Biotenzor prepožičiava hlas nášmu Vyššiemu Ja

V diskusii k toningu sa zjavila otázka, ako sa pracuje s biotenzorom. Na mojej neverejnej stránke som si k tomu kedysi odkiaľsi (autor promine) skopírovala článok, keď som si biotenzor kúpila. Keďže som nemohla dať odkaz na tú stránku (prečo inak by bola neverejná, ak by sa dala čítať?), skopírovala som celý článok sem:

Psychotronická pomůcka Biotenzor vám pomůže odhalit vaše skryté schopnosti. Žádná magie, žádná kouzla! Psychotronické schopnosti a další možnosti vnímání světa nejen pěti smysly si nyní můžete vyzkoušet i vy. Že vás učili ve škole něco jiného? Tak to jste byli asi na špatném místě v nesprávný čas. Neprobíraná látka se dá doučit!

Biotenzor slouží k výuce psychotronických schopností. Můžeme pomocí něj zviditelnit a nechat projevit své vnitřní já. Díky němu odhalíte dosud vám neznámé možnosti svého podvědomí.

Jestli někdo hledá nejdokonalejší počítač na světě, již nemusí. Nejdokonalejším počítačem s prognostickým programem je lidský mozek. Ten nejlépe ví, co je pro vás vhodné. Naučte se proto s ním komunikovat prostřednictvím Biotenzoru. Stejně jako se učíte, i s Biotenzorem si můžete oživit a rozvinout psychotronické schopnosti. Něco je vrozené a něco se dá naučit. Je to úplně stejné jako ve škole. I ten největší materialista to může dokázat. Stačí jen chtít!

Při neúspěchu se nevzdávejte a zkuste změnit svoje myšlení. Stejně jako zvířata mají šestý smysl a dokážou vycítit nebezpečí, ve vás jsou ty schopnosti také. Někdo se narodil s většími vlohami, někdo s menšími. Vždyť ve škole také nejsou samí jedničkáři.

Je to ve vás a stačí pomocí Biotenzoru nechat projevit citlivost vašeho těla. Vyzkoušejte si tuto jednoduchou pomůcku v praxi. Čím více budete s Biotenzorem cvičit, tím větší bude pravděpodobnost, že dokážete vybrat správný přípravek pro harmonizaci svého těla nebo získáte přesnější odpověď na svou otázku.

Jak s Biotenzorem zacházet?

Princip

Principem je kladení jednoduchých otázek a odpovědí při plné koncentraci vědomí na danou otázku. Stylem: Otázka? Odpověď – Ano, Ne. Při biotestu se musíte úplně oprostit od zavádějících myšlenek a sklouzávání myšlení jinam. Tím vnímání zkreslujete a výběr nebo správná odpověď na otázku nejsou tak přesné. ,,Žádný učený z nebe nespadl.” Otázky tvořte konkrétní a jednoduché.

Biotest a výběr vhodného přípravku pro vás

 • Biotest je velmi jednoduchý. Postavte vedle sebe několik přípravků, ze kterých chcete vybrat ten pro sebe nejvhodnější. Uchopte Biotenzor mezi palec a ukazováček těsně nad spodní tyčinkou. Přibližte se s horní zaoblenou částí tak na dva centimetry k přípravku ve sklonu asi 45 stupňů.
 • Zeptejte se: Je tento přípravek pro mne vhodný? Nebo: Do jaké míry je tento přípravek pro mne vhodný?
 • Vyčkejte malou chvíli a pozorujte, jestli se Biotenzor začne pohybovat směrem nahoru a dolů. Jestliže se Biotenzor nehýbe, přejděte k dalšímu přípravku a otázku zopakujte. Jestliže se Biotenzor začne pohybovat jen lehce, je to odpověď, že nějaká prospěšnost pro vaše tělo by tam byla, ale otestujte si všechny připravené produkty a vyberte si ten, kde se Biotenzor pohyboval nejvíce. Ten by měl být pro vás nejvhodnější.


