim “vyssim” (ci “vyssie” s nami, chi 😉 ) …

  naplneni den vam vsetkym 😉

  Páči sa mi

 15. Skutočnú pravdu sa dozvie až tvoja duša , ked opustí tvoje telo. Toto mi vravia anjeli vždy… :o(
  Tým , že sa naše myšlienkové pochody menia a stúpame na vyššiu úroveň mení sa aj pravda, ktorú sme sa dozvedali. Pravda má svoju tvár, ktorá sa nám odkrýva postupne.
  Je to smutné, ale anjeli vedia, prečo nám klamú. Stále sme si nezaslúžili, aby nám vraveli skutočnú pravdu. Sme príliš zvedaví a niektoré veci musia zostať ukryté.
  Helar, buďme vďačný, že máme schopnosť s nimi komunikovať.
  Že veríme vo vyššie sily, ktoré nám pomáhajú v našom rozvoji.
  Prešla si kus cesty a každé obdobie možno zanechalo v tvojej duši nejaký škrabanec, ktorý sa časom zahojí.
  My, čo komunikujeme s anjelmi ťa chápeme……sme na tom rovnako.
  Cesta za vlastným poznaním svojej duše nie je vždy hladká…občas aj tŕnistá.
  Lenže tie tŕne dokážem aj odstrániť!
  Hore hlavu a choď ďalej…. 😆

  Páči sa mi

 16. Pripájam sa k ostatným. Pozri len na mňa, koľkokrát si mi pomohla. A čo je vlastne PRAVDA ? … 🙂 Veľa lásky…a ďakujem.

  “Dlouho jsem klepal na boží dveře, a když se otevřely, zjistil jsem, že na ně klepu zevnitř.” /Rúmí/

  Páči sa mi

 17. 14.
  Snažíme se to spatřit, marně,
  neboť je to beztvaré.
  Bezúspěšně snažíme se to zaslechnout,
  je to tiché.
  Marně snažíme se to uchopit,
  je to nehmotné.
  Tyto tři atributy jsou nezřetelné
  a slévají se v jedno.
  Jeho horní část není pestrá,
  jeho spodek není zahalen v šeru.
  Nepřetržitě nepojmenovatelné proudí dál,
  vracejíce se mimo sféru věcí.
  Říkáme tomu beztvarý tvar,
  nezobrazitelný obraz.
  Nazýváme to nepopsatelným
  a nepředstavitelným.
  Setkáme-li se s tím, nespatříme jeho tvář!
  Následujíce to, nespatříme jeho záda!
  Přidržíme-li se bezčasového Tao,
  dokážeme zvládnout i současné záležitosti.
  Poznání počátků uvádí nás do Tao.

  Helar,
  na margo 14 ma “napadla” súvislosť so 14 veľkej arkány tarotu, lebo môj pracovný názov tejto karty je ANJELI 🙂
  ale k citácii 14. TAO vizuálne pasuje aj Osho – možno Ti to pomôže.

  Páči sa mi

 18. Helar,
  pridam sa k ostatnym,mame Ta vsetci velmi radi lebo si nam vsetkym velmi,velmi pomohla…
  Ty si bola doteraz snami vsetkymi a teraz sme mi vsetci zasa stebou,neboj si sikulenka sikovna,zvladla si urcite aj horsie veci,zvladnes aj toto 🙂
  Teraz si dovolim hovorit za vsetkych: DRZIME TI PALCEKY,POSIELAME VELA LASKY A UZ TERAZ CAKAME NA TVOJE DALSIE UZASNE CLANKY 🙂 🙂 🙂

  Páči sa mi

 19. Pravda alebo klamstvo ?
  Ostať alebo odýsť ?
  Veriť či neveriť ?

  každý bojuje pre svoju pravdu.
  čo z toho mám(e) keď dostaneme pravdu, keď zistíme pravdu?
  čo tak položiť meč a štít ?
  je jedno či vravia pravdu, klamú alebo nepovedia celú pravdu.

