Telekinéza, časť II.

Než prejdeme k tomu, ako sa na telekinézu pripraviť, ešte raz chcem zdôrazniť, že všetci máme vrodenú schopnosť telekinézy, ktorá si ako všetky ostatné psychické schopnosti vyžaduje len pevnú vieru, koncentráciu a zameranie myslenia tým správnym smerom.

A ešte raz – sú to zručnosti ako hýbanie predmetov na diaľku, zohýbanie lyžičiek, uzlenie oceľového lana a podobne – všetko len pomocou mysle. Toto všetko je možné.

Jediné, čo nás obmedzuje, je naša schopnosť uveriť tomu. Tá sa väčšinou potýka s pocitom, že ideme hýbať samostatnou vecou, nie len súčasťou tej istej energie, ktorou sme tvorení my sami. Tento pocit nám dávajú vnemy našich piatich zmyslov, pretože okrem fyzického sveta nie sú schopné postihnúť nič iné – ale to ešte neznamená, že by tam nič iné nebolo!

Takže dnes ideme pripraviť myseľ na telekinézu, a to meditáciou.

1. Príprava

Budeme potrebovať stoličku s pevným sedadlom (bez vankúšov) a oproti stoličke stolík.

Na stolík položíme niekoľko predmetov, ktoré budeme chcieť pohnúť alebo zohnúť. Aspoň dva z nich musia byť pre nás mimoriadne zaujímavé a jeden z nich by mal predstavovať prírodu (obrázok krajinky, kvetov a podobne).

Začíname tým, že sedíme na stoličke, chrbát máme celkom narovnaný a ruky nám voľne spočívajú na stehnách. Chrbtom sa neopierame o operadlo stoličky. Môžeme dokonca použiť stoličku bez operadla, ak takú máme.

Teraz sa pozrieme na predmety, ktoré sme položili na stolík. Každý predmet si podrobne prezrieme a vrývame si do pamäte každú jeho drobnosť. Ak treba, vezmeme ho do rúk a pozrieme si ho zo všetkých strán. Čím viac podrobností na ňom spozorujeme, tým lepšie.

Takto objekt študujeme a zapamätávame si jeho detaily po dobu aspoň 5 minút. Potom ho položíme znova na stôl.

Teraz zavrieme oči a vyvoláme si v duchu obraz objektu, tak podrobne, ako to len ide, a zo všetkých jeho strán, až ho máme celkom zhmotnený pred vnútorným okom. Toto robíme aspoň 5 minút.

Spočiatku nám môže predmet pred vnútorným okom blednúť, môže byť neostrý alebo mu môžu chýbať detaily. Nerobme si kvôli tomu starosti. Jednoducho otvoríme oči, obzrieme si ho a znova oči zavrieme – toto môžeme opakovať tak dlho, pokiaľ si nebudeme vedieť v duchu vyvolať obraz predmetu do takých podrobností, ako to len ide.

Po čase si budeme vedieť v mysli predstaviť predmet tak podrobne a tak „pevno“, ako ho vnímame, keď sa pozrieme na stolík.

Pritom vieme, že predmet v našej mysli nie je taký „reálny“ ako predmet na stolíku – je totiž oveľa reálnejší! Prv, než niečo môže existovať na fyzickej úrovni, musí existovať na úrovni astrálnej a mentálnej. To je zákonitosť zhmotňovania, o ktorej sa oplatí meditovať.

Všetko v celom vesmíre existuje najprv ako plán na energetickej úrovni, než sa to môže zhmotniť. Keby neexistovala schéma pre kombináciu častíc do atómov, atómov do molekúl, molekúl do buniek, buniek do orgánov a orgánov do živých bytostí, nemohli by sa zrodiť živé bytosti. Keby ste nemali plán na postavenie domu, nevedeli by ste, ako ho stavať, ako má vyzerať a čo budete pre to potrebovať. Bez plánu niet existencie.

Keď si už predmet vieme predstaviť v celej dokonalosti, urobíme to isté s ostatnými predmetmi na stolíku, až kým pri zavretých očiach si nevieme vykresliť každý z predmetov do toho najmenšieho detailu.

Kým toto nezvládneme, nemá význam prejsť do ďalšej fázy. Je jedno, koľko dní či týždňov to potrvá, musíme túto fázu najprv uzavrieť. Keď ju zvládneme, budeme vedieť v budúcnosti pracovať už bez skutočných predmetov, len s našou predstavou o nich.

Ak chceme našu schopnosť vizualizácie ešte zlepšiť, tak si predmety budeme vykresľovať s otvorenými očami, akoby voľne viseli vo vzduchu.

V ďalšom kroku môžeme predmet v mysli umiestniť na policu, kde ho budeme vidieť tak „hmotne“, akoby tam skutočne bol.

Toto cvičenie je nesmierne užitočné nielen pre telekinézu, ale aj pre samotné bosorovanie, liečiteľstvo a iné psychické schopnosti.

A ešte raz – nepokračujte ďalej, kým túto fázu nezvládnete dokonale. Ušetríte si tým sklamanie z neúspechu.

2. Hlboká fyzická relaxácia

Tuto použijeme cvičenie, opísané v článku o relaxácii.

3. Meditácia

V tomto štádiu prechádzame na samotnú meditáciu, ktorá je pre úspech telekinézy podstatná.

Sedíme na stoličke so zatvorenými očami a hĺbkovo relaxujeme, ako je to popísané v bode 2.

Vyprázdnime myseľ od všetkých myšlienok, až kým nemáme v hlave absolútne prázdno, bez bočných rušení.

