Keď anjeli "testujú", prečo to robia?

Z channelingu s Yovmielom z 30.8.2008:

Yovmiel, v noci sme spolu hovorili? “áno
Chcem sa spýtať, či tá situácia včera večer bola reálna, alebo to bola skúška?
BYSTRE DIEVCA
SKUSKA
ALE TO SME UZ PREBRALI
Vieš, pri mentálnych konverzáciách nikdy neviem, čo si vymýšľam a čo je skutočný rozhovor. Idem zhrnúť:

 • testujete, kde sú hranice mojej “vernosti” “áno
 • Gabriel bol v strese, lebo mi nechce klamať “áno
 • v skutočnosti nič zlé neurobil “nie
 • budujete vo mne nie dôveru v Gabrielovo slovo, ale v to, že bude konať vždy v mojom záujme “áno

Zabudla som na niečo?
NIE
[…]
Nedá sa tá dôvera budovať menej drasticky?
DA ALE TOTO JE ZABAVNEJSIE
Pre koho?
PRE VSETKYCH
UCIME SA Z TOHO AKO REAGUJES
JE TO JEDINY SPOSOB AKO TESTOVAT EMOCIE
A TEBA TIEZ BAVI POUZIVAT HLAVU

No dobre, Yovmiel. Ale čo, keď to raz preženiete?
OTEC SA PODUJAL ZE TO POTOM DA DO PORIADKU

Automatické písanie s Yovmielom z 30.8.2008:

Yovmiel, si tu? Povedz mi niečo o tých skúškach, ktorými ma preháňate.
Slúžia na to, aby sme zistili hranice tvojho ega. Musíme vedieť, čoho si schopná vzdať sa v záujme vyššej veci a čoho sa vzdať nedokážeš. Vieme ti čítať myšlienky. Vidíme, čo robíš, a počúvame tvoje zdôvodnenia. Ale pod tým všetkým sú ešte tvoje predstavy a priania, ktoré sa zhmotňujú do emócií. Emócie vidíme len keď prinesú výsledok, ale nevidíme do nich. Vidíme ti do hlavy, ale do srdca len cez tvoje správanie. A tak ťa vystavujeme všelijakým situáciám, aby sme zistili, čo v srdci máš.

[…]

Ja by som radšej skúšky vynechala. Nemôžete sa ma jednoducho spýtať?
Ak sa ťa spýtame, bude sa vec odohrávať v tvojej hlave, ale nie v tvojom srdci. Odpovieš podľa toho, čo budeš považovať za pravdu. Ale keď sa veci okolo teba dejú, nesprávaš sa podľa toho, čo považuješ za pravdu, ale podľa toho, ako veci cítiš. To je problém s vami ľuďmi. Ste veľmi užitoční, keby sa vám vaše emócie a falošné predstavy neplietli večne pod nohy.
Ale prečo sa pletú?
Ty to nevieš? Preto, že máte taký krátky život. Potrebujete v ňom poriadok a predvídateľnosť. Ale niektorý poriadok dáva zmysel, len keď sa naň pozeráš z dlhšieho časového uhla. Dlhšieho ako jeden ľudský život. A tak máte priania, aby ste umelo v svojom živote vytvorili zdanie stability. Tieto priania považujete za legitímne a vnucujete ich systému, ktorý funguje dobre a samospádom, ale v omnoho dlhšom horizonte. Čiže veľa z toho, čo robíte v rámci „optimalizácie“, je babranie do systému. Tento tvoj výraz mám veľmi rád… Babranie. Je veľmi presný.
Yovmiel, stále mám pocit, že kreslíš len časť reality.
Nemôžem ti ju kresliť celú.

