Ide 11.11.2011 – dáme si znova spoločnú meditáciu?

Už dlhšie špekulujem, že 11.11. bude znova otvorený interdimenzionálny portál, cez ktorý sa dá “natiahnuť” spústa z toho nami vysnívaného ideálneho sveta do tejto reality. A prišlo mi, že po minuloročných meditáciách pre Gaiu by toto bola celkom pekná príležitosť na spoločnú meditáciu.

Keďže som sa sama nevedela z vlastných síl rozkývať, prišiel externý “nákop” 🙂 – GabyBaby mi dnes poslala nasledovný článok. Počítajte si a potom povedzte, či by ste sa pridali a ktorý čas je pre vás vhodnejší – či skutočných 11:11 dopoludnia, alebo radšej po 20:00 večer (ono vtedy bude rozhodne niekde inde na svete 11:11 😉 ). Program pružne doladíme… 😛

Konec velkého cyklu, začátek nového

Naše srdce se stávají interdimenzionálními branami

Milí přátelé, spřízněné duše…hlásím se po delší odmlce, tentokrát ze srdce Nové Země. Ano, ze srdce. Už nejsme na břehu. Jsme uvnitř Nové Země, v jejím srdci. A přes naše srdce jsme také propojeni s Novou Zemí. Doslova, neseme si Novou Zemi ve svých srdcích. A naše srdce se otevírají, aby se mohly stát interdimenzionálními branami. Události a situace v našich životech nás teď vedou k otevření a následování našich srdcí. A tam, kde cítíme bolest, je ještě potřeba něco očistit a pochopit.

Letošní rok byl už od začátku poměrně náročný a ještě nás čekají další zkoušky. Někdy mám pocit, jako by nás “nahoře” zkoušeli, zda to myslíme vážně. V loňském roce jsme se probudili a měli jsme poměrně dost času, abychom se ROZHODLI. Jak a co chceme žít a vyjadřovat. Co chceme ve svém životě mít a co už ne. Co chceme tvořit…
Po tom loňském PROBUZENÍ či ZNOVUZROZENÍ jsme museli letos hodně rychle VYRŮST a DOSPĚT. Převzít zodpovědnost za svoje životy. Nevymlouvat se na to či ono, už nám to fakt neprojde. Ufff…

Čas mění svoji kvalitu, zrychluje či zhušťuje, nebo se možná roztahuje a jinak tvaruje…kdo ví. Jdeme do finále!!! Události a změny přicházejí v tak rychlém sledu, jako nikdy před tím. Jde to ve vlnách a nám nezbývá než plout v jejich rytmu, pokud se nechceme věčně jen “plácat” dole u dna či “topit” pod hladinou. Jen k tomu kormidlu nám nikdo nedal návod. Asi “zapomněli”.

A taky nikdo nám neřekl, že to bude tak náročné, že? Nikdo nám neřekl, že to bude i bolet. Nikdo nám neřekl, že se budeme muset mnohého vzdát.

No, mezi námi…asi je to tak lepší. Kdo ví, jestli bychom se do toho pustili? Tak nějak mimoděk se mi vybavuje moje oblíbená věta, která několikrát zazněla z úst malého chlapečka ve starém filmu Knoflíková válka: “Kdyby sem to byl věděl, tak by sem SEM nechodil…”. Tak tuto větu a její různé variace jsem si v poslední době opakovala mnohokrát. Teď už čím dál tím častěji s úsměvem.

Poslední měsíce byly poměrně “výživné” a daly nám hodně zabrat. Ale stálo to za to, že? Hodně jsme toho odložili, pochopili, zbavili se iluzí, strachů…našli sílu, odvahu…Udělali kroky, ke kterým bychom se dřív neodvážili…(no, upřímně, někdy nám nic jiného nezbývalo).

A teď před námi stojí další zkoušky.

Některé věci nejdou tak, jak bychom si přáli. Občas “zadrhávají”, hlavně tam, kde “lpíme” na něčem. Ať už na určitém výsledku, představách, někom nebo třeba jen na tom minulém, co se nám nechce pustit.

Nacházíme se v jakémsi koridoru či tunelu mezi dvěma realitami. To staré už “nevidíme”” nebo na nás už nereaguje – a to nové ještě taky nevidíme. Procházíme úsekem, kde selhává i starý způsob navigace.