Keď sa dostaneme do tohto stavu, vyvoláme si v predstavivosti predmety, ktoré sme vizualizovami v bode 1.

Predstavíme si, ako splývame s predmetom, ktorý si predstavujeme, až sme s ním jedno. Predstavujeme si, že predmet je našou nedeliteľnou súčasťou a že ho dokážeme ovplyvňovať rovnako jednoducho ako našu ruku či nohu.

V predstave splynieme s predmetom úplne, až sa staneme daným predmetom. Nevnímame oddelenosť, ako nám ju obvykle ukazujú naše zmysly. Predmet i my sme len energia so spoločným vedomím.

Strávime trochu času meditovaním nad týmto poznaním, až kým už necítime žiadnu pochybnosť, že predmet i my sme jedna a tá istá vec a preto že ním môžeme hýbať ako hociktorou inou časťou nášho tela.

Teraz si predstavíme predmet blízko pri našej ruke, spojený s ňou žiarivým bielym lúčom svetla – pevne, bez prerušení.

Pohneme rukou. Pozorujeme, ako sa pri pohybe rukou začína hýbať aj predmet a kopíruje pohyb našej ruky.

Teraz v duchu otvoríme ruku a pritiahneme si predmet, pričom vidíme, ako sa lúč svetla skracuje a predmet nám hladko vkĺzne do dlane a my okolo neho zovrieme prsty.

Teraz zasa v duchu otvoríme ruku a vidíme, ako sa predmet vzďaľuje z našej dlane, ale stále s ňou zostáva spojený bielym lúčom svetla. Pohybuje sa tam, kam mu určíme – bez námahy, len na základe našej myšlienky.

Pokračujeme v meditácii s ostatnými predmetmi, hýbeme nimi a ovplyvňujeme ich a cítime, že sme s nimi nespochybniteľne spätí.

Nakoniec ukončíme meditáciu, predýchame sa a pomaly sa vrátime do normálneho sveta. Otvoríme oči, prispôsobíme svoje videnie a ukončíme meditáciu premýšľaním, aké jednoduché bolo hýbať predmetmi.

 • Telekinéza I.
 • Telekinéza III.
 • 135 thoughts on “Telekinéza, časť II.

   • Ja som to skusal s psi wheelom….trenoval som to cely den a uspech nastal koliesko sa hybalo a bolo pod skelennym pohdarom cize vzduch je wyluceny nikdy som nemal lepsio pocit z toho co som urobil lebo nie kazdemu sa to podari ..sice som to pohol len slabo ani 360 stupnou ale bol som na sebapysny akekolwek otazky odpoviem len sa pytajte

    Páči sa mi

    • hmm 🙂 tak to trenuj nadalej a mozno si za par rokov budes moct naliat dzus bez ruk . 🙂 to by bolo celkom pohodlnne..
     raz ked uz budem vsetko vediet a budem sa nudit zacnem opat skusat telekinezu aj ja :D.

     Páči sa mi

    • ni ej dobré byť pyšný, ale gratulujem a chápem tvoju radosť. Otázočka:robils i to rpesne podľa návodu?

     Páči sa mi

  1. Rabl,

   áno, tento článok je príprava a tu skutočne ničím nehýbeme inak ako v mysli. Aj to si treba natrénovať! Niektoré veci musia ísť úplne automaticky, aby sme sa na ne nemuseli sústreďovať a mohli svoju energiu a pozornosť zamerať inam.

   Páči sa mi

  2. no nevim ja tu ceruzku vidim dobre ale vim vlastne si pamatam len detaili ale pred sebou si ju nevim predstavit je tam len ruzovy podlhovasty flak a nejak to nechce nabehnut do mysle.ale pamatam si ju ale ona sa nechce zobrazit tak jako si ju pamatam.co s tym???

   Páči sa mi

  3. a este jedna otazka su k tomu nejake pomocky napr. von. tyc. alebo tak ja nevim ci sa v mojom okoli nachadzaju taketo obchody mesto: Nové Mesto nad Váhom – 7km odtial byvam myslite ze v niakej blizkosti neco maju???

   Páči sa mi

  4. Rabl,

   neviem, či som to písala vám alebo niekomu inému, ale sú ľudia rôznych typov. Niektorí nemajú s vizualizáciou najmenšie problémy. Iní sa ju musia učiť ako čínsku abecedu. Podľa toho, čo píšete, patríte do tej druhej skupiny. Skúste zistiť, či niektorý z vašich zvyšných zmyslov nefunguje miesto zraku. Či tú ceruzku nepočujete, nehmatáte, nevoniate alebo čo. Ak vám miesto zraku funguje iný zmysel, použite na predstavenie si ceruzky radšej ten (napríklad môžete mať pocit, že pod prstami máte štruktúru dreva, alebo vám drevená ceruzka bude voňať… no, s tým sluchom ma momentálne nenapadá nič 🙂 …).

   Ak to takto nepôjde, tak potom jedine tréning.

   A aké pomôcky máte na mysli? Na telekinézu nepotrebujete pomôcky!

   Páči sa mi

  5. Rabl,

   presne tak… Existuje ešte jedno bosorácke vizualizačné cvičenie. Vezmete nejakú pohľadnicu alebo tarotovú kartu (taroty vyzerajú “profesionálnejšie” 😛 ), držíte ju pred sebou a pozeráte sa na ňu. Potom zavriete oči a snažíte sa ju vykresliť pred vnútorným zrakom. Ak to nejde, otvoríte oči a pokračujete, až sa to podarí.