  čo je dôležité byť šťastným.
  dofrasa veď vôbec nezáleží na tom či je to pravda, pokým si šťastná a robíš to zo srdca.

  záver ospravedlnenie je na mieste, pre koho?
  opusť hodnotenie seba,ostatných aj anjelov. veď nikto sa nehnevá 🙂
  a kto ano tak o ňom vieš že sa musí rozvíjať.

  mrzí ťa čo sa stalo. a? všetko sú to len výhovorky 🙂 veď nikto nečaká aby si písala blog, ľudia sú s tebou lebo máš miesto v ich srdciach.

  vybrala si si túto cestu, to nie je zlá cesta, nie je o nič horšia ako moja alebo tvoja. Je to tvoja cesta.

  tvoje ego ešte treba poumývať 🙂 jéj vyzerá ako nový ,nie, v perwoole praný.

  ale kedže toto všetko vieš a predpokladam určite ti to je aj jasné, možno stačí semtam pripomenúť.

  Páči sa mi

 20. ano, ano ja sa pripajam! netreba to vzdavat, ja sa moc ako nevyznam (teda vooobec 🙂 ) ale suhlasim so vsetkymi commentmi hore, helar, a pomohli ste strasne vela ludom a vdaka Vam som pochopila niektore veci, ktore predtym ani zaduba pochopit takze DAKUJEM! A este ze keep smiling 🙂

  Páči sa mi

 21. To je uplne bezne ze klamu. Ked si napisala ten clanok o tej tvojej chronokineze, tak som ti chcel napisat komment, nech si das pozor, a nech sa s toho velmi nenadchynas, lebo moze ist o dalsi test anielov. Neviem preco, ale mam s tade vypadok. Komentar som asi odosielal, ale neodoslal sa. To mi urcite anielsky zabranili napisat ti to.

  A drz sa Helar 🙂 take it easy

  Páči sa mi

 22. Ahoj, rad by som sa vyjadril.. je mi jedno, ci je to skutocnost alebo fikcia, pretoze citat tvoje clanky je doslova ako konverzovat s bozskym celkom, malokedy dokazem citat tolko, co tu (som lenivy typ). Oni to mozno myslia z hladiska vacsieho dobra, radsej ta parkrat oklamu akokeby to potom malo mat zly dopad na teba, na nich, a na okolie. Podla mna archanjelov treba brat s rezervou, pozeraju sa na vsetko z ovela vacsieho obrazku/celku ako my, z nasho pohladu sa to ani neda nejak vysvetlit doslovne, pretoze na to proste nemame obratky :), ajtak si myslim, ze v konecnom dosledku to spravia stylom ”to najlepsie pre nas”..a prosim, neprestan s nimi komunikovat, pretoze myslim, ze som sa stal zavislim na tvojich channelingoch :))

  Páči sa mi

 23. ahoj helar.nooo,toto je naozaj zaujímavé.len tak som nakukol/kamarát ťa spomínal/a čo vidím?niekto ma za sebou náročný deň plný pochybností a to ma donútilo napísať ti a pozdraviť ťa.dúfam,že budeš mať pekný večer… 🙂

  Páči sa mi

 24. Preco podla toho co ste pisala pani Helar mam pocit, ze nielen Vas “oklamali” ale “oklamali” aj tu dievcinu…?
  Ked s Vami radi “hraju” tak budu sa “hrat” aj s tou dievcinou…. Rozhodne… Preto podla mna to neberte az pod kozu. Drzim Vam palce 🙂

  Páči sa mi

 25. Ľudkovia, ja vám všetkým hrozne ďakujem, že sa ma snažíte “podržať”… ale niekedy mám pocit, že sa míňame…

  Nejde o to, že mi anjeli klamali, ale že mi anjeli klamali – a zjavne cielene a po obdobie aspoň dvoch rokov!

  Prichodím si ako pri konverzácii so žabou. Ona vám niečo kváka, vy jej odpovedáte, možno si myslíte, že viete, čo vám hovorí – ale nakoniec je aj tak všetko inak… Je to premrhaný čas. Možno nie pre nich, ale pre mňa istotne. Skutočne zlé na tom je, že neviem, čo z mojich myšlienok posledných dvoch rokov bolo moje (a možno hlúpe, ale autentické) a čo bolo ich (síce múdro znejúce, ale len možno pravdivé). Je to seno. Nepreberiete to; buď to všetko odhodíte dokopy, alebo na tom zostanete sedieť. Ja momentálne neviem, čo urobím. Dobrá správa: netreba robiť rozhodnutie. Stačí počkať a veci sa nejako vyriešia aj sami! 😛

