Posolstvo anjelov na rok 2010

GabyBaby nám poslala posolstvo na rok 2010. Prišlo mailom, takže nepoznám presný zdroj, ale pravdepodobne bude z tohto webu. No a tu je:

Poselství – rok 2010

Milovaní, rok 2009 byl rokem vztahů. Mnoho vztahů prošlo těžkými zkouškami.

Mnoho lidí tento rok rozdělil. Zvyšující se vibrace planety, Vám dávají větší nadhled a taktéž posilují širší vnímání spojitostí a myšlenek, které k Vám posíláme, abychom Vás probudili z toho strnulého spánku. Nadcházející rok bude plný proměn a těžkých bojů. Budou to Vaše vnitřní boje, kdy se budete snažit jít správnou cestou. I když události kolem Vás, budou plné bolesti, strachu a napětí, nevzdávejte svou naději a víru. Posilujte vnitřní odhodlání modlitbou a meditací.

Vytvářejte s neochvějnou vytrvalostí světelné mosty lásky. Láska andělů je čistá, uzdravující.

V roce 2010 se život bude opět stávat více vzácným, protože mnozí tento vzácný dar ztratí, jiní je zahodí v domnění, že uniknou smyčce, která je více a více stahuje. Číslo roku, kterého se obáváte je dvanáct. Dvanáct je měsíců v jednom Vašem pozemském roce. Dvanáct bylo apoštolů, pomocníků našeho Pána. 12 bylo také Izraelských kmenů, 12 izraelských soudců, 12 bylo také králů izraelských. Také dvanáctá hodina má Boží symboliku.

Ve 12 žalmu svatého písma se píše – Pomoz Hospodine, věrných ubývá. Všichni čestní lidé mizí ze světa.
Věřte milovaní, že pokud by čas existoval, ukazoval by zapět minut dvanáct. Je čas se probudit, otevřít své srdce lásce. Čas k zastavení Vám právě vypršel. Je čas jít rychle kupředu.

I v nadcházejícím roce budou pokračovat velmi bolestné události a ještě více duší bude muset rychle odejít zpět do duchovního světa. Nebude zde místa pro všechny. Každá duše neunese změnu vibrací, a pokud někdo z Vás půjde tvrdošíjně proti proudu, smete jej vlna spravedlnosti, která přichází od Pána stvoření. Nepřemýšlejte o tom, jestli je jiný člověk schopen pochopit Boží tajemství a víru, tak jak jste jí pochopili Vy. Mluvte. Prosím mluvte. O důležitosti lásky, změny myšlení a obrácení těch, kteří páchají zlo ať už ve svých činech, nebo myšlenkách. Ve všem Vám budeme v této hraniční době nápomocní. Budeme řídit Vaše kroky, pokud nás o to požádáte. Vaše životy se promění, pokud VY opravdově uvěříte této proměně a nebudete klesat na kolena, pod výčitkami a obrazy minulosti. Uvědomte si, že minulost se nedá vrátit. Přítomnost této minuty už je zde a s ní žádnou změnu neuděláte. Můžete s láskou a vytrvale měnit svou budoucnost a budoucnost celé planety.

V roce 2010 ztratí některé Vaše léky účinek, protože tím, že se zvyšují vaše vibrace, jste více citliví na škodlivé chemické látky a uměle vyrobené přípravky a léky.

Vracejte se k tomu, z čeho jste Vy sami povstali a to je Boží láska a boží stvoření. To jsou všechny léčivé rostliny a přírodní látky. Vše, co k léčení potřebujete, Vám Stvořitel už dávno dal, když Tvořil Vaší planetu. Milujeme Vás. Pomáháme Vám. I Vy nás milujte a pomáhejte.

Nepřestávejte věřit v naší pomoc.

Boží bytosti světla.