   Toto cvičenie má ešte druhú časť pre pokročilých bosorákov: keď už si viete kartu v duchu vykresliť, tak potom ju začnete v duchu zmazaávať tak, aby ste ju nevideli ale videli pozadie za ňou. Medzistupeň je zmazať ju do biela a nevidieť pozadie za ňou.

   Kto toto zvládne, má už vyššiu bosorácku vizualizačnú schopnosť a môže ísť potierať aj negatívnu mágiu protiútokom.

   Páči sa mi

  6. hm a ak som dobre pochopil, no, mozno nie, ale, tymi predmetmi hybeme len v mysli ? to sa akoze v skutocnosti nehybu ? lebo to vizera to co ste pisali na konci tejto stranky ze je to len v mysli. tak neviem teraz ci som to zle pochopil alebo ako to teda je.

   Páči sa mi

  7. Jowco,

   odpoveď na svoje otázky nájdete (alebo ste už našli) v Telekinéze III. Čo sa mňa týka, už som spomínala, že pre mňa je to vec, ktorú sa ešte len chcem naučiť.

   Páči sa mi

  8. Fibi,

   teraz si ma trafila na citlivom mieste… Zatiaľ nijako. Zatiaľ sa snažím poskladať dohromady cestu k bosorákovi a to mi žerie toľko času, že telekinéza bude musieť počkať. Ale už z toho všetkého čítania začínam aspoň mať pocit, že som všetko. Minule som kamarátovi povedala “čím som naštvala tú časť zo seba, ktorá je tebou?” Ten pohľad ako na zjavenie stál za to… ešte dnes sa chechcem.

   Páči sa mi

  9. Ahoj, no ja mám len jednu otázku a tá smeruje na to, neviem pochopiť, ako mám pochopiť to ,že sme tvorení napríklad aj s tou ceruzkou a že je tá vec našou súčasťou, ako si to mám lepšie predstaviť, lebo nemám potuchy, no mňa to napadlo, že tá ceruzka je súčasťou ruky ako moje prsty, ale neviem či to je dobre, alebo ako si to mám správne predstaviť.

   Páči sa mi

  10. Dalibor_,

   ste na dobrej ceste. Nejde však len o to, predstaviť si to, ale musíte tomu veriť a musíte to tak cítiť.

   Ja napríklad trénujem tak, že mám spomienku z čias, keď som bola buď voda alebo planktón vo vode, ktorý nemal vlastnú identitu a stotožňoval sa s vodou. Pamätám si, ako to pod hladinou vyzeralo. Tak si to večer pred spaním predstavím a snažím sa opustiť svoje telo a preniknúť do priestoru. Darí sa mi to cez chrbát, predná strana tela je asi príliš spojená s “egom”.

   Minule som skúšala iné cvičenie: ľahla som si do vane a nechala som pritekať vodu a snažila som sa na chrbte znova “rozpustiť” a splynúť s vodou vo vani. Po chvíli som cítila, ako prítok vody neudieral o môj bok, ale ako tiekol priamo cez moje vnútornosti.

   Tieto skúsenosti sú potrebné, ak máte svojmu spojeniu s ceruzkou uveriť. Až sa budete vedieť “rozpustiť” na povel a “vliezť” do iného predmetu, nemal by problém ním hýbať. Bosorácky sa tomu vraví prevteľovanie (shapeshifting).

   Páči sa mi

  11. ahoj, velmi rada vy som zacala s telekinezou, no mam len 16 rokov.. vadi to? a mam este jednu otazku.. ked skusam viac dni, tyzdnov a podobne, mam mat stale rovnake veci na skusanie? a kolko by ich malo byt? dakujem.

   Páči sa mi

  12. Zani-bani,

   vek nie je na prekážku, skôr naopak – čím sme starší, tým viacej túto schopnosť zabarikádujeme nevhodnými presvedčeniami a aj naša energia postupne klesá, takže všetko stojí viac námahy.

   Tie predmety môžete mať stále rovnaké, tri-štyri postačia, len ich obmieňajte, aby ste stále trénovali vizualizáciu.

   Páči sa mi

  13. ďakujem.. ešte som sa chcela opýtať, že včera som niečo skúšala.. no keď som si vyvolávala obraz objektu, ja som ho ani nevidela, len som si zapamätala, ako to vyzerá.. nechápem, či ho mám zo zatvorenými očami akože vidieť, alebo len vedieť, ako vyzerá.. viem si ho predstaviť, všetko.. ale vidieť ho v duchu veľmi nevidím…

   Páči sa mi

  14. Zani-bani,

   môže byť, že nepatríte k ľuďom, ktorí veci vidia… Ja k nim tiež nepatrím, ja viem, že to tak je, hoci nič nevidím. Pre nás to znamená snažiť sa trošku viac a skutočne si ten predmet pred očami vykresliť, alebo zapojiť vedome iné zmysly – snažiť sa ho “pocítiť” na povrchu i vovnútri, snažiť sa ho “počuť” alebo “chutnať” – a cez tieto predstavy potom prejsť k videniu. Ale to “videnie” je pre telekinézu skutočne dôležité, takže snažiť sa, snažiť sa, snažiť sa… 😛 Dobrá správa – ako všetko iné, aj vizualizácia sa dá natrénovať!

   Páči sa mi

  15. Zrejme, že ťa bolí hlava, je dôsledok toho, že musíte ešte trénovať, zo začiatku je dobré o pomoc žiadať univerzum, ktoré vám je ochotné pomôcť v dôležitých situáciách ohľadom týchto vecí, nie materialistických. Mne sa tiež stalo, že sa mi sníval napríklad lucídny sen, to bolo asi tak na skúšku, aby som mal prečo trénovať, a odvety som nemal taký žiadny, takže možno je to aj u vás, musíte sa koncentrovať a hlavne cvičiť, aj keď sa vám to podarilo.

