Atlantisit ukľudňuje a zdvíha tok kundalíní

atlantasite.jpgAJ: atlantasite, Atlantis Stone, Serpentine Stichtite, ale videla som už i Tasmania Serpentine Jade, NJ: Atlantisit (Serpentin)

Atlantisit je chróman magnezitu tvorený zväčša purpurovým stichtitom a zeleným serpentínom ako podkladovým kameňom, ale posledné zdroje uvádzajú, že okrem týchto dvoch minerálov ho tvoria aj zaratit a hazelwoodit. Doluje sa na jedinom mieste, v Zeehane na Tasmánii v oblasti zvanej “Stichtite Hill”. Kameň bol objavený len pred asi dvoma rokmi. Tvrdosť podľa Mohsa je 2-3.

Mystické vlastnosti: Pre prácu so snami, kundalíní, otváranie vnútorných svetov, komunikáciu s vyššími bytosťami a putovanie medzi rôznymi dimenziami. Veľmi ukľudňujúci kameň s miernou, ale výraznou energiou. Vnáša do nášho života pokoj a mier a pomáha nám dosiahnuť staré informácie z predošlých životov. Dáva nám pocit, že zvládneme všetko, čo je pred nami.

Stimuluje spirituálny rozvoj. Robí nás uvážlivejšími, takže nás núti najprv rozmýšľať a až potom hovoriť. Preto je výborný pre impulzívnych ľudí.

Podporuje rozumné rozmýšľanie v biznise, čím vedie k úspechu a hromadeniu majetku.

Atlantisit je výborný kameň pri prebúdzaní a aktivovaní kanálu energie kundalíní a pomáha nám vytiahnuť nahor energiu z koreňovej čakry a korunnú čakru zásobuje univerzálnou energiou (spája nás s univerzom).

Viaže sa najčastejšie so srdcovou čakrou, v ktorej zbiera energiu, ale výborne poslúži pri chodidlách, odkiaľ vyťahuje energiu kundalíní hore chrbticou až nahor do korunnej čakry a vyššie.

Liečiace vlastnosti: Znižuje hladinu stresu, omladzuje a energetizuje. Pomáha pri problémoch s kĺbmi, hlavne pri vyskakujúcich kĺboch (nosiť v mieste ťažkostí) – zmierňuje bolesť a zlepšuje kontakt kĺbových kostí.

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.