Poselství Archanděla Uriela

Milovaní, prosíte nás neustále o uzdravení a o záchranu. Nemocné však nejsou Vaše těla, ale Vaše myšlenky. Vaše jemnohmotná struktura Vašeho bytí, žádá uzdravení. Náš Pán Vás netrestá. Pán Vám neposílá nové původce nemocí. To je omyl.To vše je Vaše dílo. Přicházíte na svět, aby jste se naučili milovat, léčit Vaše vztahy, aby Vaše láska překročila hranice smrti a Vaší nevědomosti. Máte se naučit milovat své nepřátele a tím z nich tvořit přátele. Léčit, milovat, odpouštět. Místo toho věnujete Váš tak drahocenný čas tvorbě nových mutací virů, a schopnosti zabíjet ještě ve větším měřítku. Síla zla ve Vás stále více rozpoutává vnitřní boj a tím kolaps jakési vnitřní sebekontroly. Nepodléhejte emocím. Neztrácejte tak důležitou kontrolu nad svým chováním. Přišla doba, kdy matky zabíjejí své děti. Děti stále častěji zvedají ruce a obracejí sílu proti svým rodičům. Nikdo se nedovolá práva a život ztratil svou hodnotu. Hrajete si s oblibou na vrahy. Hrají si tak i Vaše děti. Tvořte ve svých myšlenkách a představách pouze dobro, to je naše poselství. Touto nebezpečnou zábavou se ve Vašich duších uvolňuje čím dál větší prostor pro nepřítele, pro zlo. Upozorňovali jsme dlouhý čas na varovné signály, které přijdou. Hromadné neštěstí, živelné pohromy, přírodní úkazy, znamení na obloze. Varovali jsme,že přijdou nové druhy chorob, na které už nebudou fungovat běžné léky a které velmi mnoho lidí odvedou zpět do duchovního světa. Nyní už nevarujeme, jen upozorňujeme, že jste tímto rokem vstoupili do nové očistné vlny Vaší planety.

Tato doba již přišla, jste uprostřed této očistné vlny. To co bude přicházet přinese hodně změn v myšlení a ve správném postoji k životním hodnotám. Myšlenkami tvoříte budoucnost. Každá myšlenka je děj, odehrávající se na plátně Vašeho podvědomí. Každé umělecké ztvárnění myšlenky, je předzvěst Vaší budoucnosti. Myšlenka je nejrychlejší metoda Tvoření.

Stvořitel vyslal další naše bratry, další světelné mistry, aby pomáhali Vašim myšlenkám tvořit.

Cílem nás všech je vytvořit milující svět, na základech lásky a světla.

Váš milující archanděl Uriel

73 thoughts on “Posolstvo anjelov na rok 2010

  • Díky za linku, nahrám si to do počítača 🙂 … ale ja veľmi Hicksovcov nemusím. To, čo píšu, je hlboko ľudské a viem, že i správne, ale je to podávané cez emócie a tie nie sú môj hlavný komunikačný kanál 😕 … Preto som musela hľadať iné zdroje, ktoré sa k téme približovali z mentálneho uhla (napr. články k LOA, 7 zákonov Univerza). Ak niečo preteká cukrovým sirupom a “feel good”, môj mozog ide automaticky do “standby”.

   Numerologické číslo roku je 3. Tú dvanástku dostaneš jedine vtedy, ak vynecháš nuly a prehodíš poradie čísel. Nuž halt, je to z webu.

   Páči sa mi

   • ,,Číslo roku, kterého se obáváte je dvanáct.,,
    Ja sa fakt do toho nevyznám, len ma to tak napadlo, že čo keby sa tie čísla v 12 sčítali? Keby sa mohli sčítať tak by to dávalo, číslo 3. Takže by to vlastne bolo všetko v poriadku. Takže obe čísla by dávali význam a zmysel.

    Ale ako som vravel, je to len môj názor, a v numerológií sa až tak nevyznám. 🙂 Takže nemusím mať pravdu. 🙂

    Páči sa mi

   • Nie, máš pravdu s tou numerológiou, to je to, čo aj Čikitet na to prišiel 🙂 … ale ako to vyzerá z ostatných debát, čo ak je v dátume uvedenom v článku chyba?