Uzavírá se jeden velký cyklus a vstupujeme do nového. Jsme na přelomu věků. Zrodili jsme se do této doby, abychom tu TVOŘILI. Co vlastně? Mimo jiné – vědomě a naplno své životy a novou vyšší realitu.

Pojďme do toho společně. Záleží na každém z nás. Znovu opakuji, že tvoříme nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Což vyžaduje naši opravdovost a schopnost přijmout zodpovědnost za to, co tvoříme. A také odvahu – udělat to co cítíme a stát si za tím.

Do konce tohoto roku nás čeká ještě několik velmi silných energetických bran a ty nejvýznamější z nich už za pár dní.

Novoluní ve Štíru 26. 10. odstartuje velmi silnou energetickou vlnu. Povede nás hluboko, možná k porozumění cyklu zrození, života, smrti a znovuzrození. Velmi intenzivní spojení plutonské a martovské energie nám nabídne k prozkoumání ještě dosud neobjevené části sebe sama a pomůže vynést na povrch další informace z našeho nevědomí. Pokud se odevzdáme tomuto procesu, můžeme se během této brány posunout do vyšší kvality Štíra, což je Orel. Tato vyšší kvalita sebou přináší moudrost a schopnost nadhledu.

A stále ještě pod vlivem Slunce i Luny ve Štíru, pod vládou Vody a Ohně (nebo také Ledu a Ohně) se dostáváme k velmi silné energetické bráně 28. 10. 2011. Tato energetická brána je spojena s dokončením velkého cyklu podle Mayského kalendáře. Konec jednoho cyklu, začátek nového. Jako by už energie Novoluní napovídala, co dostaneme do začátku sebou na příští období. Sílu ke změnám, porozumění skrze prožitou bolest, moudrost, kvantové myšlení, transformaci, prohloubení instinktů…

Měla jsem velmi zvláštní vizi. Až projdeme bránou 28. 10. 2011, jako by se vše kolem zpomalilo a skoro zastavilo. Jako by na chvíli čas přestal existovat. Dostaneme se do velmi zvláštního prostoru – jakéhosi koridoru, který nás povede do jiné úrovně. Budeme mít možnost se přeladit a “přeposkládat”, než znovu vykročíme dál. K nejvýznamnější a nejsilnější energetické bráně tohoto roku 11. 11. 2011.

Tuto energetickou bránu začne otevírat Úplněk 10. 11. s Lunou v Býku a Sluncem ve Štíru. Živel Země se setkává s kombinací Vody a Ohně. Jako by setkání a spojení dvou zdánlivě neslučitelných prvků a energií v době předchozího Novoluní a brány 28.10. 2011, kdy dochází ke spojení a sloučení protikladů a skrze alchymický proces vzniká a rodí se třetí prvek – přichází na svět něco Nového, co se během tohoto Úplňku a brány 11. 11. 2011 skrze zemský živel může již skutečně zrodit a manifestovat naplno i zde na Zemi. Alchymie spojení protikladů nás vede do středu – do srdce. Energie našeho srdce se projevuje v toroidálním tvaru, tedy rotuje podobně jako Galaktický střed. Naše srdce se v tomto velkém období stávají intergalaktickými branami. Kam nás dovedou a zda se odhodláme vstoupit, to záleží na každém z nás.

Přes Úplněk tedy vstoupíme do nejsilnější energetické brány tohoto roku 11/11/11. Tato brána otevře další průchody do vyšších dimenzí a aktivuje mnoho energetických míst po celé planetě. V tento den se také odemkne časový zámek, který aktivuje další z devíti velkých Atlantských krystalů (viz starší článek Atlantské krystaly).

Příliv světla přicházející touto branou na Zemi přinese velmi výrazné energetické změny. Trojitá vibrace mistrovského čísla 11 spustí celou řadu energetických procesů. Na příliv energie přicházející touto branou čekalo lidstvo dlouhá tisíciletí. Mistrovské duše inkarnované zde na Zemi pod vibracemi čísel 11, 22 a 33 byly během tohoto života i během minulých inkarnací připravovány pro svůj úkol – udržet energii přicházející branou a pomoci jí stabilizovat a ukotvit v těle planety Země a hlavně v jejím srdci.

Tento den se po celé planetě budou za tímto účelem setkávat a spojovat skupiny lidí. Každý z nás se může svou účastí a vědomým zapojením aktivně podílet na procesu vzestupu a transfomace. Záleží na nás všech, co si společně vytvoříme.

