Ako si vytvoriť ochrannú bublinu

Meditace – ochranné cvičení (tzv. vajíčko) z internetu

Toto jednoduché cvičení je vlastně trvalou vzpomínkou na neosobní jáství a jeho sphuranu. Může je cvičit začátečník stejně jako pokročilý, pomáhá každému.

Meditace ochranné vajíčko

Já je existence a existence je Já. Je jen jedno jediné a žák by na ně měl stále myslet, uvědomovat si svoji totožnost s ním, žít v něm a s ním. Jeho vyzařování působí ochranně zejména tehdy, když na ně žák myslí a když i je s láskou uvědomí.

Musíme stále chovat myšlenku na toto jáství, jak nás zahaluje a ochraňuje mentálně i materiálně a jak nám dává absolutní bezpečnost a ochranu. Tuto myšlenku chovejme neustále.

Pro upevňení mysli

v této ideji si můžeme představit, jak naše jáství vyzařuje z našeho duchovního srdce navenek jasné, zevně neviditelné paprsky, které v podobě aury vytvářejí kolem našeho těla ochranný obal. Je to jakési “vajíčko” ve kterém žije naše bytost,, žije v něm, chodí v něm, sedí, spí, prostě je v něm trvale ukryta a jím trvale chráněna, ať dělá cokoliv.

Tato trvalá představa, kterou na začátku II. světové války poradil svým žákům Dr. P. Brunton, má velkou působnost.

4 thoughts on “Ako si vytvoriť ochrannú bublinu

  1. Sarah,

    samozrejme… Najjednoduchší spôsob je kúpiť si letenku. Ten je celkom bez bosorovania. Potom sú tu veci, kde sa treba už istý čas snažiť a pripravovať: astrálne putovanie, lucídne snívanie, levitácia, projekcia éterického dvojníka. Myslím, že som to zvládla aj v poradí obtiažnosti, hoci si nie som istá, čo je ťažšie – či nadvihnúť svoje vlastné telo do výšky alebo odštiepiť svojho dvojníka od tela a zhmotniť ho. To druhé sa mi zdá ťažšie, ale to je len môj osobný názor – neovládam totiž ani jedno, ani druhé… zatiaľ… 😛

    Like

  2. Hm sranda ja som toto okolo hlavy svojej robil ale som si predstavil zivo ako moju hlavu obklopuje taka metrova zelezno-olovena gula cez ktoru nic neprenikne.A fungovalo to ..

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.