Tarot na stiahnutie

ctcollab2foolNa webe som našla stránku, na ktorej skupina autorov dala dohromady jednu sadu tarotových kariet.

Ako som sa pozerala, karty majú rôznu hĺbku intuitívnosti, takže celkom pre začiatočníka sa nehodia, ale kto hľadá pre svoje výklady nejakú “pikošku”, možno sa im poteší. Niektoré sú skutočne krásne a ľahko pochopiteľné, iné (napr. Veža) mi nejako nesadli. Ale presvedčte sa sami!

20 thoughts on “Tarot na stiahnutie

  • Ja mám andelé boží bohyne a potom som si stiahla symbolon karty, ale používam len andelské karty.
   Aj tie nie sú vhodné na veštenie???

   Like

 1. Bosorka,

  anjelské karty sú dobré na sebarozvoj, ale nie na veštenie (najmä nie tie od Doreen Virtue), pretože sú extrémne pozitívne a ja sa obávam, že život má aj iné stránky.

  Symbolon je takisto výborný na sebarozvoj a vie nám poradiť cestu zo situácie alebo ukázať najbližšiu lekciu, ale nedá sa s ním robiť “normálne” veštenie. Na to sú cigánky, taroty, lenormandky alebo kipper (a niektorí špecialisti to dokážu aj so žolíkmi).

  Like

  • Cigánske mám tiež, zo začiatku som ich často používala, niečo mi ja vychádzalo…
   Helar, chcem sa ťa spýtať:.
   V jasnovidke sú kontakty na kurzy na kundalíny reiky v Hotely Tatra v BA.
   Sú to jednodňové kurzy na 1, 2 a tretí stupeň. To že vyčistia 2 či 3 čakry za jeden deň a otvoria kanál sa ešte dá. Len píšu že po absolvovaní kurzu, bude mať absolvent aj liečitelské schopnosti, tak to sa mi už zdá trocha silná káva.
   Chcela by som niečo podobné absolvovať, len nechcem naletieť.
   Ty si písala, že reiky už máš za sebou, tak by som ťa poprosila o názor.

   Like

 2. Aj ja by som rada počula tvoj názor, lebo akosi mi nejde dokopy kundalíny a reiki, ja mám dojem, že sú to dve odlišné energie, jedna je naša-vnútorná a reiky by mala byt kozmická, čiže zvonka. A ešte sa mi nevidí, že je to také rýchlokvasené, však za ten jeden den si ani poriadne neuvedomíš, aké informácie si prijala a čo s nimi.Aj ja sa už dlhšiu dobu obzerám po nejakom kurze, ale z tohto mám pocit, že je len pre niekoho dobrý kšeft.:D A možno sa mýlim.

  Like

 3. Bosorka,

  už som to tu niekde niekomu písala: kundalíní a reiki sú dve rôzne veci. Kundalíní je naša životná energia, naša vnútorná a osobná energia, kým reiki je vonkajšia, neosobná energia. Ale ako začalo byť reiki populárne, tak sa množia jeho verzie ako huby po daždi – a toto sa mi zdá nezmyselná kombinácia. Na reiki je totiž úžasné práve to, že liečiteľ nepracuje s vlastnou energiou a tak sa naňho choroby pacienta nemôžu nachytať. Takisto ľudia so slabou osobnou energiou a otvoreným reiki kanálom môžu liečiť iných – a ich osobná energia sa tým “dobíja”.

  Potom pri tých kurzoch si treba dať pozor na jedno – ak je to “masovka”, je to nanič. Najlepšie je, keď sa učiteľ venuje len 1-3 žiakom súčasne. Ak to robí poriadne, už zasvätenie dvoch ľudí môže byť náramná fuška – my sme takto boli dve s GabyBaby a chúďa Anička bola na konci celkom vyčerpaná. To zasvätenie sa totiž robí na jeden nádych… 😦 a pritom sa otvárajú všetky čakry a vkladá sa aspoň jeden symbol! To je robota pre trénovaného potápača!

  Ďalšia vec: možnože po trojnásobnom zasvätení máte všetky symboly, ale máte nulovú zručnosť. Ako môžete liečiť niekoho, keď ste sa o to nikdy nepokúšali? Na to treba prácu pod dohľadom a vedenie učiteľa. “Studený odchov” je nanič – budete si prichodiť nesmierne neistá a budete sa báť celý čas, či tomu druhému neurobíte zle.

