Klobúk dole

Nedávno som si pozerala štatistiku a našla som v nej túto “vstupnú” stránku: eprakone.wordpress.com/clanky/page/111. To značí, že niekto sa prelúskava systematicky článkami a prelúskal sa už na stranu 111.

Klobúk dole. Takto vyzerá zanietený fanda tejto stránky! 😆

Nezabudnite, dá sa aj ľahšie… Staré indexy článkov nájdete na úvodnej stránke na odkaze vľavo Ako hľadať na tejto stránke. Keď kliknete na úvodnej stránke na linku “K článkom ->” alebo na menu Iné -> Všetky články, objaví sa vám napravo lišta s heslami a delením. Dole vľavo na každej stránke máte kategórie. Takže ak máte aspoň hrubú predstavu oblasti, ktorú chcete čítať, takto odfiltrujete tie články, ktoré vás nezaujímajú.

No a ak máte ešte presnejšiu predstavu, vedľa horného menu je vyhľadávací chlievik. 🙂

A ak nemáte vôbec nijakú predstavu, nechajte miesto seba rozhodnúť náhodu. Dole na stránke je obrázok otvorenej knihy, ktorý vám vyberie náhodný článok. 🙂

Niektoré oblasti sú už prenesené na moju “pomocnú” stránku na jigsy. Tam sú zoznamy článkov k rôznym témam. Vpravo dole na stránke je obrázok s cicou a akváriom, ktorý vás tam vezme.

A ak aj tak nenájdete, čo hľadáte, naštudujte si to inde 😛 a potom urobte článok pre ostatných čitateľov. Aj na to je tu možnosť – na úvodnej stránke vľavo.

4 thoughts on “Klobúk dole

 1. Heli akým spôsobom sa dá preniesť hromadne niektoré články z jednej kategórie na inu stránku tiež wordpress. Mám ešte jednu súkromnú a chcela som tam sny preniesť, len neviem ako, tak to robím po jednom článku. Vieš poradiť, v tomto si zbehlá, je na to nejaká funkcia? Ďakujem.

  Páči sa mi

  • Martinka, WP má na to zabudovaný Export a Import. Sú schované pod Nástrojmi. Najprv si spravíš Export a navolíš si, ktoré obdobie alebo ktoré kategórie chceš exportovať, to ti vytvorí súbor a ten si zapíšeš na disk. Potom ideš do súkromného blogu, navolíš import z toho súboru. Chvíľu to trvá, než systém fyzicky import urobí, takže treba počkať na hlášku od WP, že už je hotovo. Len pozor – aspoň mne to poprehadzovalo obrázky a popriraďovalo ich pod iné články a ponahrávalo mi ich to duplicitne aj triplicitne, takže potom to importované treba ešte ručne prejsť a skontrolovať.

   Páči sa mi

   • ..ahá, tak už viem na čo tam tie dve zložky sú. Vyskúšam teda a obrázky ma netrápia, aj tak sa chcem s tým ešte pohrať a premeniť iné. Ďakuejm Heli, želám príjemný víkend… 😛

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s