Zažehnávacie rituály v bosorovaní

Pri bosorovaní sústavne používame zažehnávacie rituály: kreslíme alebo vizualizujeme okolo seba ochranný kruh, robíme do vzduchu pentagramy, pálime kadidlo a vysväcujeme priestor i pomôcky. Dávame tým podvedomiu informáciu, že teraz sme v stave bezpečia, ochrany, že naša aura je zapečatená a nijaké neželané energie do nej nemajú prístup.

Ale zažehnávacie rituály majú ešte jeden účinok – pri dlhodobom používaní a sústavnom opakovaní (3-4x denne) posilňujú našu auru, takže sa stáva odolnou a nepriepustnou voči externým psychickým prúdom (“vibráciám”), pokiaľ sa sami nerozhodneme, že chceme, aby na nás vplývali (napríklad pri channelingu). A tak ak zažehnávanie robievame pravidelne, potom či sme práve zažehnávali alebo nie, budeme odolnejší voči náhlym emocionálnym stresom, rozčúlenému šéfovi, namrzenému partnerovi, davovej psychóze, politickej alebo reklamnej hypnóze a voči nutkaniu súhlasiť s niekým len pre ukľudnenie situácie. (Vlastne to znie, že poriadny bosorák s “vytvrdenou” aurou je značne nepríjemný spolublížny, nie? Nedá sa manipulovať, nemožno mu nakukať pocity viny alebo menejcennosti, nemá problém povedať si svoje a protirečiť aj autorite, nepreberá názory iných bez vlastného zváženia… Čo s ním, ksichtom jedným?! 😛 )

Nasledovný návod na zažehnávanie už nemá svoj zdroj, ale s najväčšou pravdepodobnosťou pochádza z tradície chaos-mágie (rozhodne sa nepodobá na mne známe wiccanské rituály).

Zažehnávanie

Začnime tým, že sústredíme svoje myšlienky a vnímanie do bodu medzi ušami a za očami vnútri lebky. Predstavme si, ako ním prechádza zvislá čiara spod našich nôh až do výšky asi 10 cm nad našou hlavou.

Predstavme si asi 30 cm pred nami vo výške očí svetelný bod. Začnime ním hýbať a vykreslime kruh okolo našej hlavy.

Potom pomocou tohto bodu ťahajme elipsu spred našej tváre nahor ponad našu hlavu, nadol poza chrbát popod naše nohy a vpredu nahor až pred našu tvár, až sa elipsa uzavrie.

Potom pomocou neho ťaháme ďalšiu elipsu nadol popri pravej strane tela, popod nohy a nahor popri ľavej strane tela a tiež ju uzavrieme. Teraz sa nachádzame v strede svetelnej “klietky”.

Táto “klietka” je náš obranný dáždnik. Teraz už potrebujeme urobiť len jedno – vypáliť našu auru. Premeňme tú zvislú líniu, čo sme si na začiatku predstavovali, na plamenný stĺp. Nechajme plamene, nech sa rozšíria na všetky tri kruhy, pričom spália všetky myšlienky a obrazy, až kým nezostane nič než tri modrastobielo žiariace kruhy.

Tí, ktorí nemajú problémy s vizualizáciou alebo nevizualizujú, ale vedia, môžu použiť aj môj spôsob: predstavte si spod nôh na všetky strany vystupujúcu svetelnú stenu s bielobelasého svetla, ktorá sa postupne ťahá nahor a uzavrie sa nad vašou hlavou, čím okolo vás vytvorí guľu z belasého svetla. Potom nechajte tú guľu zo svojho solárneho plexu akoby “vybuchnúť” (kto niekedy pozeral Hviezdnu bránu, vie, ako to vyzerá 😛 ) a spáliť všetko vovnútri tej gule. Na svet sa pozeráte cez ochrannú stenu bledobelasého svetla, ste vo vzduchoprázdne, nemáte spojenie so svetom alebo inými ľuďmi, len so sebou samým a ste presne to, čo potrebujete byť.

One thought on “Zažehnávacie rituály v bosorovaní

  1. pls nevies ako sa da ak sa da vyvolat vodny elemental pls povies mi to? potrebujem ho na ochranu pred spoluziakmy ved vies ako to chodi:)

    Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.