  Takže dnes som sa dostala do stavu, že neviem, čo si myslím… Nemám názor na veci. Moja predstava “reality” sa tak trošku zosypala a musím si ju vybudovať znova. Ešte neviem, ako na to, ale to je len vec času… Takže ma nemusíte presviedčať, že nemám vyskočiť z balkóna! (Ono by to bolo aj hodne zbytočné, vyskakovať z 1. poschodia. 😦 ) Musíte len počkať, než sa vysomárim. Teraz som čerstvo po resete, na disku frčí antivír 🙂 a chvíľu potrvá, než duševná činnosť znova nabehne.

  Ale akosi ma už nezaujíma niekto, kto mi vypráva, čo ho práve napadne. Zaujíma ma pravda, nie dobre si pokecať. Na to nepotrebujem anjelov; stačia mi kamarátky.

  Páči sa mi

  • Teraz viem ako ti je, na sabate ti to poviem tu to rozoberať nebudem, vie to len jeden človek a druhým budeš ty. Fakt mne takto anjelci zrútili realitu, v rovnakom pomere ako tebe i keď to trvalo len tri dni.

   Skákať z balkóna, no to je pod moju úroveň!

   Prečo si mi zrušila možnosť upravovať komentááááááááre? 😀 veď som prepustil všetky a nezmal som nikoho :)..

   Páči sa mi

  • Tvoje ego je ako Mt. Everest, obrovske!

   zbytocne sem napisem hocico ajtak si kvakas svoje, ako pri konverzacii so zabou.
   Ona vam nieco kvaka , vy jej odpovedate, mozno si myslite ze viete co vam hovori, ale nakoniec ajtak vsetko inak.

   staci to otocit a plati to rovnako aj na teba. vobec nepravili zle.
   recykluj ego 😀

   Páči sa mi

 26. Heli,

  a vieš čo? aj keby si nemala pravdu(bože, pravda je veľmi relatívny pojem…), už len tým že sem dávaš channelované info, nútiš ostatných rozmýšľať nad vecami, dokonca niektorí zoberú kyvadlo do vlastných rúk a začínajú channelovať a to je veeeeeľmi dobréééé!!! Len tak ďalej !!! :)))

  Páči sa mi

 27. Pani Helar, teraz ste urobili najlepsie…. Pockajte, kym sa vyvinu veci sami od seba (alebo ci skor-neskor sa aj atk vsetko ukaze ako to malo byt a ako to bude)… Teraz si najdite cas pre svoj pokoj a klud, mate toho strasne vela, venujete vsetok cas inym ludom. Este Vam to komplikuju anjeli a potom neviete kde je sever. Oddychnite si, nacerpte novu energiu. To je moja rada a moj nazor na toto vsetko. Drzte sa 🙂

  Páči sa mi

 28. A viete, čo je výborné? Že sa nám (asi vďaka anjelom a ich laxnému prístupu k pravdovravnosti) dnes možno po prvýkrát podarilo predbehnúť Pospolitosť! 😀

  Aurík, si pyšný, čo? 🙂

  Páči sa mi

  • A JAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   A JA SOM STVRTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY NAJNAVSTEVOVANEJSI BLOG Z http://WWW.WORDPRESS.COM AJ EM SOU HEPY MEN ( SLOVENSKY WORDPRESS MYSLIM )

   TOTO CHCE OSLAVU STRIGA MOJA! škoda že došla cola a dnes som cítil nemenovaného človeka natiahnutého z borky ( borovičky ) takže ani to si nemôžem dať.. strašné že? 😀

   Páči sa mi

   • Aj mňa zvyknú nasrať až po strop, ale ja ich tak milujem že im to vždy prepáčim. Ach jaj! Ináč dnes mám slovník horší ako drevorubač. Ináč.. mamička ti potom nič nepovedala keď som sa jej ozval ,, čau ty ježidedo? ,, 😀 ja som si fakt myslel že si to ty.. máte podobné hlasy 😀 . Ak nato nezabudla, že sa jej ospravedlňujem ..

    Páči sa mi

   • Našťastie, maminka nie vždy počuje, čo sa jej nehodí 😛 … Nemaj boja, nezazlieva.