   Páči sa mi

  16. Ahoj, vobec sa mi to nedarí a pri tom som bola prevdčenáa ešte stále som že mám schopnosti. Viem si tu určitu vec predstaviť ale nedokážem myslieť stále na tu určitu vec sem tam mi ujde myšlienka na niečo iné a neviem ako sa sustrediť.Verím v mágiu aj v telekinézu ale neviem nejde mi to možno málo tréningu. Ale viem že mám schopnosť predpovedať viem o tom už 3 roky co sme sa prestahovali do iného bytu.Odvtedy tu cítim nejaku energiu vodivosť v prstoch nejaku energiu ked prejdem rukou vo vzduchu.Predpovedám uplne maličkosti ale ked ich niekomu poviem nesplní sa to,len ked si na ten určitý dej pomyslím v hlave.Viem nesuvisí to s touto témou ale vlastne aj ano magia a všetky čary,mysel energia suvisia spolu všetko zapadá do seba.Ak by sa niekomu niečo takéto stalo napíšte.

   Páči sa mi

  17. Ahoj, Sára, je to normálne, ak si v tom kratší čas, preto sa nevieš koncentrovať, je to postupom času, niekto má výhodu, že sa ľahko sústredí na danú vec bez toho aby cvičil (ako ja, ale nechcem sa chváliť :)) No jednoducho ti poradím, ide o hlboké dýchanie a najskôr 5 minút pre meditáciou sa sústreď na svoje myšlienky ako ti v hlave bežia, a poradím ti, predstav si v hlave taký vír, ktorý ti tie myšlienky vymetie z hlavy,mne to pomáha a potom máš v hlave čisto a je to. No občas sa mi tiež stáva, že sa neviem sústrediť, no nie je to vždy, poradím ti skús si púšťať nejakú relaxačnú hudbu, to pomáha.

   Páči sa mi

  18. ahoj,
   ja len ze som cital ze telekineza je mozna ale treba si predstavit ze ten predmet nie je hmotny…to je dost rozdiel proti tymto teoriam….
   dalej som cital ze ludia to maju dost tazke, lebo pri vyvoji im extraterrestrials ktory vyvoj korigovali vyrazne obmedzili mentalne schopnosti ako telepatia a pod 😀 inak prudi to z hypofyzy vsecko…ale tazko toto sa naucit tak hups do kasina :)) nebolo by to prilis idealisticke? ale verim ze sa to da 🙂

   Páči sa mi

  19. G0thic,

   síce je zábavné myslieť si, že s telekinézou dobyjeme kasíno, ale obávam sa, že práve tam je toľko vzruchov a vyrušení, že by sme mali problém skoncentrovať sa, aj keby sme ju ovládali “ľavou zadnou”…

   Páči sa mi

  20. ahoj ja mam taky pocit v sebe ze mam v sebe obrovské množstvo energie ale naozaj velke a le nechcel by som ju dostat von ale nejako ju prejavyt psichycky akoby sa chcela ona sama ukazat a telekineza sa mi paci uz velmi davno a som rad ze nieco taketo som nasiel na internete a citim ze toho dokazem vela ale treba na to cas

   Páči sa mi

  21. MAJO,

   telekinéza nám neuberá energiu, skôr naopak. To značí, že keď ju ovládame, môžeme ju používať ľubovoľne často – a pravdepodobne sa tým zlepšia aj naše ostatné bosorácke schopnosti.

   Páči sa mi

  22. MAJO,

   telekinéza by mala premiestniť pohár – nie som si istá, nakoľko sa nám podarí z neho “vyčľapkať” vodu, ale nevidím dôvod, prečo by to nemalo ísť… No a plameň sviečky sa dá hýbať, ale to ide aj prúdom vzduchu.

   Páči sa mi

  23. Helar chcel som sa Vás opýtať že keď som prvý krát skúšal, pozeral som na predmet a skúšal predstavovať si ho, na začiatku som videl rôzne znaky potom som videl akoby jasnú bielu hviezdu na ktorú keď som sa snažil pozrieť tak vyprchala a objavila sa na inom mieste. A potom som ju videl úplne jasne asi 2min som akoby skrz ňu pozeral a potom sa mi zjavila taká veľká žltá a rozmazaná. A keď som išiel spať tak sa mi snívalo ako keby som padal taký nejaký pocit a pritom som pohyboval vecami. A keď si chcem predstaviť nejakú vec musím asi 5-10 min pozerať zo zavretými ocami ale musím si ich zakryť rukami. Na druhy deň som skúšal to Psi-koleso pohnúť, dal som okolo neho ruky vzdialene asi tak 10cm a keď som sa na rohy toho papiera tak sa začalo pomaly točiť 180´ z ľava do prava. Tak som si myslel či to nebude prievanom nejakým tak som to nechal len tak a netočilo sa to. Tak som zasa skúsil a znova to tak išlo. JE TO DOBRE ??? Ďakujem za odpoveď.

