Quantum Quattro Silica zrýchľuje procesy

Toto je informácia z môjho channelingu Quantum Quattro Silica (QQS).

Na psychickej úrovni QQS zrýchľuje mentálne procesy – rýchlejšie sa rozhodujeme, rýchlejšie prežívame, ale aj rýchlejšie a nekompromisnejšie reagujeme a rýchlo si robíme úsudky. Má to dopad na situácie, ktoré sa dlho ťahajú a nie a nie s nimi pohnúť – QQS nás posunie smerom k urobeniu a realizovaniu rozhodnutia, aj keby to rozhodnutie malo znamenať dosť podstatnú zmenu.

A to je druhá vlastnosť QQS na mentálnej úrovni – mení vektor nášho doterajšieho pohybu, čím vedie k zmenám: v postoji, v hodnotení vecí, v reagovaní na veci. Napriek tomu nás drží stále nohami pri zemi, takže naše nové úsudky a voľba novej cesty nebudú celkom šialené 😛 .

Na fyzickej úrovni mám pocit, že QQS buď lieči to, čo v danom okamihu potrebuje najviac zmenu, alebo sa priamo spája s liečbou tumorov. Takmer okamžite mi jeho energia prešla ramenom až do pečene (kde mám, mimochodom, “zatiaľ spiace” metastázy) a tam to poriadne “rozkúrila” – cítila som, že niečo robí. Pre istotu som si okamžite dala na ruku smaragd, aby som vyfiltrovala quartzovú energiu. Už mám skúsenosti, ako horský krištáľ dokáže zvrhnúť nezhubné bunky na zhubné a akurát včas som si spomenula, že QQS obsahuje aj quartz, a preto som protipôsobila smaragdom, ktorý podporuje rast len zdravých buniek.

One thought on “Quantum Quattro Silica zrýchľuje procesy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s