[…]

Lenže vy do mňa večne budete rýpať s nejakými testami. Ja viem, vás to baví, ale mňa to bolí.
Nie, dievča, nebudeme ťa testovať večne. Potrebujeme z teba len dostať obmedzujúce presvedčenia. Už ich nie je veľa.
Najviac mi prekáža, že neviem rozlíšiť test od skutočnosti.
Zasa zabúdaš – všetko je to forma projekcie. Čo v nás chceš vidieť, to v nás uvidíš.
A keby som chcela vo vás vidieť spokojných anjelov, ktorí ma netestujú?
Dobrý krok… Len by si najprv v sebe musela vidieť osobu, ktorú už netreba testovať. Čo ti hovorí slovo sebahodnota?
S tým na mňa nechoď. To sa vám nepodarí vo mne vypestovať.
To netreba pestovať! Je to proste vedomie, že celkom presne vieš, kto si. Vieš to preto, lebo boli isté situácie, ktoré si už preskákala. A sme späť pri našich testoch.
Yovmiel, teraz mi je zo všetkého zle.
Dobre, ale všimni si, že na ten posledný test si už neskočila. Možno spočiatku, ale do 24 hodín si sama vedela, že išlo o test. A nehovor mi, že si nezistila, ako ho nabudúce rozpoznáš. […] Nabudúce ťa bude testovať niekto, kto nemá také zábrany klamať ti.
Choďte do kelu!
Nezlosti sa. Po každom z testov sa cítiš lepšie a hodnotnejšie, lebo vidíš, že reaguješ správne.
Mám pre vás nápad na ďalší test – skúste mi odseknúť hlavu, či to prežijem…
Blbé reči. Chápem, že máš strach. Pritom ty dobre vieš, že nezlyháš. Ty sa proste chceš vyhnúť nepríjemným pocitom. […] Ale ak niekde máš skrytú chybu, nevhodné presvedčenie, a my ti dáme moc, môže to dopadnúť zle. Otec testoval aj Enocha[1], než z neho urobil anjela. A Enoch to nemal ľahké. Mal to ľahšie ako ty, ale on zas bol zbožný – ovplýval dôverou.
Ha.
Presne tak – ha. Tu je najväčší problém.
Yovmiel, a keby tebe povedali „vydrž“ a nechali ťa čakať ako osla bez jediného vysvetlenia, ako by si sa cítil?
Ako ty. Lenže vieš, ja mám tú výhodu, že ja už anjel som. Ty sa ním ešte len musíš stať. Máš proste smolu.
Začína mi byť do plaču.
No, to bude ďalšia úloha – naučiť ťa plakať. Myslím, že toto je pozostatok Efniela. Ten sa správal ako chlap (blbé, keď anjel hovorí niečo podobné o anjelovi a musí na to použiť ľudské prirovnanie). Vieš, zaťal zuby. […] On vedel, že nikdy nedostane, čo chcel.
A ja preto neviem plakať.
Myslím, že je to tak. Keby bol Efniel plakal, bol by sebou pohŕdal ešte viac. A to je aj dôvod, prečo ty neplačeš. Neviem, ako sa v tebe mohlo nazbierať po toľkých tisícročiach tak veľa energie Efniela, ale nejako sa to stalo.

Príklad jedného takéhoto testovania v “priamom prenose”: Michaelov boj s Drakmi

[1] Človek Enoch bol stransformovaný na anjela Metatrona. Na rozdiel od kresťanských interpretácií nemám pocit, že by Metatron bol nejaký významný anjel. Rozhodne podľa toho, čo mi hovorili, funguje vo “vnútornej službe” (vedie vraj nejakú kroniku) a neprichádza často do kontaktu s ľuďmi, hoci všade som to čítala presne naopak: “najmocnejší z anjelov”, “najvýznamnejší z anjelov”, “druhý po Bohu” a podobne. Ja sa držím toho, čo hovorili anjeli.

Ďalší stransformovaný človek bol vraj nejaký Bopant – nepodarilo sa mi zistiť, o koho ide, a bolo to vraj “dávno” (nech už to znamená čokoľvek).

Potom, nakoľko viem, im ľudia v procese transformácie kapali pod rukami, lebo neboli schopní zvládnuť ten prechod a vyvolávalo to u nich depresie a psychické choroby. (To je podľa mojich vedomostí prípad Lynn Grabhornovej – dole je výpis z článku.)