   Páči sa mi

  24. ahoj, ja by som mozno mala metodu pre tych, ktori si nvedia predmet predstavit.
   aspon mne to tak ide lepsie.. rada kreslim. a ak kreslim nieco podla predlohy, druhykrat to nakreslim z hlavy… uz k tomu nepotrebujem predlohu. tak som to skusala, ze som si predmet najskor nakreslila, vsetky potrebne detaily a potom som si ho predstavila. a fungovalo to. inak ked si predstavujem predmet, tak ho nikdy nevidim cely. musim si ho po castiach dat dokopy, ale ked ho mam v kope, mozem si ho v mysli pretacat rychlo do vsetkych stran a vidim aj detaily. to iste mi ide aj s otvorenymi ocami. ale potom mi ide rochu tazsie pochopit ze je mojou sucastou. ked si predstavujem, ze s nim hybem ako s mojou sucastou, tak ako keby som zrazu tym predmetom, teda .. ze sa pozeram z jeho uhlu pohladu… ako keby som to bola ja na tom stole, s cim sa ma hybat… neviem ci je to tak dobre… ale vzdy mi pride ten pohlad. tak neviem ci si mam predstavovat svoju ruku spojenu s tym predmetom, alebo, ze som ten predmet a niekto so mnou hybe. prosim poradte mi.

   Páči sa mi

  25. ucim sa telekinezu uz asi 2 mesiace.od zaciatku prazdnin.Cital som vsetky komentare co pisete a dal som si to dohromadi.samozrejme som si precital aj hlavnu stranku o telekineze. 🙂 konecne som prisiel na ten princip. Nehybem s velkymi predmetmi ale ceruzka,balon,sparatko,vreckovka,papier kludne zvladnem. Fakt je to uzasne .No skoda ze mi nikto este neuveril .. kazdy si mysli ze je to nejaky trik. A ku tomu je to dost tazke sustredit sa ked je niekto privas.Nepremiestnujem veci 😀 ale hybem snimi a chcem snimi hybat co najdalej.ale je to dost vycerpavajuce 🙂 Dakujem za vsetko

   Páči sa mi

  26. cawte ked si určím predmet ktorým chcem pohnuť alebo ohnuť mozem ho drzat v ruke a tak si ho predstavit zo zatvorenymi očami? a da sa hybať a ohýbať ked mám otvorené oči?

   Páči sa mi

  27. mm som skusal a drzal som v ruke lyžičku a chcel som aby sa ohla a dotkla môjo prsta a veril som tomu odrazu môj prst sa začal ohiňať sam a nomohol som s tim prestať

   Páči sa mi

  28. caute..rad by som sa opytal kdo uz ovlada telekinezu??ja o tom zatial studujem a snazim sa naucit sa o tom co najviac potom zacnem s treningom..mal som poslednu dobu 2 sny ze som vedel hybat predmetmi a to ma donutilo k tomu aby som si teraz sadol za pocitac a zacal studovat telekinezu 🙂

   Páči sa mi

  29. Tak skusaj.. mne to slo ale nechce sa mi to ja mam lepsie veci na ucenie ako je toto ale kazdy ma svoje… ja ti drzim palce.. zakladom je mat vyprazdnenu mysel ked sa snazis danym predmetom hybat!

   Páči sa mi

  30. ts… tak teda to sem radsej nebudem prispievat vobec aby mi napisalo toto:

   Aurawiewer (00:38:01) : Tvoj komentár čaká na schválenie…
   som cez proxy server takze 🙂 … a co sa tyka tvojej odpovede zynthar tak zaujimavejsie veci su:
   https://eprakone.wordpress.com/tag/psychicke-citenie/
   https://eprakone.wordpress.com/tag/psychicke-pocutie/
   https://eprakone.wordpress.com/tag/psychicke-videnie/

   podla mna.viac sa s nich naucis ako s telekinezi.

   Páči sa mi

  31. Aurawiewer (a ostatní),

   systém mám nastavený tak, že ak komentár obsahuje viac ako jednu linku, čaká na schválenie. (Je to ochrana proti spamu, ktorého tu je požehnane – dodnes cez 10.000 položiek bolo zachytených). Nič nepomôže ani zmena adresy – ak je viac ako jedna linka, čaká sa na schválenie. Obvykle to do 24 hodín uvoľním.

   Páči sa mi

  32. Aha helar jaze si ma uz odstavila:D okej diky 🙂
   prihlas sa na helar forum zynthar a tam ti do sukromnej spravy poslem icq.
   do commentov nechcem lebo uz sa mi niekto usiloval 3x hacknut icq.. tak pochop 🙂

   Páči sa mi

  33. myslim si že tato telekineza je aj o viere že tymi predmetmi môžeš robiť čo chceš lebo ak v to neuveriš nepohneš s ničim ale chcel by som to dokazať už som prečital o tom všetko čo tu bolo napisane a pomaly to začnem skušať

   Páči sa mi

  34. ale čudne je že prečo tieto schopnosti nemôžme využivať od detstva ked ich mame v sebe dane už od narodenia. Vydno že dnešny svet skoro na všetko zabudol.

   Páči sa mi

  35. ked som si chcel predstavovat predmet dokazal som to iba na par sekund a hned mi ten obras bud zbledol alebo akoby mi odletel z pred oci…aj ked som sa velmi sustredil vzdy v nejakej chvilu som zacal mysliet na nieco ine a potom naset na objekt…poradte mi..robim to dobre?