    A to už asi nikto z nás nerozsekne… 😕

    Páči sa mi

   • Možno nás to ani už fakt nemá trápiť a nemáme nad takými vecami dumať. 😀 Mne osobne stačí, že sme sa mi dvaja rozumeli. 😀

    Páči sa mi

   • Možno je to aj tak dobre. 😀 Už do toho nemáme štuchať. 😀 Pre mňa je dôležité, že sme sa dorozumeli mi dvaja. 😀

    Páči sa mi

   • Alex,

    nedávno som písala o troch základných energiách, na ktorých si vymieňame so svetom informácie a energiu (=zisťujeme, myslíme & konáme). Keď informácie idú iným ako naším hlavným kanálom, berieme si z nich len časť alebo ich môžeme nechápať. K tomu došlo v tomto prípade. Každá kniha, ktorá predáva veci cez “bodríkovský” štýl “feel-good” (no, po slovensky to teda neviem povedať), vo mne vytvára svojím štýlom také protilátky, že nie som schopná rozmýšľať nad obsahom a bojujem s formou.

    To som tým myslela.

    Páči sa mi

   • Helar,
    dik za reakciu. Mam to teda brat tak, ze ti viac vadi ten bodrikovsky styl, ako zvyraznovanie pocitov? Pytam sa preto, lebo o par clankov vedla si vyzdvihla Melchizedeka, v zmysle, ze jeho mozes. A tam som cital (s prepacenim, z mojho pohladu riadne kydy) o srdci, v zmysle, ze “Srdce má více intelektu než mozek. Podívejte se na početí. Další překvapující skutečností je, že srdce má jakoby svůj vlastní mozek. Je malý a složen pouze ze 40 tisíc buněk, ale jsou to mozkové buňky, ne srdeční.” Sice neviem, co tym chcel basnik povedat, len som mal pocit, ze v tom lepsom pripade chce naznacit, ze nielen mozgom=myslienkami je clovek zivy, ale aj srdcom=pocitmi. Sice zvolil pre mna dost nestastnu, az vypatlanu formu (nozik sa mi vo vrecku otvara nad jeho snahou zaujat za kazdu cenu, nech to stoji, co to stoji), ale budiz, ak to myslel aspon scasti tak, ako som napisal, tak OK. Lebo ja na pocity dam (nech si to vola niekto hoci srdcom s mozgovymi bunkami) a Hicksovcov mozem, dost mi pomohli zorientovat sa v urcitych veciach a stale povazujem ich filozofiu za moj ezo-zaklad. Nieco mi tam sice kustilincek nesedi, zatial neviem presne co, ale podstata sa mi paci. Plus beriem Vadima Zelanda, ktory berie veci trochu prilis technicky na moj vkus, ale aj unho mi podstata sedi.

    Páči sa mi

   • Alex,

    pocity sú OK, lebo cez ne sa hlási niekedy/väčšinou intuícia. U Hicksovcov mi vadí “komunikačný nosič” (=štýl písania), nie správa 😛 …

    Ešte k tomu úryvku. Dnes nie som naladená na prijímanie, len na vysielanie 😛 , a preto som to nečítala presne, ale viem, že v taoistickom liečení sa predpokladá, že človek má dva “mozgy” – jeden v hlave a druhý v bruchu – že črevá sa skladajú z buniek vysoko podobných na mozgové. Po anglicky je to “gut feeling”, čiže keď ti brucho hovorí niečo, čo treba/netreba. My tomu vravíme intuícia a ideme “podľa brucha”.

    V taoizme sú cviky na to, preniesť na istý čas centrum svojho myslenia “do brucha” a myslieť odtiaľ. Výborné knižky k tomu má Mantak Chia.

    Páči sa mi

   • Dik za tip na mantaka, ked pojdem okolo knihy, pozriem 🙂
    “gut feeling” v zaludku, crevach, ci srdci beriem, ale preco by kvoli tomu mali mat mozgove, ci im podobne bunky? Co je to za haluz? Praveze budem radsej ak tam ziadne take bunky nebudu, ak chcem vyuzit aj “ine” informacie, ako su tie, co mi ponuka mozog s rozumom, vsak ich mam plnu hlavu, este aj do zadku mi ich nejaki pseudo “odbornici” vsugeruju? 🙂 Nie som ziadny odbornik na telo, ale radsej by som veril, ze jediny generator mozgovych buniek a myslienok je mozog a ostatne organy mi akorat tak mozu dat nejaku spatnu vazbu, napr. pomocou rezonancie energie, prostrednictvom cakier, ci coho (v ktorych sa tiez nevyznam), pripadne podvedomie, ci nadvedomie vysle signal (energiu), na ktory zareaguju niektore moje citlivejsie organy v tele a nazvem to intuiciou. V bruchu si viem predstavit este tak nieco precitovat, ale mysliet …?
    Samozrejme, ze vylucit nemozem nic, kym som nepitval :-), len mi to uz zavana prilisnym silnym ezo-populizmom, az ezo-demagogiou, s komercnym pozadim.

