Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manCelý deň začínal hodne chaoticky, ale potom som mala stretko s kámoškou, dali sme si dobrú pizzu, koláčik a kávičku a dobre sme si pokeckali… 🙂 Hepi. A cestou po nákupnom centre som zbadala úžasné nohavice a úžasný flísový pléd a už mi hovoria “pani”. 😉 A totálne najúžasnejšie bolo, že som sa bez najmenších problémov vpratala do nohavíc 36. Už som o sebe pochybovala…

Ďakujem za celý deň. Vydržala som bez liekov (až teraz začína reuma dobre lámať) a pokazené veci sa podarilo bez problémov napraviť, takže vlastne úspech. 🙂

Ako ste na tom za dnešok vy? Čo je vaša najväčšia vďačnosť dnes?

3 thoughts on “Vďačnosť každý deň

 1. Ja dakujeeeeem..No za nákup za 170 eur v hofferi.duuufam ze vydrží pol mesiaca hi.a teda za tatovu vyplatu.za hrnček ktorý som s malou malovala.za podlozku na vyrezavanie ktorú som tak dlho chcela.:)za to že mam kamosky s deckami a teda viem ze nie som sama s dietatom ako to bolo pri prvej materskej.:)heh pri štvrtom uz budem profil.jaaaj v ďalšom živote asi.:)

  Like

 2. Ja nesmierne ďakujem že mi dneska prišli na účet peniaze. Čakám už. Tretí deň a nič. Na úcte nič a hotovosť nádhera minul som dneska posledný sravak . Jesť mám čo hah , ale som silný fajciar a od včera som nefajčil . Nerobym si srandu. Spolahol som sa ze stredu dorazia peniaze , PRAVDAŽE! poučil som sa. Áno priznávam, vytáča ma to ale ALE viem že. Môžem to zmeniť alebo prijať. Zmeniť to nemôžem musím to prijať. Ja ďakujem prítomnému okamihu , naučil ma pozorovať myseľ pocity a ukazal mi moju podstatu. A vďaka autorovy žehnám mu, to zvládam. Na vysokej úrovni. Mier

  Like

 3. Ja ďakujem za poznanie, že môžem zmeniť (opraviť-pokaziť) všetko, na čo nájdem (navrátim) silu (energiu) 🙂
  Za to, že toto obdobie je v tomto skúmaní veľmi nápomocné a nenecháva ma na to samého, resp. že mi umožňuje vidieť-vnímať, že na to nie som sám, ale že ani nič iné ako seba nepotrebujem, ak mám potrebu zmeniť smer, alebo štýl vnímania svojich filtrov.
  Som vďačný za to, že zmena je vždy tak náročná, ako si ja prajem a od kedy si prajem zažívať zmeny v príjemnom duchu, sa veľa vecí deje bez toho, aby som vždy “musel” (chcel) potiť krv na to, aby som niečo posunul-vytvoril, ale ak chcem, stále môžem 😀
  Som vďačný za poznanie, že netreba nič/nikoho posúvať a že “pečené holuby” môžu (ak to dovolím) padať z neba tak dlho, ako ja silno túžim a verím vo svoju silu a schopnosti.
  Som vďačný za poznanie, že netreba meniť nič a nikoho, okrem môjho filtra vnímania a za to, že sa filter dá meniť podľa potreby a stupňa vývoja (úrovne poznania) mojej fantázie a skúsenosti.
  Vďaka za poznanie, že všetko je rovnako hodnotné a teda aj ja mám takú istú hodnotu ako všetko ostatné.
  Som vďačný za nájdenie “boha” v sebe a vo všetkom. Za uvedomenie si prepojenia všetkého so všetkým. Som vďačný za zákon rezonancie a príčiny a následku a všetky ostatné.
  Som vďačný, za každý môj jeden krok a za jedinečnú a silu myšlienky, vôle a citov a ich rovnocennosť. Za chuť jedla a vína, ktoré teraz úž môžem jesť a piť podľa potreby. Za úžasne farebnú paletu životosprávy (pohybu, jedla, dýchania, myslenia a pocitov), ktorú som si dovolil objaviť. Za lásku, ktorá ma obklopuje na každom kroku. Za poznanie, že každý človek je taký istý bojovník ako ja a tak isto odvážne, múdro, krásne a zvedavo tvorí svoje filtre vnímania a rovnako kompetentne ako ja prekonáva svoje prekážky. Som vďačný za strach, bolesť a chorobu, vďaka ktorý som si toto všetko umožnil spoznať. Za spontánnosť a ladnosť pohybu, ktorým každý z nás a teda aj ja tancuje svojou cestou. Za krásny a ladný hlas, dokonalý zrak, sluch a hmat. Za nádherné telo. Krásne vlasy. Za vzdelanie a spoločnosť. Za svoju “vesmírnu” rodinu, do ktorej patrí aj táto planéta so všetkými obyvateľmi. Za to, že viem povedať nie a za to že viem povedať áno. Za to, že stále existujú situácie, kde sa správam “nezrelo” (také sa aj tak nedá 😛 ), a za svoje krásne ego, a za to, že začínam rozumieť tomu, čo je jeho úloha a, že ho prestávam zneužívať.
  Som vďačný za všetko poznanie, ktoré na mňa ešte len čaká a za to, že neexistujú zamknuté dvere, jedine, že by som si to ja prial.
  Som vďačný za všetkých spolupútnikov, ktorý kráčajú vôkol mňa.
  A tak sa staň! Moja vôľa, moja cesta, moja zodpovednosť 🙂 Krásny deň vám všetkým prajem 😉

  Liked by 3 people

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.