  Ak si môžete vyberať, vyberte si kurz, kde budete s učiteľom aj spoločne liečiť. Takto získate základné návyky a nebudete mať problém “položiť ruky” na svojho prvého pacienta…

  Like

 4. Helar vdaka za objasnenie, hned sa mi to zdalo čudné a velmi jednoduché. Ja si veci radšej vždy preverujem.
  Tak pekný večer.

  Like

 5. Ako sa zmieriť s niekym, kto už nechodí k Vám,ale nie preto, že nechce, ale preto, že nemôže. Je zatiahnutý do víra života a povinností, a mám dojem, že je tam silný vplyv blízkej rodiny….
  Boli sme ako dvojčatá,ktoré si nepotrebovali nič povedať a vedeli sme, že čo kto chce. Ja by som chcela,aby to bolo naspäť…čo možno aj on,ale potrebuje sa oslobodiť od vplyvov,ktoré mu v tom bránia. Pomôže mi niekto, ako na to? Ten človek je vo svete…..za prácou, za povinnosťami,a možno sa mu ani nedarí ako by chcel – vlastne sa mu nedarí, viem to. Sľúbil veľakrát, že príde – nikdy to nevyšlo a verím, že to nie je výhovorka. Akoby tam niekto zariadil nejaký blok!(sestra?) Niekto, kto ho klame a kto má z neho úžitok a bojí sa, že zrejme by ho potom stratil…prosím prosím
  Ďakujem za radu – oslobodenie oboch

  Like

 6. Lienka
  Prediskutovanie to s dotyčnou osobou je jedno z najlepších riešení ,,podľa mňa?,, ale asi to nebude také ľahké?

  Like

 7. Našiel som sokola zo zlomeným krídlom dal som mu ho do dlahy, poriadne ma dohrýzol 😕 , potom som pre neho bol loviť, vždy som si myslel, keď sa radoval v mojej prítomnosti že mám priateľa, ale keď krídlo zarástlo ešte chvíľu pobudol ale napokon odletel …bolo mi to ľúto 😦 , ale otec mi povedal… chlapče nepútaj k sebe nič živé.. a ak bude chcieť niekto s tebou kus cesty zdieľať..teš sa z jeho prítomnosti ale nechaj mu slobodu, a ak sa rozhodne ísť ďalej nebráň mu lebo, ak sa zavrú malé dvierka hneď vedľa je kľuč k veľkým dverám, ale pozeraj dobre a pozorne lebo pre samotný kľuč nemusíš nájsť dvere…a ak si myslíš že si sám tak ver, že každý má svojho sprievodcu len sme akosi ohluchli… 😀 🙂

  Like

 8. Ďakujem za odpovede, nemám však radu, ako ďalej. Mohla by sa nejaká “bosorka” na to pozrieť? Môže aj “bosorák”. Na ten môj problém…na problém ja Lienka a môj Chrústik? Ja viem, aj vtáčatko odletí, keď s mu krídielko zahojí, ale ja viem, že to nie je tak. Vieš, čo je to cítiť? Netlačím, nikdy som netlačila, prišlo to samé….skôr som odbíjala,ale keď už bol blízo, už sa nedalo povedať nie. Bolo to krásne a ja chcem, aby to bolo krásne. Potom sa pozriem i ja na Teba………Tiež pozerám aj na karty,aj na to, ako komu pomôcť a dať radu cez ne…….aj oni mi hovoria, že príde ten čas a je blízo…chcem im veriť, musím im veriť a ja im verím. Zdravím Vás

  Like

 9. Zabudla som dopísať..že verím aj Bohu….už dlho verím. V Boha i v to, že Boh to zariadi…………avšak sa v jednej časti biblie píše: Pomáhaj si človeče, aj Boh Ti pomôže. Poďme si pomáhať………..

  Like

 10. Bosorka kurzy čo sú napísane na stránke http://www.novacesta.sk tak tie ti možem odporučiť. Pán Briestenský je veľmi skvelý vie naučiť netrape žiadne omačky.
  Po každom kurze dostaneš certifikát o absolvovaní.
  Ja som uňho absolvovala už viac kurzov a som veľmi spokojná. : 0)

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.