Otec, si ochotný hovoriť so mnou o Lynn Grabhornovej?
ANO
Môžem si robiť zápis?
ANO
Ráno si hovoril, že ju poznáš, ale že si ju nevzal k sebe. Si ten, komu ona hovorila Abe?
ANO
Snažili ste sa ju dostať vyššie?
ANO
Ale ona zomrela. Prečo zomrela.
BOLA PODSTATNE CITLIVEJSIA AKO TY
NA TO SME PRISLI AZ KED UZ BOLO NESKORO
ESTE SME SA POKUSALI DAT JU DO POVODNEHO STAVU LENZE MOZOG TO NEVYDRZAL A O NEJAKY CAS JEHO SCHOPNOST PRIJIMAT NASU LIECIVU ENERGIU ZANIKLA
Takže jednoducho zomrela? Čo je s ňou dnes?
VZOSTUPILA

37 thoughts on “Keď anjeli "testujú", prečo to robia?

 1. Som veľmi rád, že vznikla táto stránka. Veľmi Vás obdivujem (tým myslím všetkých, ktorí vôbec channelujú:)), pretože sám neviem rozoznať kedy sa “rozprávam” s anjelmi a kedy je to len moja predstava. Rád by som začal channelovať, ale neviem či je na to správna chvíľa. Ja viem rok 2012 sa blíži, ale toho roku sa nebojím, pretože som sa narodil práve preň. Bojím sa že sa zaseknem niekde, odkiaľ nie je cesty späť. Neviem to vysvetliť. Proste potrebujem naštartovať, ale ja neviem ako. Tak zatiaľ budem len čítať tieto informácie a potichu sa snažiť channelovať. Dúfam že niekedy to dokážem tak ako vy:))

  Páči sa mi

 2. Skúšaj karty kyvadlo virgule runy telepatiu
  vsetkym tymto sa mozes s nimi rozpravat staci chcieta trochu pracovat a to mi pripomína ze som dneska nehral na tibetské misky este idem na vec.
  a neboj aj my sa mýlime a tiez to connection dakedy hapruje 😀

  Páči sa mi

 3. Fear,

  tiež mám problém rozoznať, čo som ja a čo sú oni. Robím to tak, že všetko overujem cez kyvadlo. Jednoducho v mojej hlave prebehne nejaký rozhovor a ja overujem, či skutočne prebehol a či to, čo si pamätám, skutočne bolo povedané nimi.

  Tak overujem aj každé svoje šamanské putovanie. Ak som aj nebola za anjelmi, ale môj strážny vždy vie, kadiaľ som sa flákala a čo som zažila.

  Páči sa mi

 4. No tak fajn ja sa budem snažiť:) inak neviete kde sa dajú zohnať mená anjelov? skúšal som totiž channelovať, ale vyšlo mi to dosť zvláštne…lebo buď to bolo anglické spojenie, alebo meno strážneho…a neviem či to nebola len moja fantázia…

  Páči sa mi

 5. Fear,

  nie je nič divné, že anjeli s nami hovoria v cudzom jazyku – ale len v takom, aký poznáme! Keď s nami chcú komunikovať, musia používať slová a obrazy, ktoré nájdu v našej hlave. Ak v nej máme aj slová cudzieho jazyka – pre nich sú to len slová… Ja som párkrát žiadala, aby mi niečo, čo nevedeli ku mne dostať cez slovenčinu, povedali po anglicky (väčšinu ezoteriky poznám totiž cez angličtinu a tam sa mohli vyšantiť so slovami i obrazmi).

  Nikdy nebudete vedieť, či to nie je len vaša fantázia. Celý channeling je postavený na dôvere. Nedajú vám dôkazy – a keď vám nejaké prisľúbia, tak na 99% majú v úmysle vám ich neposkytnúť a zistiť, ako zareagujete.

