Celkom odveci, ale chcem sa podeliť :-)

Prenesené zo stalkovacej skupiny:

Dnes som sa išla pozrieť na svoju “pokusnú” web stránku, ktorú som si založila, keď som sa nedokázala nalogovať do svojho WordPressáckeho konta. Vtedy som myslela, že sa supportu už nepodarí konto obnoviť a tesne predtým som mala zastavený jeden z blogov kvôli nejakej prkotine, takže vo mne vzkypela moja nežná, pokojná povaha 😛 a išla som sa poobzerať po novom hostingu. Našla som si jeden a začala som tam prekopírovavať niektoré články, aby som si vytvorila štruktúru. Prekopírovala som i ten o začmudenom zrkadle, ktorým sme štartovali tu.

Asi o dva dni mi support rozchodil moje konto na WordPresse a tak som sa vrátila na WP a tamtú stránku nechala v zálohe “pre strýčka príhodu”.

Dnes neviem čo ma to napadlo, ale šla som sa tam pozrieť. A zistila som, že mi niekto pri článku o Začmudenom zrkadle zanechal komentár čakajúci na schválenie! Tu vám ho kopírujem:

Posted: February 16, 2011
Email Address: eldhwen@azet.sk
URL: http://eldhwen.wordpress.com

buď bezchybný so svojím slovom
nič neber osobne
nerob predpoklady (“neinterpretuj” )
dávaj vždy svojich 100%
všetko ber so zdravou nedôverou.

Je snad bojovník ten, kto uteká pred realitou, pred pravdou a vytvára stále nové a nové kruhy v ktorých sa motá, aby sa vyhol pravde? Aké problémy na blogoch? Na blogoch bolo vsetko v poriadku… iba niekto nedokázal zvládat 5 dohod, aby z toho vykorculoval s pochopenim, porozumenim, poznanim, rozuzlenim… ale uteka iba sam pred sebou… toto nemoze ist donekonecna. pride cas, kedy sa vystavana realita opat zruti.. hadzat na hnoj pekne prikryvky za vela nestoji.. ten hnoj tam bude stale… tento blog je opat len unikova cesta.. snaha vyhnut sa pravde… pochybujem, ze sa nieco zmeni.. zlyhali minigrimi, zlyhalo samanskoucestou… je to otazka casu, kedy sa opat clovek zacne chytat za chvost a vrati sa k povodnemu… vela stastia

😀 Je krásne, keď človeka poháňa túžba ublížiť. A je ešte krajšie, keď si nemá do koho udrieť. 🙂 Celý čas by ma boli videli najradšej  v truhle – a keď som odišla, zachýbala som im natoľko, že museli prehľadať Google až po nejakú stranu 247 a potom mi tam napísať toto… 😆

Slovenská ezoterická obec. Ja ťa fakt nemusím. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.