    Ale naskutku, “ježidedo” jej okrem teba ešte nikdy nikto nepovedal… 😛

    A čo sa týka anjelov, ty si na tom horšie – ty máš svoju súkromnú “schizofréniu”… kým mne čoraz viac vyzerajú ako “žrádlo”! (A Otca s jeho rečičkami pozdravujem.)

    Páči sa mi

   • :D:D . No a divíš sa že sa mi sem tam pomontujú do hlavy? ( hihi ale ty vieš na koľko percent iba )

    ale na tú schyzu mám právo.. veď keď som rátal minule som došiel nato že sme vlastne 4ja .. tak sa div 😀 .

    neboj, raz sa z toho dostaneme .. na hrob si dám epitaf ,, v pravde žil som, gainvenov bil som, anjelov verne ľúbil som ,, .. trochu morbídne ale jediný kľud ktorý skutočne máš, je na HAJZLI alebo V HROBE. 🙂 😀

    Páči sa mi

 29. helar,

  ked dusa chce vzostupit, ludske ego umiera, a to boli… pred usvitom byva najvacsia tma.
  sadni si do stredu terca na cervenu, na matku drakanu. drak-drakana, ziadne myslienky len dych… dychaj, dychaj, vnimaj, pocuvaj jej srdce a synchronizuj sa.
  ona miluje otca bezpodmienecne a aj svoje deti=nevinnost-za jej zachovanie im dava mudrost.
  🙂 hehe – a pozna vsetky anjelske finty, preto maju taky respekt, alebo sa rozculuju … 🙂

  Páči sa mi

 30. hm… 😀 aké naivne … nastrkať anjelov do kýblika a myslieť si, kto má asi pravdu
  pravda… lož… dve strany jednej mince… krása bipolárneho života
  včera som zjedol kura… praprapotomok stegosaura dračie semeno
  dnes si dám warana ,alebo hada … 😀 chutí ako kura … alebo šupinatú rybu
  … hm, čo tu zostalo z pra jašterov alebo drakov … tyrano saurus REX ?
  alebo vybielené kosti … čo porobili ? A čo Atlantída ? Ja som mal hlavu vtáka a telo
  človeka hi hi … kde je pravda ? 😀 .. Je duša v tele alebo telo v duši … hm ? 😕
  a uverí niekto že môj otec bol sokol ? Sedím na kruhu pravdy a na druhej strane kruhu
  je lož … niekto ho rozkrútil… čo teraz ? nezostáva nič iné … len výskum o pravde 😀 a možno ten výskum je tá pravda hi hi hi … a to j epráve to čo vás hýbe dopredu hi hi 😀

  Páči sa mi

  • veľa som ťa pochopil.. čikitet translator v 1.4 sa už dokončuje. 😀
   a kde si bol doteraz? uchmatol ťa niekto na tú DNA a utekal si z laboratória ako hrdinovia z filmu PUSH ? ( ak si ten film nevide kukni si ho, ten chlapík čo robí tú telekinézu mi ťa strašne pripomína. a tú babu malú veštkiňu zasa helar 🙂 ( a prosim vás nehľadte na vek tých postáv ten s tým nemá nič )

   Páči sa mi

   • Ja som sa akurát smial, lebo sme v škole čítali nejaké realistické dielo a bolo tam ,, urobím si tvoju voskovú bábiku ,, ,, neodídem ,, ,, vypadni lebo ťa uhraniem ,, 😀 hmm koho mi to pripomína kedysi.. 😀

    Páči sa mi

   • lenže vedľa cesty je spústa rôznych lákadiel a vôni napr. taká pekná a voňavá… 😀 odbočka a hneď sa cesta predĺži hm.. ? 😀 🙂

    Páči sa mi

   • Čiky 😀 (dufam, ze ta tak mozem volat 🙂 ) Tu ide o to, ze kolko krat uvidis taku peknu a vonavu…. odbocku 😀 tolkokrat by si jej mal odolat. Pady a vzlety nas robia silnejsimi… ved o toto Otcovi ide, naco mu budu “denglavky” ? 🙂