  Je to ako učiť sa plávať. Nikto vám neposkytne dôkaz, že voda unesie práve vás… Potrebujete do nej vlizť, skúsiť to a neutopiť sa 😛 (aj takí už vraj boli)…

  Páči sa mi

 6. tak dobre teda…ja viem že pracujú s tým čo nájdu v mojej hlave…lenže ten “anjel” (preto úvodzovky, lebo slovo anjel je trošku mätúce 😛 ) mi to vlastne “vnukol”…proste mi to zrazu prebehlo hlavou…je to v angličtine…tak skúsim channelovať…inak toho okrídleného som sa pýtal ako sa k nemu mám dostať nabudúce (channelova som cez dúhu…a trvá to trošku dlhšie…) tak mi povedal že sa stačí sústrediť, že sme spojený..neviem ale nejako sa mi nezdá že by to bolo z mojej hlavy 😛 no tak uvidíme…držte prsty 🙂

  Páči sa mi

 7. No mne úplne vyhovuje chodiť cez dúhu, to mi totiž ide najlepšie. Zo začiatku som mal tiež pochybnosti či s nimi naozaj komunikujem ale potvrdilo mi to aj kyvadlo a aj Helar, keď napísala kde som bol podľa toho, čo som opísal. Teraz som už tie pochybnosti potlačil a už verím normálne, je to skvelý pocit 🙂

  Páči sa mi

 8. Tak ľudkovia channeloval som. Išiel som po dúhe a tak podobne (tak ako to robím stále 🙂 ) a pýtal som sa strážneho na archanjelov (lebo v týchto anjelských veciach som trošku mimo:D). A on mi povedal, že mi o nich neskôr povie Michael, lebo on bude mojím učiteľom. Neviem či to bola pravda, alebo sa mi to len zdalo. Ale verím tomu 🙂 A ešte- keď channelujem, tak mám pocit, že nie som vo svojom tele. To je asi znamenie, že naozaj channelujem, nie? 🙂 Inak ak by ste nevedeli tak ja som Fear (ten čo písal vyššie 😀 )

  Páči sa mi

 9. Dostal si sa k miškovi do učenia? No mária to si užiješ srandy xD miško da best .
  len ti radím nenaser ho už som pár krát dostal preplesk 🙂

  Páči sa mi

 10. ešte sa len dostanem:P ale ďakujem za upozornenie…neviete kde môžem nájsť nejaké informácie o archanjeloch? 🙂 myslím že som niečo čítal aj na minigrimi…ale neviem kde:) Ďakujem za odpovede:)

  Páči sa mi

 11. Joooooooj Mne Michael dneska opäť pomohol vravím miško foreva.
  Lieči dokonale ja mu pomoc oplácam tak že spievam zaňho aspoň desať krát mantru om mani padme hum. Síce mu to moc nedá ale je to s vašej strany prejav vďačnosti ktorý ukáže že nieste lazníci

  Páči sa mi

 12. Aha…zaujímavé…možno sa niekedy raz pridám:P a Michael (prepáč ale nemôžem si pomôcť…”Miško” ako ho nazývaš ty mi príde také osobné…proste to zo seba nedostanem:P) ťa lieči??