Můžete se připojit k setkání v Praze na Vyšehradě. Na tomto energeticky silném a významném místě se v tento den sejdeme, abychom se opět spojili v srdcích. Můžete se připojit i na dálku, jste vítáni.

Přeji nám všem do příštích dní dostatek moudrosti, lásky, odvahy a šťastnou cestu skrze naše srdce.

Ze srdce Nové Země s láskou zdraví Miriam

Pro http://www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

Reklamy

34 thoughts on “Ide 11.11.2011 – dáme si znova spoločnú meditáciu?

 1. Pridavam sa. Co sa tyka casu – myslim ze sedi cely den, energiu tej ktorej hodiny/minuty si mozme hocikedy “stiahnut” a naladit sa na nu, preto si myslim ze nie je dolezita 😉

  Like

 2. a co takto spravit take “stretnutie” cez nejaky program ako team speak(skype by to asi nezvladol 😀 ) a podobne a niekto bude tu meditaciu riadit 😉 boli by sme tak spojeni viac ako len myslienkami

  Like

  • Ludzé!!! 👿 Nepreťažujte fragilné starenky, čo ešte lovili dinosaury stehennou kosťou z bahenného byvola! Ja som rada, že dokážem robiť stránku. Skype je pre mňa nadávka a team speak je po čínsky! Vrrr… 👿 😆

   Like

   • hej,pripajam sa k fragilnym starenkam, to by som si namiesto meditacie pravdepodobne odpalila tie 2 mozgove bunky, ktore maju na starosti IT tematiku 😆

    Like

   • 😆 😆 😆 som sa dnes prvykrat zasmiala 🙂
    Heli a Matrioshka, urcite by ste zvladli aj Skype a pod., ale celkom si neviem predstavit meditovat a cumiet na PC 🙂 takze suhlas s myslienkovym netechnologickym spojenim

    Like

 3. 😀 ako pokus to je fajn. este som sa na ziadnej hromadnej meditacii nezucastnovala tak ani neviem ako na to. ci mam improvizovat a verit ze to je dobre alebo mam robit neco specialne-neviem ci ste sa niekedy na niecom dohadovali ze ako to bude prebiehat

  Like

 4. ja sa tiez rada pridam. Vecer o tej 20. 00 by mi vyhovovalo lepsie, ale ak to inak nepojde, skusim to co pisala Tina, stiahnut energiu na moju hodinu. Sice s tym nemam skusenost, ale ved je to vsetko o zamere nie?

  Bude aj nejaka nosna myslienka, ci kazdy to svoje?

  Like

 5. Akurát dnes si od rána čítam rôzne články o tom, ako sa dá spoločnými vibráciami doslova meniť svet. Vraj nedávno v USA robili skupinovú meditáciu s cca. 4000 meditujúcimi. Meditovalo sa za zníženie kriminality a vraj to prinieslo veľké výsledky. Dokonca po páde dvojičiek boli prístrojmi namerané obrovské výkyvy v elektromagnetickom poli zeme. Niečo na tom zrejme bude 🙂 Ja sa poprvýkrát plánujem tiež pridať k tejto Vašej meditácii, hoci viem, že sa ich tu organizovalo už viac. Som v tomto len začiatočník a tak sa Vás chcem spýtať, že na čo myslíte pri takejto meditácii, keď chcete pomôcť planéte vzostúpiť na vyššiu úroveň? Alebo sa len snažíte mať myseľ bez myšlienok? Ja sa k meditácii zrejme pripojím až na druhý deň, síce to už nebude kolektívne, ale hádam aj to sa ráta 🙂

  Like

  • Martin, ak sa to ráta pre teba, tak sa to ráta 🙂 Ak meditujem sám, snažím sa o zastavenie chodu myšlienok. Samozrejme dá sa zamerať meditácia na nejakú konkrétnu myšlienku, napr. dýchanie. Čo sa týka riadenej skupinovej meditky, väčšinou je 1 kto riadi a ten dáva pokyny, na čo sa zamerať a ostatní v duchu nasledujú. Predpokladám, že Helar nám dá pokyny vo co jako go a potom si každý svojim tempom, keďže to nebude online, pôjde po svojej ceste s návodom, čo treba, ale každý to spraví po svojom 😀 Mne to trochu pripomína orientačný beh, keď každý má svoje nástroje a dostane cieľ, kam sa má dostať a každému sa to podarí po tej svojej ceste, keďže les je nekonečný a hlavne každý vyráža z iného miesta a aj ciele môžeme mať odlišné :lol:. Spoločné budeme mať to, že budeme každý bežať, ale aj rýchlosť behu bude u každého iná a niekto možno bude iba kráčať a niekto bude stáť na mieste, alebo sedieť no a ja niekedy aj cúvam 😆