Výběr pro druhou osobu a na dálku

Stejně jako jste vybírali vhodný přípravek pro sebe, můžete zkusit vybrat přípravek i pro druhou osobu, která sedí vedle vás. Pokročilejší si mohou udělat biotest pro druhou osobu i z písma, kousku vlasů nebo nějaké její osobní věci. Opravdu pokročilí si to mohou vyzkoušet i na dálku. Stačí, když si osobu velmi dobře představíte a přesně víte, co chcete zjistit. Myslete na ni a zeptejte se, zda tento přípravek je pro ni nejlepší. Vše záleží na tom, jak moc se dokážete při výběru soustředit.

Biotest na vyzařování

Záření je všude kolem nás. Každý předmět, osoba, zvíře, rostlina, minerál, vše vyzařuje určitou směs záření, které vaše tělo dokáže snímat. Toto záření dokáže mozek vyhodnotit a pošle pokyn svalům ke stažení v podobě mikroimpulsu. Ty začnou pracovat a tento pohyb se zviditelní přes pružinu. Tak si můžete vyzkoušet, jak vyzařují jednotlivé krystaly nebo rostliny, zemské záření vycházející ze zlomů, váš počítač nebo cokoliv jiného. Můžete se ptát, zda vyzařování je pozitivní, nebo negativní.

Biotest na člověku

Zkuste si vyhledat i nejvíce oslabené místo na těle. Jestliže znáte anatomii, můžete na těle přibližně určit oblast, která nejvíce vyzařuje. Právě zvýšeným vyzařováním se projevuje oslabení a poruchy orgánů, opotřebené klouby, místa, kde jsou infekty, implantáty, a tak dále. Po každém biotestu na člověku si opláchněte ruce až po předloktí.

Kontrolní a učební test

Pro zajímavost si můžete udělat kontrolní test, abyste si prověřili své schopnosti. Do několika obálek si zalepte papírky, na které jste kápli různé druhy substancí, například roztok cukru, soli, medu, kávy a na poslední papírek si dejte kapku nějaké syntetické barvy. Tak získáte pestrou paletu přírodních látek a jedné syntetické. Obálky si vespod označte a zkuste vybrat látku pro vás nejvíce biologicky prospěšnou. Pro zajímavost si připravte ještě dalších pět obálek. Do čtyř obálek vložíte papírek potřený syntetickou barvou a do páté zalepte papírek nasáknutý roztokem vody a včelího medu. Při následujícím biotestu zkuste najít mezi pěti obálkami tu, kde je ukryt papírek napuštěný roztokem medu. Cvičení několikrát opakujte. Jen tak se dozvíte, jakou přesnost máte při určování a jak moc se můžete na sebe spolehnout.

I Biotenzor může lhát

Při testování musíte být úplně odpoutáni od jakýchkoli pochybností a brouzdání myšlenkami jinam. Soustřeďte se na to, co děláte. Jestliže si řeknete, tenhle přípravek pro mne není vhodný, vy nařizujete, co má Biotenzor dělat. Vyjde vám to, co si myslíte. Proto si zapamatujte tuto důležitou věc: Nikdy nedávejte pokyn Biotenzoru, co má dělat, ale nechte rozhodnout své podvědomí. Přestaňte jej vědomě ovlivňovat! Pro zjišťování vaší přesnosti je vám nápomocný kontrolní a učební test.

UPOZORNĚNÍ: Nedávejte Biotenzor dětem na hraní! Je z elektricky vodivého materiálu a mohly by jej strčit do nechráněné elektrické zásuvky!!!

44 thoughts on “Biotenzor prepožičiava hlas nášmu Vyššiemu Ja

 1. Ahoj Helar, aký je rozdiel medzi kyvadlom a biotenzorom? Teda okrem vzhľadu 🙂
  Práve sa totiž zoznamujem s prácou s kyvadlom….a princíp zdá sa mi rovnaký.

  Ďakujem.

  Like

 2. Môžeš mi to vysvetliť bližšie? Ako na elektrinu? Keď sa pozriem na tu uverejnený obrázok, nie je mi to jasné…..ja som v tomto laik a všetko, čo ide na elektrinu má podľa mňa nejaký káblik, ktorý sa zapojí do elektriny 🙂

  Like

 3. ale to zo srandy boze 😀
  Kyvadlo je urcite lepsie ako tieto novotiny
  ja som stary bosorak s kotlom mackou a metlou 🙂
  urcite ostan pri kyvadle.
  kolko s nim robis?

