Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manToto bol deň podivuhodných rozhovorov – a nie všetky boli celkom rozumné 😉 …

Keď niekedy potrebujete zverinec boží, vrelo odporúčam fejsbúk. Postla som tam citát jedného kung-fu čokoľvek majstra a dostala som odpoveď, že som sa šúľala:

rozhovor2

Potom som pri článku niekoho iného komentovala absolútne vyhlásenie jednej dámy a zaplietli sme sa do doťahovačky, v ktorej nakoniec vyhlásila, že sa plne stotožňuje so svojím vlastným názorom (pretože článok nepublikovala ona):

rozhovor1

U tohto obrázku si nevšímajte posuny v časoch; vyvíjal sa ešte po tom, ako som ho zgrabla prvýkrát, takže som pôvodný obrázok nadstavovala…

Vďačná za to, že už ma podobné situácie nevytáčajú. Už sa začínam na evidentnej hlúposti smiať. Dlho to trvalo, ale predsa. 😉

Dnes som napriek bolestiam vydržala bez liekov. Vďačná za svoju odolnosť a za to, že už sa dokážem aj na bolesti pozerať z pozície diváka na balkóne… Ešte mám problém nenaštvať sa, keď mi veci vypadávajú z rúk, pretože mi nečakane povolia prsty, ale to posudková lekárka sociálnej poisťovne považuje za “individuálny pocit” a mňa za simulanta 😉 .

Vďačná za to, že som našla aj čas na povysávanie. Kým som sa brodila chodbou plnou prachu a podstielky a útržkov všeličoho, prichodila som si skutočne už len na zakopanie… Teraz s Roombou si prichodím zasa ako človek. Vďačná za to video, kde bolo vidno, že čistí aj koberce a že ju teda môžem použiť na podlahovinu.

Vďačná za Blekina, ktorý dnes celkom netradične spapal aj kapsičku mäska. Obvykle mäsko necháva a žerká len granule, ale dnes sa pochlapil; inak by som mu musela dať na večeru smotanu, aby mal aspoň nejakú tekutinu.

Vďačná za mojich šmajchlošov. Ráno mi nechceli dovoliť vstať, pretože boli nedošmajchlení a na mne sa im ležalo najlepšie na celom svete – a čo tam po tom, že panička potrebuje na záchod? Ale zvládli sme to. 🙂 Dnes sme sa (ešte) ani nepobili a nepošklbali, len už sme zasa napišali pred garáž. Ako keby som nebola ráno čistila.

Taký bol môj deň. 🙂 Dobrý, milý, pekný a príjemný. 🙂 A napísala som ďalší odstavec. 😉 Týmto tempom bude kniha hotová okolo roku 2478. 😉

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.