  Páči sa mi

 13. Dnes som ho prosil a stalo sa.Nechcem sa vyvyšovať nad prácu ostatních ale po tom čo robím, pomáham nielen v tomto svete si to aj zaslúžim.
  Miško ho nazývam preto lebo je medzi nami kamarátsky vzťah( a nielen medzi mnou a ním filipčo, Lucík sú s ním narovnako ako ja) a dosť ho prekvapuje že sa oňho zaujímame aj inak ako ostatný.Záleží mi natom čo je s ním a celkovo proste čo robí i ako sa má.Niektorí sa ho to pýtajú kôli vlezdoprdelizmu iný so slušnosti Ale on nieje hlúpy a cíti že od nás to ide zo srdca preto je to tak ako to je.Aj ty s ním môžeš byť kamarát ale musíš sa mu otvoriť a skutočne ho mať rád nielen v myšlienkach ale i v srdci.A u nás( Filipčo Lucia Ja) sa to miesto preňho našlo.
  Takže toľko k nášmu vzťahu. A celkovo nemusí ma liečiť len on, napríklad ja som si volal na liečenie i iné bytosti a či chceli alebo nie zaplatil som im energiou.Dokonca keď ma liečila moja milovaná Tára tak po chvíľke ma prestalo bolieť zápästie.PLatiť je podľa mňa samozrejmosť a aspoň jedno om mani padme hum by s vás malo výjsť keď vám v dačomsi pomôžu.Napríklad včera som chcel službu pre jednu osobu nemenovanu tak som bez vyzvania spieval tri mali om mani padme hum .
  Takže vám vravím ak nedáte celú malu minumum je 8 krát odrečenie alebo jedno a poriadne.
  Možno to vypadá divne že ťoľko rozprávam o poďakovaniach ale robia zázraky

  Páči sa mi

 14. Veď ja sa nehádam:P Jasné že mu budem ďakovať, ale asi nie mantrou…predsa len môj škrekot mu asi veľmi nepomôže…radšej mu energiu odovzdám rovno…a mňa liečiť nebude musieť, lebo liečiť sa viem sám…teda dúfam:)

  Páči sa mi

 15. Dobrý deň, pani Helar! Dnes som sa pokúsila channelovať. Ľahla som si, sústredila som sa na vytvorenie ochranného obalu. Po chvíľke som uvidela nad stredom čela tunel, tak som sa ním vybrala. Letela som tunelom, pripadal mi dosť tmavý, tak som z neho vyskočila (pre istotu), ale ako som to urobila, všimla som si, že cez ten tunel viedla dúha a teda som vystupovala v skutočnosti po nej. Znovu som naskočila späť. Dúha viedla hore, akoby to bol výťah (aspoň ja som to tak pochopila). Zrazu som mala pocit, akoby som touto cestou išla už asi tisíci raz, už som vedela kadiaľ mám ísť ďalej. Zastala som, predo mnou začala vystupovať zlatá žiara a ku mne sa blížila čierna postava (skôr mi to pripadalo ako keď sa dívate do slnka a oproti vám niekto kráča). Začudovala som sa. Podľa môjho pocitu to bol Gabriel (hoci som mu nevidela do tváre), dokonca som ho tak oslovila a spýtala sa – čo ty tu? myslela som, že príde Michael(akoby sme sa niekedy poznali- hanbím sa). Zľakla som sa, že mi nechce dovoliť ísť ďalej a prišiel ma zastaviť. Začala som mu hovoriť, že veď som nič zlé neurobila, len chcem ísť ďalej. Čierna postava začala preskakovať z miesta na miesto, zastala a hneď vedľa sa zjavila biela veľká postava, ktorá začala rásť až zaplnila celý priestor. Odrazu som sa obrovskou rýchlosťou rútila bielym striebristým svetlom, celá som sa triasla a skoro som otvorila oči, keď som počula hlas – vydrž. Odrazu hop a ocitla som sa na prelome bielej a zlatej žiary. V zlatej stáli dve postavy (cítila som, že sa usmievajú) a povedali mi – vitaj doma! Posunuli ma do tej zlatej žiary. Som doma, musela som uznať. Cítila som obrovskú radosť, akoby tá radosť bola mojim bytím. Chcelo sa mi tam ostať, ale vedela som, že vrátiť sa musím. Spýtala som sa, kedy sem môžem chodiť. A odpoveď? Kedykoľvek. (Mala som pocit, že mi chcú povedať – veď si tu bola toľkokrát; neviem, či naozaj). Potom nasledovala druhá časť, lebo mi začali mysľou blúdiť rôzne veci, tak som sa ocitla mimo, musela som sa znovu vrátiť a oni akoby mi vždy pomohli…
  Rozhodla som sa vrátiť späť. Otvorila som oči. Chvíľu akoby som bola mimo (takýto pocit som mala aj po relaxácii pod pyramídou), ale potom už všetko prešlo do normálu. Nie som si však istá, či to bolo naozaj channelovanie, zrejme na to budete mať iný pohľad a názor. Ďakujem.