   Like

 6. Ja som sice zaciatocnicka ,ale pri problemoch ktore mam sa aj ja rada pridam . No ked uzsom sa rozhodla napisat , tak sa aj opytam ci mi niekto nevie pomoct s mojim problemom. Moj muz sa v poslednej dobe strasne zmenil a vsetkych okolo psychicky tyra a zaroven tvrdi ze sme hlupe.Co by sa dalo s nim ? Moje dcery su z toho na nervy a ja tiez. Moze mi dakto odpisat a poradit. Kiara

  Like

 7. Moj muz sa dostal do novej prace,kde pracuje s mladymi muzmi ,a tito ho poucuju co treba a ako a tym ze ja pracujem v zahranici tak si myslia ze je bohac a nutia ho aby mi rozkazal ostat doma .Ja v tom vidim len zavist a manipulaciu s mojim muzom .Je to vsak este horsie ,lebo mam doma dceru ktora sa vydala v zahranici a druha tiez je vonku a teraz budeme vsetky doma a zastavil topenie v dome je 19.stupnov a moja vnucka mrzne .JE to na zblaznenie , uz ho dcera zmrazila ale to akoby vobec neucinkovalo.Nevieme ako dalej Dakujem aspon za pochopenie Kiara

  Like

  • Kiara, prečo si myslíš, že problémom je, že v novej práci ovplyvňujú tvojho muža, jeho kolegovia? Ako ma môže ovplyvniť, že niekto 2. si o mne niečo myslí?

   Like

  • ovplyvni ta to, ked sa bojis a niekto sa trafi do bolaveho

   nechcete sa odstahovat spolu do zahranicia :)) nech im on ukaze
   ak som pochopila velka cast rodiny uz na Slovensku nie je, mozno je cas na zmenu.

   Like

  • Kiara, ja sa priznam, ze nerozumiem ani za mak. On sa zmenil, nadava vam, znizil kurenie a to len preto, ze mu to nahovorili kolegovia v praci lebo si myslia, ze je bohaty? Je to chaoticke a podla mna sa miesaju symptomy s pricinami. Mozete (vykam) ak chcete spisat na zaciatku pre seba (alebo tu) vsetky prejavy, ktore ma a ktore povazujete za rusive. Bez skumania preco a kto ho ovplyvnil. Len ciny, aktivity, slova, zatial len jeho. Potom sa snad da pohnut dalej.

   Like

   • Kiara, podla mna je problem v tom, ze ma pocit nepotrebnosti. Vpodstate vsetci ste mu odisli. Takto na seba upozornuje. Tym netvrdim, ze je to spravne. Muzi su jesitni a potrebuju pozornost. Uvar mu dobru veceru, pochval ho, usmej sa a uvidis tu zmenu. Mam to vyskusane. 😀

    Like

 8. Ahojte, urobila som ako ste mi poradili … a vysledok yiadny , ale sme sa zisli vsetci doma a sadli sme si a debatovali.Vysledok je, ze moj muz nas vobec nepocuval a trepal si stale dookola svoje , ze sme hlupe , sproste atd.Tak som poprosila svoju dovernicku , aby sa ona na to pozrela a vysledok je na svete .Moj muz je v andropauze a mysli si ze je naj a moje pocity ze ho niekto stve proti nam boli opodstatnene.Snazime sa situaciu riesit, ale teraz hlavne musim najst niekoho aby ho naucil narabat s kotlom splynovacim a potom pomaly ostatne . Bola som ya jeho kolegom a slusne som sa spytala co ma proti mojej rodine a ten mi povedal,ze som bohata p…., a moj muz je pri nas chudak a td. Opytala som sa preco si to mysli ze muz je chudak , povedal , zena ma sediet doma a nie behat po svete . jeto cele na hlavu ,pretoze ked sme nemali peniaze tak to bol moj muz ,kto ma posielal do sveta a teraz ked sme mu povedali ,ze ostanem doma , tak zase krutil , ze co tu a kde si najdem pracu. Zaver …Starecka jesitnost a dakujem za pochopenie a podporu Kiara REraz som zase v praci a preto az teraz odpovedam

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.