Kedy najčastejšie chodievate na Eprakone?

Keďže články na Eprakone sa už niekedy od roku 2009 zverejňujú cez automat, zaujíma ma (konečne 😉 ), kedy najviac ľudí chodí na Eprakone čítať. Podľa toho by som mohla nastaviť automat tak, aby ste si tu našli niečo nové, keď nabudúce prídete v tom “svojom” čase.

Takže ak sa vám nehnusí, skúste mi za seba povedať, čo sú vaše obľúbené časy pre čítanie:

Hlasovanie je nastavené tak, že by malo umožniť tri rôzne odpovede. Ešte som to nikdy takto nerobila, tak len dúfam, že to bude fungovať 😉 .

Pokiaľ to máte také špecifické, že vám možnosti uvedené v hlasovaní nevyhovujú, použite komentáre. 🙂 Môžete mi dokonca napísať, kedy potrebujete aký typ informácie, aj keď neviem zaručiť, že ho budem schopná vyprodukovať 😛 .

A… ďakujem. ❤

One thought on “Kedy najčastejšie chodievate na Eprakone?

  1. Ďakujem za odozvy… Tentokrát sa skutočne jasne ukázalo, akú nesprávnu predstavu o návštevnom čase na Eprakone som po všetky tie roky mala!

    Takže: od januára upravujem publikačné časy. Najviac vás chodí medzi 20:00 a 22:00, takže denné články posúvam s publikovaním na 19:30, aby som zachytila všetky početné večerné skupiny.

    Jedinou výnimkou budú už “zabehané” dni, kedy aj fejsbúk očakáva, že ráno nájde svoj článoček: pondelok s Gabrielovými prechodmi, streda s Ambalinými mandalami a nedeľa s Anielovým kameňom týždňa. Tieto zostanú v obvyklom dopoludňajšom čase, len posuniem ich publikovanie na 7:30, aby som zachytila aj obe raňajšie skupiny.

    Toto by malo “vyčerstviť” váš prísun článkov – tak dúfam, že to bude fungovať dobre. 🙂 (A že to nedomotám. 😀 )

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s