    Páči sa mi

   • Alex,

    toto mám presne z toho Mantaka Chiu… len už neviem, že z ktorej, ale vyšla minulý rok.

    Nehovor o generátore mozgových buniek. Hovor o rozmýšľaní. Spústa ľudí má mozgové bunky a pritom ich nepoužíva.

    Ja som túto vec využívala, keď som sa “vadila” s anjelmi – vedeli mi vliezť do hlavy a čítať, čo som si pomyslela, ale nevedeli čítať tie myšlienky, ktoré som len cítila a nedala do slov… Ale bola to sakramenská drina naučiť sa to, to ti poviem.

    Páči sa mi

  • neviem zatiaľ ako sú ľudsky ale pokiaľ má vikipedia pravdu tak majú hodne súdnych sporov za sebou , tak že tá sladkosť rozumu prináša aj kyslé ovocie 😀 a ak ma môj inštinkt nesklamal tak presne protipól tej sladkosti sú tie súdy o majetky 😀

   Páči sa mi

 1. ja si myslím, že to bolo nesprávne preložené – alebo pochopené, podľa mňa sa ľudstvo bojí roku 2012 a ten rok bol aj myslený, nie rok 2010. ale tiež sa možem mýliť

  Páči sa mi

  • Vieš evita , všetok text zaváňa strachom z roku 2012 , a tak zároveň aj manipuláciou zo slobodnou vôľou.Viem že informácie sú rôzne , ale človeku bola daná slobodná vôľa a aj výber ako chcem prežívať moje tvorenie na tejto guľke je rôznorodé a to aby ma niekto strašil rokmi plnými bolesti, to nie je na moje gusto. Mám radšej roky plné šťastia , pohody ,skúmania a nikto nemá právo brať nádej na krajší a šťastnejší život plný slobody a slobodného rozhodovania sa. ” Stačí si pozrieť reakciu Helar na obmedzenie slobody len tu na blogu hi hi hi hi 😀 “a čo potom moja slobodomyseľná duša? Veď sme tvorcovia zo slobodnou vôľou a snažíme sa o podsúvanie našej vôle iným čo si ani “bohovia” nedovolia a my chceme iných ovládať hi hi 😀 Preto si myslím, že sa treba naučiť myslieť tak aby sme každé aspoň podobné stvorenie brali ako absolútne
   slobodomyseľné a zodpovedné za seba hm? 😕 😛 😉 a nie ho obviňovať z kadejakých nálepiek a démonov, preto sa treba pozrieť najprv, kde ja robím chybu, keď mi niečo podľa mojich predstav nevychádza chi chi 😀

   Páči sa mi

   • No niečo také. 😀 Ale ja to chápem tak, že nám odkazujú aby sme na sebe pracovali, že ešte máme čas pochopiť súvislosti. 🙂

    Páči sa mi

 2. Ja som pred pár dňami na Yahoo čítala, že Mexičania nemajú ani také fofry z 2012 ako z 2010… Keď Mexiko vzniklo vojnou za nezávislosť, bol rok 1810. O 100 rokov neskôr boli zasa nejaké jatky… a teraz prichádza 2010…

  Páči sa mi

 3. Pekne myslienky, mame na com pracovať. A tie roky sú z môjho pohladu v poriadku, veď posolstvo je na rok 2010 a v článku sa pise, že sa bojíme roku 12, čiže 2012, roku 12 v tomto tisícročí.
  Čiki a aj to strasenie, ako vravíš, je myslím v poriadku, môže to pomôcť veľa ludom k pozitívnej zmene, inak by si mysleli, že všetko je v poriadku a nezamysleli by sa nad sebou. Aj rodičia podobným spôsobom vychovavaju deti.

