Hematit na urýchlenie liečenia

Tento talizman sa používa jednak na urýchlenie liečenia, jednak ako ochrana proti pobosorovaniu. Je to preto, lebo keď hematit poškriabete a potom po ňom pošúchate prstom, škrabance zmiznú.

Na úrýchlenie liečenia je dobré hematit zasvätiť nápevom:

“Kameň liečiaci, kameň mocný,
Ozdrav moje telo, buď mi na pomoci.”

Kameň treba potom nosiť stále so sebou.

6 thoughts on “Hematit na urýchlenie liečenia

  1. Ahoj Helar,
    mam k tebe jednu otazocku, nevedela som tu nikde najst clanok s tym suvisiaci, tak som zbehla medzi amulety a co tu nevidim… Chcela by som sa ta nieco spytat, nevedela by si mi nahodou poradit niekoho na Slovensku (najlepsie stred) kto sa venuje ocisteniu od urieknutia, prekliatia? Potrebovala by som najskor zistit ci problemy ktore sa mi deju maju s tym nieco spolocne. V zivote by ma to nenapadlo, keby sa ku mne zo dna na den nedostavali informacie tohto smeru (nevyhladavala som ich…). Pocula som o roznych amuletoch a taktiez bilinkach ale tiez o tom, ze ak je to nieco staresie tak by bolo dobre vyhladat pomoc. Dakujem.

    Páči sa mi

  2. Všetko k nám prichádza na základe karmických zákonov. Naše skutky chodia za nami. Minulé činy – ako z toho života (minulosti), tak z minulých životov… Netreba chodiť za žiadnymi “bosorkami” často šarlatáni…ale treba s pokorou začať žiť podľa Zákonov Života. Čisté chcenie, čisté myšlienky, slová a činy.. Pretože čo zasejeme, to sa k nám vráti a zožneme..
    Nič sa nedeje náhodne, ale neprávom.. Existuje malá pravdepodobnosť, že sa nám deje krivda, nespravodlivosť……ak, tak sme pravdepodobne prehliadli varovanie duch.pomocníka. (pozor, nie kňaza 😀 )

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s