V poslednom dni sa nejako presunula pozornosť na jeden z mojich starších channelingov. Samozrejme, téma bolesti, ako už inak… Začala som si ho čítať a dostala som zopár odpovedí na moju súčasnú situáciu. U mňa sa veci dosť zásadným spôsobom zmenili – a 1. nemám pre to porozumenie a 2. nechápem to. Teraz som dostala dosť veľa vysvetlení a dva zimomriavkové okamihy.
Prvý spočíva v tom, že v roku 2010 mi Gabriel povedal čosi, čo som si (ako aj inak) nezapamätala alebo nepochopila, a v roku 2017 som to s úžasom a zatajeným dychom čítala u Michaela Singera. Spracované to mám v rozprávaní o tŕni.
Druhý spočíva v tom, že je tam dokonalé vysvetlenie pre moju dnešnú situáciu. Prosím pekne, v roku 2010. Vtedajším jazykom a vtedajšími obrazmi, ale je tam.
Mrazí ma. 😕










Povedz svoj názor