  Páči sa mi

  • Minne
   ale stále je to len cesta strachu, a strach v astrále je okamžité tvorenie
   niečoho desivého a je to veľmi veľká prekážka pri ceste domov, lebo práve vaše strachy vytvárajú zlé veci a tým pádom vlastne láska zaniká v strachu
   o samotnú lásku , preto mnohý nevedia astrálne cestovať a všetko zlé sa deje vlastne z vašich strachov aj keď nie okamžite lebo sa vo vibrácii strachu držíte len krátko ale následky prídu aj keď neskôr. 😀 ale vždy je príčinou následku neuvedomelý vnútorný strach. hm 😀 a spomeň si koľkokrát si mal strach z toho alebo z toho 😕 😛 😀 toť konštatovanie problému mnohých 😀

   Páči sa mi

   • Čikitet,
    viem, že strach nikomu nepomôže, skôr tak k oslabeniu imunity a následne k chorobe, ale myslel som to tak, že taká informácia niekoho naštartuje a nie nastraší. Ja osobne sa napríklad teším na to, čo prichádza. 🙂

    Páči sa mi

   • Cikitet, Ty ked nieco tresnes, stoji to za vsetky cele 🙂 Ale teraz myslim v pozitivnom zmysle slova, naozaj sa mi tvoje nazory pacia a asi najviac a najcastejsie ladia s mojim onym … ani neviem cim. Vdaka za ne, aj za to ze si. Teda aspon zatial, netusim, co vymyslis do buducnosti 🙂

    Páči sa mi

   • reagujem na tvoj článok, pretože sa mi páči tvoje rozmýšľanie.
    všetko je o slobodnej vôli, všetko je o láske!!!!! ( či to niekto volá pozitívne myslenie alebo čokoládová torta, je jedno dúfam)
    ale je to presne tak, ako opisuješ.
    v astrále sa tvorí presne to čo chceš aby sa vytvorilo. a ked chcem vytvoriť strach, tak ho vytvorím a ked ma niekto niečím straší pociťujem to ako pripálenú čokoládovú tortu.
    takže, strach nie je dobrý v žiadnej forme, pretože vytvára zbytočné bloky.
    a k príspevku minie , fu, mám dve deti, sú ešte teda dosť malé, ale nikdy ich ničím nestraším. majú dosť starostí s vnímaním sveta takého aký je, a nieže to ešte báť sa nejakých mojích vymyslených desov a bubulákov, ktoré potom ono môže v skutočnosti vidieť, len preto že som to ja v astrále vytvorila. nie je to dostatočne hnusné na zamyslenie? podľa mňa je. je vrchol nezodpovednosti strašiť deti niečim a potom ich po nociach chlácholiť že to neexistuje, keď to oni vidia.

    Páči sa mi

 4. Citujem: “Je čas jít rychle kupředu.”
  – no jasné, najlepšie za akúkoľvek cenu, že 😀
  Takže po prvé: Poselství na rok 2010 bude najpravdepodobnejšie od Vesmírnych ľudí… a po druhé, Poselství archanděla Uriela je od vesmírčanov vychanellované… stačí spraviť scan 🙂
  Záver: Ivo Aštar Benda rulez 😀
  P.S. Uriel a takýto milý? Akurát tak v snoch 😀

  Páči sa mi

   • minne
    “uriel” čítaj “auri el” to čo vy všetci považujete za meno je vlastnosť energie čo znamená ” moje svetlo je boh” alebo ak nato nájdem správne slovo “aura božia, alebo, svetlo boha” -toť v mojom jazyku- lebo my sme nemali mená ale porovnali sme svoje vlastnosti a podľa nich sme sa hľadali, pokiaľ sme nepoužili teraz dávno zabudnuté, spojenie myšlienkou, “mentálne oslovenie, lebo sme energia uväznená v hmote 😀 “

    Páči sa mi

   • držali ste niekto v ruke plazmovú guľu? alebo videli blesk ako upaľoval do zeme a jeho kmeň sa rozložil na nespočetné malé blesky, tak je to aj s energiou “uriel”. Všimnite si stromy , dole korene hore vetvy. hi hi 😀

    Páči sa mi

   • Kornelia1,

    o čo ti ide? Ak sa niekomu predstavíš Margita Onenková, tak v jeho realite to bude tvoje meno…