  Like

 4. No výborne, takže som zaplatil zrejme patent a nie za biotensor. Keď ten malý na fotke stojí tipujem 200-300 Sk a moja “rúra” toľko eur. A navyše mi ukazuje, že všetky potraviny, čo mám doma sú zlé, okrem čokolády so pšenom. Zatiaľ nechápem, prečo som ho vlastne kúpil. Ale prídem na to. Možno na to, aby to bol dar pre niekoho :-).

  Like

 5. šak povim, že blbnem, ne? 🙂 ja sa tu vážne zamýšľam :-)))))))))))))))
  S kyvadlom som úplný začiatočník….mám ho asi týždeň, skúšam kombinovať vykladanie kariet pomocou kyvadla a keďže sa venujem reiki, tak aj tam ho chcem využiť. Určite chcem zostať pri ňom, len som chcela vedieť rozdiel, to je všetko. A keď si ten bosorák, to akože aj bradavice a tak? :-)))))))))))))))))))))))

  Like

 6. Vravím načo kupujete kraviny? obyčajné krištáľové kyvadlo vám povie viac ako toto.
  Je to dobré vedieť že to existuje pozrieť to zhodnotiť ale vravím ..

  Like

 7. Ja niesom bosorák podľa výkladov stredovekých kňazov ktorí vymýšlali rozprávky o zlích bosorákoch aby sa deťom o stáročia potom zjavovali v podvedomí ako zlí ludia:-)

  Like

 8. Ako kyvadlo je fajn.
  Mne tu napríklad teraz cosi chcelo kontakt.
  ( svieca ktoru mam zapalenu sa zbesilo hybala v bezveternej miestnosti a este k tomu vzaveternej strane smerom ku mne a este sa jej znizoval plamen na celkom malicky modrucky a zas vyskocil)

  vas obcas takto neotravuju veci?

  Like

  • Tak, stávajú sa mi veci, ktoré som zo začiatku vôbec nechápala a pripadala som si ako Alenka v ríší divov, ale teraz….. som v pohode….a nemôžem povedať, že by ma to otravovalo. Ale ja som ešte na úplnom začiatku….

   Like

 9. Ja nič také nekúpila, mám krištáľové kyvadlo, ktoré chcelo so mnou zostať….bolo totiž asi až tretie, ktoré mi v obchode odpovedalo. Je mi jasné, že nie si bosorák podľa výkladov………., iba som zareagovala na metlu, mačku a kotol :-))))))))))
  To by som inak bola bosorka aj ja:-))))

  Like

 10. : D bosorak je kazdy clovek ktory nieco vyvara, pomaha ludom cez kuzla a bosoruje bosoruje a bosoruje.
  Kristalove mas? ja mam ruzeninove a poviem ti funguje statocne teda 😀
  Inka ze si s bratislavy?
  Musim kuknut tvoj blog lebo aj k nam na minigrimi obcas zavitas.
  Comu sa venujes s ezoteriky? reiki kyvadlu a??

  Like

 11. Inka,

  ja som laik, ale pre mňa je biotenzor ten istý princíp ako kyvadlo alebo prútiky. Až na to, že s ním neviem dobre robiť. Proste sa mi kýve do všetkých možných strán a nie a nie sa zastaviť – čo u kyvadla nie je problém. Takže ak môžem, siaham po kyvadle.

  Like

 12. svieca v bezvetri sa zacala naklanat ako keby na nu cosi fukalo
  zmodral plamen rozsvietil sa
  zmodral fuklo to tam silnejsie
  a zhasla.

  heli? nevies co to je?

  Like

  • Mám dve vysvetlenia: prievan (zvaný “cúg”) alebo duch. Alebo duch s menom Cúg. 😛

   Ja som na fyzike vždy spala, ale ak sa dobre pamätám, tak zmodranie plameňa znamenalo nedostatok kyslíka.

   Like

 13. ono to daco chce
  presvedcim sa este pre isttou za hodinu
  lebo ma to dost vystrasilo dufam ze je to len daky skryty prievan.
  Ale mna tu nic srat nebude!!!
  Ja s tym zatocim pridem vecerom
  zatial ahoje!