   Páči sa mi

  36. hm musis si to dokazat predstavit v mysli ale aj v realite, nevyhnutne je naucit sa pouzivat zvlast jednu polku mozgu a zvlast druhu….potom by sme si mali predstavit strukturu predmetu co chceme pohnut…pohybuje sa to takymi silami o ktorych nema niekto ani paru….vo velkom by to mohla byt dobre ucinna zbran

   Páči sa mi

  37. a treba na vsetky tie veci v telekineze ..napr roztocenie psiho -kolesa to predstaovanie predmenov?..alebo na ohnutie lizicky alebo posunutie veci?……ci slo by to aj bez toho

   Páči sa mi

  38. ja čo som čital na helarfore tak tam je dosť toho o telekineze a zaklad je pochopiť to že to niele predmet čo sa hybe a ty sam a pokial to tvoj mozok neprijme nedokažeš nič z telekinezy kedže sme všetko a všetci prepojene a z jednej energie a potom už len cvičiť a cvičiť

   Páči sa mi

  39. no skusal som dnes pohnut psi-koleso….zo zaciatku mi to slo bez problemov…ale ked som si nato polozil priehladnu umelohmotnu misku tak som to nedokazal..a potom ked som to skusal znovu bez nej…moc mi to neslo..zacal som si namislat ze to nieje mozne=(…a ak som uveril ze to mozne je zacalo sa to hybat..ale netrvalo to dlho..lebo znovu som zacal mysliet na to ze to sa neda…..

   Páči sa mi

  40. no ja si neviem predstavit tie veci…..vidim iba cierne….idem skusit to s vanou….sice to je mozno tahsie ale toto mi nejde…a mozno potom nebudem musiet ani vidiet veci v mysli…mozno ked sa na nich pozeram normalne tak by som do nich vedela aj ,,vojst,, a tak….sice neviem ci by to slo….bolo by to mozne helar?

   Páči sa mi

  41. a skopiruj to co som uz pisala..ale asi ste to to nevsimli

   inac ked vela skusame aj tu psi-gulu tak nemoze byt,ze minieme vsetok energie?

   a uz len dodam….ked ju minieme myslimtu univerzalnu energiu tak to pojde z nasej?alebo da sa to neak doplnit…napr. meditovanim?

   Páči sa mi

   • energia cez teba preteká od sakrálnej čakry “hadia sila” až po kvet svetla ” nad hlavou” je len na tebe ako ju využiješ v prospech seba a iných lebo čím viac ju používaš tým jej viac preteká “jeho svätost” kto má je mu pridané, niekto rozdáva a zrovna toľko mu pribúda, je to jasné … hi hi 😀

    Páči sa mi

  42. Nechápem, prečo tak poniektorí riskujú a nechajú sa hypnotizovať. Prečo nechávajú tak spútavať svojho ducha a navyše si vytvoria „dieru“ v svojej ochrane, aby ich niekto vyciciaval a zneužíval z iných sfér. Neobstojí ani výhovorka, že to bol dobrý hypnotizér. Pretože dobrý hypnotizér neexistuje. Ak by hypnotizér dokonale poznal zákony ducha a sféry v ktorých pracuje, nikdy by nepoužil hypnózu na človeku, ktorému nechce ublížiť. A ublíži tým karmicky aj sebe. A mal by vedieť, že hypnózou nepomôže človeku vyriešiť problém „zákonným“ spôsobom. To je tá cesta, ktorá nás zbytočne zbrzdí vo vývoji, hoci si myslíme, že nám pomohla. Ale v skutočnosti padáme na nižšie stupienky. Liečením v hypnóze spútame ducha a ubíjame v ňom niečo, čo sa nerobí takým spôsobom a pri zisťovaní informácií, napr. minulých životov alebo iných, chceme zistiť to, kde nemáme „pchať nos“. Nie náhodou je to skryté pred zrakom človeka, ktorý to nemá vedieť. A nepotrebujeme, aby to vedel náš rozum, stačí, ak to vie náš duch. Ak príde čas, dozvie sa aj rozum, ale človek musí ísť vyššie, nie nižšie. Musí byť blízko, nie ďaleko. Láska, láska, láska. Vyberte si. 🙂

   Páči sa mi

  43. Ja si myslím to isté čo Filip. Jak by to boli schopnosti, tak prečo taký fyzikálny pokus ??? Veď polož tú lyžičku na stôl, prilož k nej ruku bez prstena a pohni ňou. A potom dávaj na youtube 😀

   Páči sa mi

  44. NO nieco ti mozem povedat..keby ma niekto skutocne taku silu aby len tak pohol lyzickou na stole,na ktoru posobi gravitacia na celom jej povrchu..tak by som sa na to chcel pozriet….a keby na to ako podla daktorych posobili opacne poly….asi by sa to netocilo..ale by sa to dostalo len do strednej polohy medzi severom a juhom a zostalo by to tam stat..

   Páči sa mi

  45. cize už zacinas BODYBUILDING ?? 😀

   RUCNE granaty hadzat mozme…

   ale chcem byt jedneho dna velmi mudry a chapat bytiu vsetkeho ziveho aj neziveho… chapat energii a dokazat ju ovladat 😀

   Páči sa mi

  46. SPAM s ospravedlnením 😀 “Predstavíme si, ako splývame s predmetom, ktorý si predstavujeme, až sme s ním jedno. Predstavujeme si, že predmet je našou nedeliteľnou súčasťou a že ho dokážeme ovplyvňovať rovnako jednoducho ako našu ruku či nohu.
   V predstave splynieme s predmetom úplne, až sa staneme daným predmetom. Nevnímame oddelenosť, ako nám ju obvykle ukazujú naše zmysly. Predmet i my sme len energia so spoločným vedomím.” 😀

   ako mi to vie niekto polopate vysvelit ??… kedze mam sniecim splynut tak si to musim predstavit… ale ja nechápem ako si to mam predstavit… ja neviem čo si mam predstavovat hehehe…. lebo ked to je obrazne povedane takto tak mi to nedava zmysel hehe… dajte mi priklad.. a hlavne pocity a co by som mal vidiet a predstavovat si… chapete co myslim hehe 😀

   MIER

   Páči sa mi

   • Weissko,

    ľudia majú rôzne schopnosti. Niektorí si predstavujú, iní vidia, iní cítia, atď…. Podstata je dosiahnuť v našom vnútre metódou hocijakou stav, keď sa vnímame spojení s daným predmetom.