    Ja poznám Uriela ako veľmi príjemného partnera do komunikácie. Možno nehovorím s tým Urielom čo ty… 😦

    Páči sa mi

   • Helar,
    Nie nebude, lebo podľa zákona to nie je moje občianske meno.
    Možno skutočne nehovorím s tým istým, pretože podľa mojich skúseností a ostatných, ktorý majú kontakt, ťa Uriel po chanellingu tak uzemní, že ak si nevieš zvyšovať vibrácie, týždeň si ani nepípneš 🙂

    Páči sa mi

  • Saltinka,

   viem, že nie som Minne – ale ktorú kresťanskú terminológiu máš na mysli? Prešla som si Minneho komentáre a hoci som sama na to precitlivelá, nič podobné som v nich nenašla…

   O 5 minút neskôr: Sorry, až teraz som si uvedomila, že ty myslíš asi kresťanskú terminológiu v článku… 😦

   Páči sa mi

  • Milá Saltinka,
   ja som to nenazval strašením, ale vysvetlím prečo som tak napísal:

   Janko chodí často a už dlho autom veľmi rýchlo a niekedy aj pod vplyvom alkoholu. Niekto mu začne nahovárať, nerob to, lebo doposiaľ sa síce nič zlé nestalo, ale môžeš zabiť seba alebo nevinného človeka.
   – Alebo spomaľ a riaď vozidlo s čistým vedomím a buď ostražitý, lebo o pár kilometrov (2012) bude ľad na ceste a nie všetci tú cestu zdolajú, ale iba tí, ktorí sú na ňu pripravení a tí ostatní zídu z cesty.

   Páči sa mi

   • Minne
    Stále sú v tom podmienky zeme, 😀 skúsenosti života na zemi a podmienenej lásky, lebo ak toto, tak nebude toto… 😛 toto všetko platí na zemi. Ale nie v bezpodmienečnej láske a slobodnej vôli, a stále je v tom strach zo smrti a večného zatratenia. To všetko bolo pridané na zemi aby nás mohol niekto lepšie ovládať… 😀 😛 😕 hm musíte si uvedomiť, že ste deti svetla a stvoriteľ vás nestvoril pre peklo, spravil by si to pre svoje deti? JA veru nie, a keď si uvedomím, že som nesmrteľný a mám slobodnú vôľu a zákony Kybalionu sa prekročiť nedajú tak v čom je vlastne problém, aby sme si spomenuli a vedeli vytvoriť raj ako za Adama a Evy 😀

    Páči sa mi

   • Čikitet,
    tak vo večné zatratenie nech si veria návštevníci kostolov, oni nam to zrejme praju, za to že nesedime s nimi na omsi 🙂

    Učeniu Kyvalionu nemôžem vytknúť ani slovo, veď sú to fungujuce a platne zákony pre všetkých.

    Ale ten Raj Adama a Evy, neverím, že bol v hmote, akú ju poznáme. Na ten príbeh pozerám ináč, jemnohmotnejsie. Hmotu by som zaradil až od potopy. Ale kto vie?

    Páči sa mi

 5. Helar
  presne,mala som na mysli terminológiu v článku

  Minne
  ale to, čo si teraz napísal nie je strašenie,ale logické vysveľovanie možných dopadov situácií.V predchádzajúcom komentári si hovoril o strašení( o výchove detí strašením) a to je rozdiel.

  Páči sa mi

 6. jedno viem isto, že všetko dopadlo dobre už je všetko v poriadku. len my čo sa ešte nevieme prejaviť multidimenzionálne sme stále v tomto čase zmien a výsledok zatiaľ nevidíme. ale bolo by fajn, keby sme si tento obraz vedeli natrvalo udržať pred očami, čokoľvek by sa tu dialo. mám tiež rodinu a ľudí ktorých mám rada, ale moj strach a obavy o nich je to najhoršie, čo by som mohla pre nich urobiť. preto keď takéto proroctvá čítam viem, že aj odomňa záleží, či a do akej miery sa splnia. takže film o roku 2012 si určite nepozriem, tak hlúpa nie som 🙂