  Like

  • Aurík,

   skús to s kyvadlom. Ak ti zasa sviečka zhasne, spýtaj sa, či to chce s tebou hovoriť. Nevyháňaj nič; bosorák žije z toho, že si všíma znamenia a reaguje na ne. Až keď zistíš, že je to nejaký ksichtík, pošli ho…do Svetla… 😛 (to je slušné pomenovanie veľmi úprimného želania)

   Koniec-koncov, máš tibetskú misu, ktorá od teba odpráši všetko negatívne! 😛

   Like

 14. Milá Helar, trošku vyššie som sa pýtala, či sa ti dá napísať niekde mimo tejto stránky. Neviem, či si si nevšimla, ale ak nechceš odpovedať, samozrejme rešpektujem. Ďakujem

  Like

 15. Môže byť, že moje psíky v byte vidia to čo ja nevidím? Stalo sa mi viackrát, že pozarali na určitý bod v izbe, raz aj veľmi brechali, inokedy boli ticho….

  Like

 16. môj kocúr raz zaútočil na niečo v noci – bola úplná tma, čo stálo pri mne, ked som bol v posteli. 🙂
  Zvieratá vidia aj bytosti prírody a zejme im aj rozumenjú, ak sú uchránené pred katastrofou – napr. pred tsunami stihli utiecť – čiže komunikujú buď spoločným vedomím alebo cez kyvadlo :-)))))

  Like

 17. hmm, nas kocur utoci vacsinou len na pavuky a mysi :D:D:D.. ale sem tam dovlece aj hada alebo jastericu a to uz je co povedat :D:D:D

  Like

 18. Chcem sa spytat ci je mozne ze moj pes vidi ducha alebo nejaku bytost, ktoru ja nevidim. Spi somnou v posteli a v poslednom case sa stava ze uprostred noci sa zobudi, pozera do blba a brese. Neviem co si mam mysliet, pred rokom mi zomrela velmi blizka osoba a parkrat sa mi stali cudne veci ale prestalo to a teraz zas. Prosim poradte ci je to vobec mozne ze vidi nieco co ja nevidim, a co s tym mam robit.

  Like

 19. aj moj pes so mnou spava v posteli a uz sa mi 3x stalo ze ma v noci zobudil a zacal sustredene vrcat a brechat na nieco za mojou postelou, potom aj po celej izbe, akoby sa otacal za niecim co som ja nevidela…vzdy sa ho snazim upokojit prihovaram sa mu ale on je akoby v uplnom tranze vobec na mna nereaguje len vrci…ked sa to stane nemozem poriadne zaspat, stale sa budim, akoby tam bola nejaka zla energia, snivaju sa mi cudne sny…co to moze byt? …

  Like

 20. Mne sa teraz v noci z 12.7. na 13.7 …pes zase rozbrechal ..
  Spava tez so mnou v posteli …a zacal brutalne stekat a pritom bolo uplne ticho a brat dostal tez strach, tak rychlo rozsvietil (18)… no potom zhasol..
  A ked som sa otocila na skrinu pri nohach videla som tienite-svetle obrisi, brutalne som sa zlakla a toto sa mi stava odmalička :-O to je čudne 😦 … pretoze nwm comu mam verit…
  Pomoooozte

  E-MAIL: sima7781@azet.sk

  Like

  • Simona, ak sa ti to stava od malicka, tak by som ti odporucila naucit sa odvadzat tieto energie bud do svetla (ak su to duse medzi svetmi), alebo ich transformovat (myslienkou alebo pomocou predmetov). Zda ze k nim mas pristup a je mozne ze ta vyhladavaju ked potrebuju pomoct.

   Like

 21. Na očistu priestorov sa používajú vonné týčinky, alebo kadidlá najlepšie je z bielej šalvie. Potom posýpanie rohov soľou, alebo poumývanie priestorov slanou vodou. Ďalej sa používajú spievajúce misky, či zvončeky, ktoré svojimi vibráciami odstraňujú negatívnu energiu a negatívne entity.Vezmi si zvonček alebo spievajúcu misu a obíď dom alebo byt od vchodových dverí v protismere hodinových ručičiek a potom v smere hodinových ručičiek. Ak ti nič z tohoto nepomôže, tak je lepšie zavolať niekoho, kto sa venuje SRT a dať si vyčistiť, byt, alebo vysvätiť ho.:-D

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.