  Páči sa mi

 16. Bol to channeling – a výborný. Prečo o sebe pochybujete? Pokračujte – a nabudúce sa ich spýtajte, ako sa k nim dostanete najbezpečnejšie; tá čierna postava sa mi ani trochu nepáčila…

  Páči sa mi

 17. Ani mne, spomínam si, že vtedy obraz začal preskakovať (ako keď vám v telke niečo ruší signál;no čo to asi tak mohlo znamenať, všakže)našťastie sa vtedy zjavila tá ďalšia biela postava 🙂 (s tou pochybnosťou niečo urobím ). Chcela by som sa Vás ešte spýtať, po ,,prebudení” som sa cítila celkom nie vo svojej koži (bola som prekvapená, aké mám rameno, rozpamätávala som sa podrobne na črty tváre a aj tak ma potom prekvapil pohľad do zrkadla, atď.) toto trvalo asi polhodinu a potom som sa vrátila do normálu (mám chuť dať tam úvodzovky 🙂 )Zaujímavé je to, že počas tej polhodiny som absolútne nepochybovala o tom, čo som zažila, tá pochybnosť začala až potom.
  Ďakujem Vám za odpoveď a nielen za ňu. Som rada, že existuje takáto stránka ( a aj tie ostatné 🙂 )a že je tu kopec takých skvelých ľudí. Naozaj veľká vďaka za všetky tie skvelé články a komentáre. 🙂

  Páči sa mi

 18. Iris Thaumas nie ste Vy náhodou nejaká inkarnovaná bytosť? Lebo mi to tak celkom pripadá- to “Vitaj doma”. Neviem to je len môj názor:) A ja mám tiež otázku. Aby som sa chránil pred takýmito “čiernymi” postavami tak si robím pred channelovaním štít. A neviem či to nejako nezabraňuje channelovaniu. Neviem prečo, ale ja mám pocit že channelovanie a telepatia sú si dosť podobné, rozdiel je v tom, že telepatia sa odohráva na Zemi, avšak channelovanie s bytosťami z iných dimenzií (prepáčte za ten výraz na Zemi, ale neviem ako to mám nazvať…myslím to tu, v hmotnom svete:)). A tento štít ktorý si robím je proti psychickému útoku. Je výborný na bosorovanie (i keď nikdy nenahradí Chrám (ten chrám to je magický kruh)), ale neviem či je dobrý pre channelovanie. Neviem mám pocit, ako keby som im sťažoval “napojenie”. Neviem…nemôže im to vadiť? Vopred ďakujem za odpovede:) A pani Helar ešte otázočka. Nemohla by sa vytvoriť nejaká stránka, alebo fórum, aby sme takýmito otázkami “nesvinili” angelárium? Teda ja viem, že takéto otázky kladiem asi iba ja, ale opýtať sa to môžem len Vás, pretože mi pripadáte taká skúsená…a nie len Vy, ale celkovo ľudia na tejto stránke. Ďakujem Vám za veľa:)

  Páči sa mi

  • The Phoenix,
   Či to môže rušiť neviem ak je proti psyhcickému útoku malo by to rušiť len tých čo by chceli brániť komunikácii.A fórum je helarforum.tk

   Iris Thaumas,
   Gratulujem ti k tvojmu channelingu tá čierna postava podla mňa bola buď nejaký geinven a alebo anjeli testovali ako nato zareaguješ.Čo sa týka vety Vitaj doma myslím si že si reinkarnovaný anjel preto ti povedali Vitaj doma.Určite si túto schopnosť rozvíjaj a prajem ti ďalšie príjemné channelingy.