  Páči sa mi

 7. Ten popis na rok 2009 perfektne sedí, bol to rok vzťahov.

  Naše kukly sú hrubé, vedieme nesmierne ťažký boj aby sme sa z nich vyslobodili. Niekto v tom boji padne skôr než okúsi slobodu, niekomu už vytŕča kus krídla a niekto si už poletuje na vlnách lásky a slobody (však čiki? 😛 ) Jedno je isté, aj ja chcem byť poletujúcim motýľom 😀

  “…a preto hovorím vám, len s čistým srdcom prelomíte putá, ktoré vás zaväzujú. Láska je všeliek na všetky vaše trápenia. Free your mind. Musíte sa o to aktívne snažiť. Vaše myšlienky sú vašim zrkadlom. Zbavte sa všetkého čo nepotrebujete…” (tak toto som mala nutkanie napísať, ale predpokladám, že to nie je odo mňa)

  Páči sa mi

 8. Ludkovia, uschnem z vás, toto sa bohovo číta 🙂 😀 🙂 , Riško, neviem čo by si rad počul 🙂 , Ten , kto sa narodil 12.12. bude z pohladu numerologie mentalne založený, logický, duševne čulý typ so všestranným zameraním a talentom, ktorý vie vyniknúť hlavne vo svojej profesii- si možno špica v tom čo robíš, nech to je hocijaká činnosť 🙂 , máš zrejme zmysel pre rodinu a hlavne je pre teba doležitý partnerský vzťah, bez partnera to zrejme u teba nie je celkom ono. Možno ťa priťahujú bezproblémoví veselí úprimní, bystrí a nezávislí ludia. Smiech zrejme patrí k tvojmu životu ako zadoček k šerblíku, alebo aspon ta priťahuje. Asi budeš zvedavý týpek, ktorý obľubuje zmenu a ešte raz by som zdoraznila šikovnosť a talentovanosť všetranná zameranosť čo sa týka tej profesie. Zhruba tieto vecičky uvádza vo svojej numerologickej učebnici R. Steinová o ludoch narodených dvanásteho dna v mesiaci. Ked sa k tomu pridá rovnaké císlo roku, jeho ucinky sa posilnuju. Vyklad moze byt skresleny lebo zvysok datumu naroenia a meno s priezviskom atd., prinasaju dalsie vibracie ktore osobnost dotvaraju…

  Páči sa mi

  • mona 🙂 dik ze si si dala tu namahu napisat to celkom ma to zaujalo ale chcel som len podotknut ze ked ma byt zevraj v r. 2012 konec sveta ze je sranda ze mam v datume dve dvanastky a este raz dakujem celkom to namna sedi 🙂 ahoj

   Páči sa mi

 9. Ach jaj tak nad tym rokom 2012 uvažuje kazdy bude niečo alebo nebude nič.
  Važne to je čudne.
  ak ešte neviete,že novim rokom v ktorom sa ma v novembri zacat nieco ako keby vojna JE ROK 2010!!! To este asi vsetci neviete.
  No len dufajme,ze sa nic zle nestane.Ak ste nieco o tomto roku 2010 alebo 2012
  poculi tak to sem prosim napiste ja to budem citat.Neviem ci to predsa je pravda alebo nieje no,ale to uz mi nevieme.

  Páči sa mi

 10. teilor
  aj my sme čítali Vangu,nie len ty.Ale si uvedom a zrejme by si mali viacerí,že kam sústredujete energiu,tam ide.Ak sa v jenom kuse zaoberáte myšlienkou na koniec sveta,vojnu a čojaviem ešte aké zlá,tak ich priťahujete k sebe.Žiť tu a teraz a ani na sekundu v mysli nepripustiť žiadnu negatívnu myšlienku.Len dobro,radosť,láska.Potom sa nám stane dobro,radosť,láska.Ja nám to všetkým zo srdca prajem.

  Páči sa mi

 11. Ahoj Richard 🙂
  prikláňam sa k slovám od Mony…myslím, že Ťa tam veľa vecí vystihuje 🙂
  Držím palce,pa.
  Čo sa týka toho roku 2012 – netreba to zbytočne riešiť, sami u vídíme čo bude alebo čo nebude…alebo čo na nás počká.
  Film 2012 bol zaujímavo spracovaný , ale prehnaný… Majte sa pekne, dobrú noc
  LenkaS.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s