    Páči sa mi

   • no, já by som aj odolal ale duša je zvedavá a chce mať zážitky… a ak ich nemá
    potom sa jej tu nechce byť a ochorie… vlastne je to taký malý výskumník..
    a ak svojim egom obmedzujeme dušu tak vzniká rozpor a neskôr problémy.. hm…. 😕 lebo duša vie čo je dokonalé a prospešné človeku ..len náš opačný pól
    (mer-ka-by) je nevyvážený a tým vlastne trpíme.. 😕 😀

    Páči sa mi

   • Čiky… a na ktoré zážitky môžeš ukázať prstom a povedať: “Tieto mi nič nedali.” ? Na základnej škle na etike sme mali na nástenke také body. Je to krásne, napíšem ti to.
    1. Jeden z nás potrebuje búrku a blesk
    2. Jeden z nás potrebuje ticho kľudne prežitého dňa
    3. Jeden z nás potrebuje hĺbku spadnutej olovnice
    4. Jeden z nás potrebuje plochu a ľahko sa pohybujúci čln
    5. Jeden z nás potrebuje jasný tvar kryštáľu myšlienok
    6. Jeden z nás potrebuje vyvýšeniny
    7. Jeden z nás potrebuje priepasti a pády
    8. Jden z nás potrebuje zahmlený sen a meniace sa obrazy fantázie
    9. Jeden z nás potrebuje meč a štít
    10. Jeden z nás potrebuje pery a láskavú ruku
    11. Jeden z nás potrebuje osamelé pozeranie na osamotenú stenu
    12. Jeden z nás potrebuje smiech neviazaný a krásny
    13. Jeden z nás potrebuje slzy márne vyronené v noci

    Všetci ptrebujú všetkých, kvapky potrebujú more a more potrebuje kvapky. Ty potrebuješ nedostatok a ty potrebuješ chlieb…

    Ten chlieb sice nechápem,ale možno sa myslí ako “duchovný chlieb” … neviem, zober si z toho, čo potrebuješ 🙂

    Páči sa mi

 31. Cesta naspat je jednoducha. vratit sa z periferie sfer do stredu zrodenia, do stredu srdca. tam, kde sa pretrinaju horizontaly a vertikaly, tam su ukryte vsetky kluce zrodenia. viera v pravdu, spravodlivost, cestnost, cistotu su kluce, ktorymi sa automaticky otvara samotna merkaba, ktora je a bude potrebna pri vzostupe.
  Usta mudrosti prehovaraju iba k chapajucim usiam.

  Páči sa mi

   • Cikitet,
    nieco ma teraz napadlo…je nutne poznat opak aktualne tu a teraz v tomto zivote alebo staci, ze sme ho spoznali v minulosti? 😉

    Páči sa mi

   • čím silnejší zážitok, tým silnejší opak, raz hore raz dole.. a poznanie prichádza, ruka v ruke s minulosťou a mág ťaží z poznaného vo svoj prospech vďaka poznanému v zákone kozmu… vybrácii.. 😀 sa dokáže vyvážiť do neutrálnych postojov a pochopeniu prežitku.

    Páči sa mi

   • … skor akoby si si to “utvrdzoval” ale zaroven volil, ci chces utvrdit toto, alebo ten opak a vybrat si ho, resp. co si vlastne vyberies … myslim, ze vo svojej podstate to vsetci stale nosime v sebe … moja naivna predstava a viera v tuto vec … vzdy tu bola 🙂 … teda odkedy funguje moje terajsie dni … tu …

    Páči sa mi

   • to som tiež skúsil,a zistil som že prestávam hľadať dokonalosť, a keď viem že rovnorodé sa priťahuje. tak zas hľadám dokonalosť v jedinečnosti a dokonalosti ostatných, no idem sa pozrieť do zrkadla.. dúfam že zas nepukne.. hi hi hi hi 😀

    Páči sa mi

 32. kornelia1 (12:05:15),

  … mne to skor pride, ze kazdy z toho vsetkeho omrvinku potrebuje … a potom … ale to len na zaklade vlastnej skusenosti hovorim … 🙂 🙂 🙂