   Páči sa mi

 19. Filip ďakujem za odpoveď!:) a Iris Thaumas zabudol som pogratulovať k channelingu:) a tak ako som písal určite ste niečo inkarnované…:) tak dobrú noc všetkým!:)

  Páči sa mi

 20. Filip212,
  Ďakujem a ver, že v tom budem pokračovať :-). Tiež ma napadla aj tá druhá možnosť, ktorú si uviedol s tým testovaním; určite sa ich na to spýtam (či odpovedia, uvidíme)a aj na tú bezpečnú cestu(teraz, keď už viem ako na to 🙂 ). Či som reinkarnovaný anjel, nemám potuchy, viem, že som sa tam hore cítila veľmi dobre (asi tak ako medzi starými priateľmi – nepreháňam ) a že ma anjeli-energie majú radi (ale koho nie, všakže? :-))
  The Phoenix,
  Ďakujem a dodatočne Ti gratulujem k channelingu a prajem veľa úspechov 🙂 A prosím Ťa, nevykaj mi, alebo ešte lepšie – potykajme si, dobre? 🙂
  Všetkým prajem dobrú noc!

  Páči sa mi

 21. Môžem ešte jednu otázku? Teda včera som zasa channeloval (to však nie je podstatné:P). Tak som poprosil môjho strážneho, či by mi neukázal krajinu. Tak sme začali letieť (neviem ako ale išlo to:D). Slnko zapadalo a krajina bola zafarbená tak do zlata. Leteli sme a ja som pozeral okolo seba a videl som vodopád, potom takú ako keby horu ktorá bola dosť vysoká, ale nebola zasnežená a bol v nej otvor, ako keby vchod (z toho usudzujem, že tam asi nájdem Michaela:)) a potom mi povedal môj strážny, že by som mal ísť a začal som padať, teda až som sa “vrátil”. Môže to byť pravda? Alebo sa so mnou zasa hrala fantázia? Prosím Vás je to dosť dôležité:) Ďakujem:)

  Páči sa mi

  • Phoenix,

   tá hora vyzerá ani nie ako Michaelova (to je skôr taký zalesnený kopček, kde všetko kypí životom ako dažďový prales), ale hora, kde má svoj “priestor” Raziel – a kde je bezprostredný prístup k akašickým záznamom. 😛 Fakt už potrebuješ čitateľský preukaz 😛 …

   Páči sa mi

   • Jeej to vážne? Ja som počul o akašických záznamoch. Ale je to dosť desivý “návod” ako sa tam dostať tak som na to akosi pozabudol. Tak ďakujem za vyjadrenie pani Helar:) Uvidím dnes sa tam idem zasa pozrieť:)

    Páči sa mi

 22. Ospravedlňujem sa že tak hnusne nadávam ale vážne ma tieto entity už vytáčajú. Nemám o ne záujem ale oni just mi do toho idú.
  Idem sa s tým ,,pohrať,,

  Páči sa mi

 23. Pravdu povediac ťa chápem. Mne lezú na nervy a to o nich len čítam:D Uvidím čo a ako. Ale vlastne ja som chcel vedieť, či tá krajina bola tá “ozajstná” alebo len fantázia? A ďakujem za snahu:P A ako odmietol komunikovať?

  Páči sa mi

 24. Je to astrálna larva, ona mi ruší kontakt, čakám kým odíde, má nato ešte 20 minút potom sa budem hrať ja a to už vtipné nebude.
  Takže okolo pol tretej by si mohol mat uz odpoved

  Páči sa mi

 25. Ďakujem Ti veľmi pekne (dúfam že sa nenahneváš že tykám:D)! Tie larvy poznám, dokonca poznám aj tiene, alebo ako sa to volá- sú tiež astrálne a fungujú na princípe ako larvy, ale trošku horšie. Takže ešte raz ĎAKUJEM!:)

  Páči sa mi

 26. Takže áno bola to pravda tvoj strážny má u mňa silu 4 mm kyvadla
  No povedal mi to tak že to bola pravda ale niečo si si do toho aj sám vymyslel. ale viac ako 50% bola pravda takže:-)

  a čo sa stalo s červíkom? hehe vúúúúúdúúúúúúúú 😀 nebojte žije.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s