    Výber metódy je na tebe. Nič na svete nie je “zadarmo” a “na polici”, takže s týmto musíš experimentovať. Ak by to bolo “na polici” a “zadara”, tak by sme to dokázali všetci, nie? 🙂

    Páči sa mi

  47. Weissko,
   Takto sa to má robiť: Presunieš svoje vedomie do tohto predmetu a predstavuješ si, že ty si ten predmet. Začneš ten predmet si uvedomovať viacrozmerne, nie ako očami, trojrozmerne.  Funguje to tak, že každý atóm tvojho vedomia má všetky zmyslové orgány, čiže každým atómom vidíš, cítiš vôňu, počuješ… akoby si mal milióny očí a preto predmet vnímaš z vnútra a zároveň z vonku. Vidíš každý atóm tohto predmetu naraz.  = rozšírený stav vedomia. Máš čo robiť. J
    

   Páči sa mi

  48. Weissko,

   “verim ze je vsetko mozne…ale to ze niekto dá video na net ma sice povzbudi ale chcel by som to vidiet na vlastne oci 😀 peace”

   Ak veris ze je vsetko mozne, preco potom chces vidiet na vlastne oci ?
   (a tu je prva tvoja chyba: NEVERIS)

   “ale chcem byt jedneho dna velmi mudry a chapat bytiu vsetkeho ziveho aj neziveho… chapat energii a dokazat ju ovladat :D”

   Preco chces vsetko vediet ? Chces sa tym chvalit ? Alebo tym ze budes ovladat vsetku energiu chces pomahat sam sebe a inym robit zle ?
   (druha chyba: CHCES VSETKO PRE SEBA ?)

   A to ze nechapes tomu ako sa vcitit do predmetu neznamena ze to je zle vysvetlene ale niesi nato pripraveny. Telekineza nema byt nasim cielom, my sa mame duchovne vyvijat, a idealne je ak vsetko pochopime sami.

   Aj ja som sa zo zaciatku pokusal astralne cestovat a neslo to. Potom som sa nato vykasla, zacal som meditovat a zaboerat sa inymi vecami a astralne cestovanie prislo samo.

   Takisto aj telekinezu som skusal ako idiot. A aj ta prisla sama, aj ked nedokazem nic velkeho s telekinezou, malymi vecami pohnem. Ale nemam zaujem rozvijat ju, lebo ju nepotrebujem a ak by som ju v buducnosti potreboval, verim ze sa mi vyvine sama, tak ako schopnost astralne cestovat.

   Vcitenie sa do predmetu sa vysvetlit neda.

   Páči sa mi

   • Aistar pekne povedané to od polky. Tap tap tap tap
    U mňa to bolo tak isto, chcel som vedieť liečiť ale to CHCEM muselo nahradiť CHCEM PRE DOBRO CELKU a teraz to viem 🙂

    Páči sa mi

  49. tak po prve :

   verím až moc že vsetko je mozne a preto mam aj taky velký záujem a potesenie z toho ze konecne ma nieco tak moc zaujalo 😀

   po druhe : chcem “vsetko” tteda co najviac pochopit ako sa len da… mám nutkanie to vediet a to je moja hnacia sila…

   za tretie : kritika tu nemá co robit… nikto nieje v pozici aby mohol sudit .. ja viem kto som a viem po com tuzim… a to je byt zdravy a dokázat sam sebe ze dokazem vela neuveritelnych veci v mojom zivote…

   MIER

   Páči sa mi

   • k bodu tri: hmm takto daleko nepostupis, sam sebesam sebesam sebesam sebesam sebesam sebe sam sebe sam sebe sam sebe sam sebe sam sebe sam sebe sam sebesam sebe cítiš čo s tých slov ide? EGO .
    Aj ja som bol taký , ale to časom prejde a keď sa to objaví tak to len zašlapneš nohou 🙂 ..
    Tu ide o to čo som napísal vyššie. Prospech celku

    Páči sa mi

  50. Ako to povedať.. musíš dôjsť k tomu bodu kde to CHCEM nahradí túžba CHCIET PRE INYCH . V ktorom bode to je, chceš len pre SEBA .
   Mysli nato.
   Daj zdravie iným, dostane sa ti ho požehnane.
   Prekroč hranicu vlastného JA a bude ti dopriate to čo by si nikdy nezískal.

   1:47 – uááááá idem spať – ak som dačo napísal nezrozumiteľne dajte mi vedieť. Blú noc 🙂

   Páči sa mi

  51. 😀

   v zivote robím vela veci preto ze ma to baví a zároven to robim pre ludi a nikdy nic neocakávam “aj ked malé uznanie za namahu potesi”

   a je ludske chciet nieco pre seba aby som sa mal dobre a chciet pre inych aby vsetci mali pocit uspokojenia a mieru medzi sebou…

   v tomto fore sa vsetcihraju so slovičkami “hehe” ale bavi ma to… aj smiech lieci a tu je ho hojne sem tam medzi odstavcami 😀

   Páči sa mi

  52. je tu nekto chcem to skusit ale neak tomu nechcapem ak je to prawda dalo by sa potom tymi predmetmy pohybowat hnet napriklad mate pohar na stole a pozriete sa nan a je to

   Páči sa mi

  53. Iste že je to možné, skúšali sme to na stretku a otáčali sme papierom ktorý bol v krabici bez vzduchu a točil sa.
   Na pohár bueš potrebovať pár mesiacov, rokov alebo desaťročí 🙂

   Páči sa mi

    • O čom to točíš? 😀 A myslím si, že inteligenciu to nijak nenaruší, možno ju len zvýši, pretože budeme využívať viac % mozgu. len si predstavte, keby že využívame 100%, mohli by sme robiť hádam všetko čo nás napadne :).

