Erik poskytol tieto návody (gramatika je jeho vlastná 😛 ):
Takže môžeš si spravt kadidlo z :levandule,rúžových plátkov,kadidlovníku a bazalky. To spáliš na drevenom uhlíku pri rituály a budeš pri tom vyzulizovať,,,,,povedzme tak,že si predstavýš seba a dotičnú osobu ktorú bude spájať taká žiara…v podstate tá energia.Zožeň si červené sviečky najlepšie 5 ale postačia aj 2.Takže,sadni s i niekde a začni s meditáciou.Zapál sviečky (ak ich zoženieš 5 tak ich zostav to päťcípej hviezdy zo špičkov hore a sadni si medzi ne.ak použiješ iba dve daj ich predseba medzi ne postav kadidlo a začni vizualizovať).Takže toto by malo pomôcť ale ako hovorím treba sa k tomu pričiniť aj sám.a Ešte jedno odporúčanie.Skus si pri tom otvoriť okno pretože sami pár krát pri kadidle podarilo spáliť ho tolko,že som mal v izbe normálne hmlu. A podarilo sa mi to vyvetrať asi po 5 hodinách ;)))))










Potom tu máme jeden ,,vankúšik,,(neviem ako by som to definoval do slvenčiny ale je to nejaké množstvo bylín zviazané v látke vo farbe podla potreby.A pre lásku to je -ružové plátky,rozmarýn,ibištek,klinček a kamilky. To zaviažeš do ružovej látky a možeš venovať svojej láske alebo dáš medzi šaty alby ti ich naplnilo láskou.A aby som nezabudol tie byliny zmiešaj v nejakej mise a zatvor oči a predstavuj si ako ti cez ruky prúdi energia
daj si asi do šálky alebo nejakej misky torchu oleja.(uplne i deálny by bol jojobový olej ale kedže,ten som naposledy vydel na dovolenke v turecku a nikde inde.možeš pouči a prúdi do bylinej zmesy.Toplatí aj pre predchgádzajúce kadidlo.Bez toho nemá žiadny magický rituál žiadny význam.
A potom možeš urobiť olej ktorým sa budeš natierať aby si privolala lásku a mohla ju zoseba viac rozdávať aj vstrebávať.ť hocikaký ktorý nieje veľmi sám osebe aromaticky) a do neho daj 7 kvapiek oleju z citrónovej trávy,5 kvapiek oleju z ylang-ylang,1 kvapku zázvoru,2 kvapky rozmaránu a a 1 kvapku kardamonoveho oleja.
A zasa posilny.Používaj ho každý deň ako parfum…