Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDenne teraz mávam zimnice, no ale dnes že fest. Obvykle sa okolo ôsmej zohrejem, ale dnes nie. A do toho prišiel ešte ten šrot, čo to v telke pozerám – buď starnem a stávam sa neznášanlivejšia a neznášanlivejšia, alebo sa dnes už robia veci pre debilov. Alebo oboje. 🙂

Vďačná, že už deň končí. Neurobila som všetko, čo som chcela, ale to nevadí. Univerzum zjavne zistilo, že z prány ja žiť nedokážem, pretože už sa zasa kotia zakázky. Vďačná za robotu – budú peniažky na mačacie žrádielko.

Dnes som sa pokúsila fyzické problémy ošetriť alkoholom, aby som nemusela brať návykový sasafras. Na jednej strane to pomohlo (chrbát OK), na druhej strane mi to vyvolalo bolesti hlavy. Dúfam, že neprejdú do migrény.

Vďačná za to, že ma zajtra kolega odvezie k veterinárke a nemusím poctivo našetrené mačacie fekáliky prenášať v kabelke autobusom 🙂 . Hlavne mi to ušetrí aspoň hodinu času, ak nie viac.

Vďačná za to, že články pre internetové noviny majú celkom dobrú odozvu. Hlavne ak sú o láske. Takže v rámci “poďme písať o tom, o čom nemáme ani šajnu” sa musím tejto téme povenovať výdatnejšie. 🙂 Bude sa láskovať – do zblbnutia.

Dnes ráno som sa liečila Lassinkom. Položila som si hlavu na neho, hladkala som hodvábny kožúšok, Lassinko priadol a ja som cítila vibráciu toho pradenia cez hlavu až niekde v kostrči. Vedome som ju nasmerovala do zapáleného kĺbu v ruke – a možno si to len nahováram, ale mám pocit, že opuch sa zmenšil na polovicu. Ak dožijeme zajtrajšieho rána, pokračujeme. 🙂

Večer som zažila takú zvláštnu synchronicitu. V telke dávali hraný dokument-hádanku k jednému človeku a ja som proste okamžite prišla na to, že to bude Elon Musk. Tak, ako som pred týždňom videla v telke Ingemara Stenmarka a po 30 rokoch som na prvý pohľad spoznala, o koho ide. Potom bolo ešte niečo, znova nejaká hádanka – a ešte ani nedopovedali zadanie, už som vedela odpoveď. Tieto synchronicity mám rada – škoda len, že nie sú častejšie.

No, môj chrbát sa znova hlási. Nabudúce to bude návykový sasafras. Vďačná, že ho mám, dáva mi pocit istoty, aj keď sa ho bojím brať. Za pol roka 2x nie je zlá bilancia. 🙂 Myslím, že nemám talent na závisláka – na to som príliš posadnutá kontrolou. 🙂 Radšej skapem, než aby som pustila opraty z rúk. Krídlatí na to už tiež došli. 😉

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.