Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manV posledných dňoch bývam dosť odrovnaná, a tak som včerajšiu Vďačnosť zachrápala 😉 … Už ani neviem, za čo všetko som chcela byť vďačná. Boli sme u tety veterinárky, pochválila Mistynku, aká je krásna a aká drobná, Misty dostala odčervovaciu pastu a oprskala celú ambulanciu, cestou domov kričala a kričala a potom v autobuse zaspala a tvárila sa, že je anjelik. Medzičasom sa pokúša rozhrýzť celý dom na malé kúsočky a čo nezvládajú zúbky, to zvládajú pazúriky. Vyzerám, akoby som padla do kaktusov. 🙂

Dnes sme si s GabyBaby vyšlo spolu na obed. GabyBaby neschvaľuje moju novú mačičku a tak do mňa poriadne hustila, v dobrom, ale hoooodne… a ja som zistila, že sa ma to nijako nedotýka. Tento proces začal niekedy cez Veľkú noc a drží sa dodnes. Je to, ako keby sa už prevažná časť zo mňa bola presunula do diváka. Ako keby som prestávala reagovať a skôr sa len prizerala a premúdrelo komentovala. 😛 Rada premúdrelo komentujem. Tento vývoj sa mi páči – dúfam, že neprestane.

Lassinko ešte stále zápasí s nachladnutím a dnes som našla spôsob, ako doňho dostať lieky bez boja – rozpúšťam mu ich v smotánke. 🙂 Lassi hepi, ja hepi – a dúfam, že sa to čoskoro prejaví aj na kýchaní.

Dnes som sa vrátila z obeda domov a nasťahovali sme sa aj s ostatnými kožúškami na balkónik a hliveli sme si, až som sa hanbila, ako málo pracujem. Ale kožúškom to padlo dobre, skákali za muchami, vyňuchávali kvetináče a Beruška si sadla na moje kolená. Za chvíľku prišiel Šinťo a sadol si k nej – a Beruška sa tak rozkričala na protest, že mi skoro oči vypadli! To má Šinťo za to, že ju večne naháňa. Beruška zoskočila a pobrala sa preč a ešte po ceste si dudrala. 🙂

A okolo domu všetko kvitne a vonia. Už kvitnú aj magnólie. 🙂 Môj dom stojí uprostred Raja. (Škoda len, že Raj končí po oboch stranách plotom a Peklom. 😀 Už si to len nepripúšťať. 🙂 )

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.