     Páči sa mi

  54. Inak ludia, Vy co chcete robit so PSI WHEEL-om: ono tam funguje staticka elektrina takze ak sa rukami prilis priblizite ku papieriku moze sa lahko stat ze sa pootoci ci dokonca chvilu sa aj otaca vplyvom statickej elektriny (napr ked mate nabite konce prstov od vasho svetra, ci inej latky, nohavic atd. – viete co mam na mysli).
   Takze ak chcete seriozne skusat tak si to PSI “koleso” zakryte napr. sklenenym poharom aby sa vylucil nielen prievan a vas dych ale aj spominany staticky naboj. To uz nieje take lahke roztocit ho bez vedlajsich vplyvov. Ak to dokazete mate istotu ze ste “koleso” izolovali od vonkajsich vlyvov. Zelam vela uspechov.

   Páči sa mi

  55. hh… “uspechy” boli len ak nebolo koleso v pohari. Ked uz bolo v pohari tak ani tuk:) Takze to skor beriem tak ze to otacanie nebolo tak celkom mojou zasluhou, ale bud mojim dychom, prievanom, stat.nabojom, alebo tak nejako. Uspech som mal zatial iba s ohybanim vidliciek po asi 15min. to uz islo samo – skusal som to zatial iba dvakrat a oba pokusy boli uspesne, na moje prekvapenie to bolo vcelku lahke. Vidlicku som si dal na policku nech mi pripomina ze to naozaj ide ked sa chce a veri:) Mal by som to este skusit ci mi to este ide (len zohnat daku vidlicku alebo take nieco, bo zachvilu by som uz namal cim jest:)

   Páči sa mi

  56. mne sa to podarilo s guľôčkou z umelej hmoty a žiadna PSÍ guľa ale nerobil som to podla návodu ale som si predstavoval že sa to hýbe a pohlo sa cca o 2mm je to super pocit ďakujem za inšpiráciu

   Páči sa mi

  57. Zdravím Vás všetkých.
   Telekinézou a celkovo parapsychologiou som sa začal zaujímať tieto prázdniny.Predtým som si tiež o tom čítal rôzne knihy a články, ale bolo to skôr pasívne štúdium.Aktívne som sa začal tomu venovať až tento mesiac.Verím v túto neobyčajnú schopnosť.Niekedy pochybujem, ale myslím, že to patrí k tomu.
   Ešte som nič nepodnikol, iba študujem.Preto si hľadám niekoho, kto by mystiku a zvláštne schopnosti študoval so mnou.Bol by som veľmi rád.Spolu by sme sa to rýchlejšie naučili, tým som si istý.
   Dávam svôj e-mail:euklido@azet.sk
   Už sa teším na spoločné úspechy ako v teorii tak aj v praxi.Tak zatiaľ.:-)))

   P.S. Bol by som rád, keby sa ozval aj niekto, kto je na FB.Vďaka.

   Páči sa mi

  58. 😦 Komu sa uz darí niecim hýbat… Ja sa snazim a este stale nic…
   Napisali by ste mi na Facebooku? Dakto komu to uz ide 🙂
   Chcel by som sa porozpravat…

   FB- AdЯián Hubson Hubáček

   Páči sa mi


  59. toto je moj pokus
   je to trochu stare dlho som netrenoval az pred 5 dnami ma to znova napadlo a zacal som znova
   vzdycky si dam satku na usta aby sa mi tam nemiesal vanok.
   Momentalne som zistil ze mi to omnoho lepsie ide ak mam ruky proste na kolenach a dalej cize je to vierohodnejsie.
   spravim aj dalsie video a plz najde sa tu niekto s kym by som sa mohol o tom trochu poradit a pozistovat vselico?

   Páči sa mi

  60. Zaujímavý článok.. v posledných dňoch som sa telekinézou začala tak trochu zaoberať.. a myslím, že to všetci dokážeme (že to naozaj máme vrodené), len treba fakt tvrdý tréning..meditáciu, sústredenie, vizualizáciu.. Chcela som sa spýtať, keď som v týchto veciach úplny amatér.. čiže nemám žiadne skúsenosti s meditáciou, ani sústreďovaním energie (v podstate s ničím takým :D), či by som mohla rovno skúšať tú telekinézu, alebo najprv by bolo lepšie skúsiť nejaké relaxačné, meditačné cvičenia a pod.? A ešte.. skúšala som už takpovediac vizualizovať (aké blbé slovo:D) tie tri predmety, no neviem, či to robím správne.. Teda, ja si tie predmety viem predstaviť, ale je to iba v mojej hlave.. proste ich nejako nevidím, alebo neviem.. Nie je niečo ako skúška? 😀 Aby som vedela, či to robím dobre.. Za odpoveď ďakujem.

   Páči sa mi

  Povedz svoj názor

  Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

  WordPress.com Logo

  Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Twitter picture

  Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Facebook photo

  Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Connecting to %s