  Páči sa mi

 33. „Ľudia, ktorí nás môžu najviac naučiť, sú väčšinou tí, ktorí nám ukazujú hranice našej lásky a ktorí vedome alebo nevedome ohrozujú náš falošný pocit bezpečia. Ukazujú nám naše bariéry. Naše bariéry sú naše rany – oblasti, v ktorých sa nám zdá nemožné milovať, hlbšie sa napojiť, viac odpustiť. Vstupujeme si do života preto, aby sme sa navzájom upozorňovali práve na miesta, ktoré uzdravenie potrebujú najviac, a pomohli sme si ich uzdraviť. Celoživotní učební partneri nás nútia rásť. Môžu to byť ľudia, s ktorými celý život láskyplne vychádzame, ale i niekto, kto nám doslova pije krv celé roky. Fakt, že nás určitý človek môže veľa naučiť ešte neznamená, že ho budeme mať radi.“
  MARIANNE WILLIAMSON

  Aj anjeli nás vedia raniť, no určite to s nami nemyslia zle. Niekedy nám ich správanie nedáva zmysel, ale oni chcú len naše najvyššie dobro 🙂

  Páči sa mi

 34. Nikto nikomu neublizuje ani nikoho nezranuje. Len clovek vidi zlo tam kde nie je. Je to z toho ze sa vnimame individualne nie ako celok. Nemusime si vytvarat ochranne bariery mi ich totiz ani nepotrebujeme. Vytvorit si stit sam proti sebe je nezmyselne. Musime kracat s davom nie proti nemu.

  Páči sa mi

 35. To je pravda, ale nie každý je na tom tak vysoko že sa vníma ako celok. A niekedy sa ešte potrebujeme skryť za tie ochranne bariery, hlavne ked si raníme svoje ego.
  A ide tu aj o uhol pohľadu, ako to vnímame my a ako anjeli.

  Páči sa mi

 36. Aj anjeli su len oddelena sucast ako my. Za 2 dni si mozes zmenit cely zivot. Nemusis sa vnimat ako celok ti uz nim si. Staci ak si jeho castou a kracas s nim. Nas vyvoj bude nepretrzity pokial nedosiahneme vrchol. Kazda jedna sekunda nasho zivota nas niekam posuva.

  Páči sa mi

  • Groover, v podstate s tebov súhlasím, len nie v tom, že anjeli su oddelená súčasť ako my. Všetko je to o duchovnej podstate- o vibráciách a štruktúre. Je to tak, že každí má svoju úlohu. Tý, čo sú vyššie, dvíhajú tých, čo sú nižšie… všetko má svoj jedinečný systém… len častokrát to “dvíhanie” bolí, hlavne keď sa to nedá robiť “nežne” … ale tak vieš ako sa hovorí? Každá skúsenosť je skúsenosť 🙂

   Páči sa mi

 37. Len teraz som našla tento článok, vidím, že je už trošku starší, no ale neviem či to ešte stále platí (to utrum).
  Môžeme si vybrať 2 cesty – cestu lásky a cestu meditácie. To prvé zahŕňa všetko od anjelov až po vizualizácie… To druhé zahŕňa len ticho. Človek je tvor zvedavý, na to, aby sa dostal na tú druhú cestu, musí naprv prejsť prvou. Alebo inak, na to aby sa jej vedel zriecť (tej prvej cesty), musí najprv vedieť, čoho sa zrieka…
  Ani jedna z nich nie je o nič lepšia či horšia. Obidve sú cesty.
  Cesta meditácie je o to ťažšia, že čím idete hlbšie, tým sú silnejšie lákadlá, ako vás z tej cesty dostať. A to je dobre, len treba vydržať a odolať (preto som písala, že už musíte vedieť, čoho sa vzdávate… sem môžu patriť všelijaké vnemy, ktoré vyzerajú byť fakt reálne a krásne… no a potom odolaj). Pri tejto sa dáva dôraz na ticho – utíšiť myseľ, pozorovať ju…navždy zastaviť klábosenie mysle…atď. (ja som z toho ešte jeleň).
  Osho je fakt skvelý…

  Páči sa mi

 38. Heli,
  v každom živote sa stávajú slová vetrom a preto neprehliadajme kôli malému vetríku veľké tajfúny, ktoré prinášajú očistu a pokoj. Pokračuj lebo v tom čo robíš je dokonalosť pre Teba samotnú a pomoc pre tých druhých navôkol Teba.
  Držím palec,pa
  LenkaS.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.