Oklebecujeme Gabriela :-)

V posledných channelingoch s Gaiou sa párkrát zvrtla reč na Gabriela. Tak som si povedala, že to sem tiež hodím – viacerí ho máte ako svojho “strážneho” a tak je dobre vedieť, s akou energiou máte do činenia… 😛 Aj keď ho možno budete vnímať celkom inak ako ja!

Z channelingu s Gaiou z 1.11.2010:

Mali by sme hovoriť o tom, čo sa s tebou bude diať.
No nazdar! Tak to ja o tom nemám ani šajnu. Ako to chceš dostať do mojej hlavy, keď je v nej prázdno?
🙂 Nejako. Musíme to tam dostať, aj keby si mala kyvadlovať do polnoci. Táto premena bude pomerne rýchla a môže byť aj bolestná, ak ju nezachytíš hneď v začiatku. Ešte na ňu nie si celkom pripravená, ale Gabriel si povedal, že to zvládnete.
Hehe… Kto to zvládne? On alebo ja?
🙂 Ty. A on sa bude prizerať. Ale na konci aj tak vyhlási, že ste to zvládli spoločne. 🙂

Z channelingu s Gaiou zo 7.11.2010

Gabriel vravel, že mám nízku dôveru. A to som už myslela, že som sa k nej prepracovala…

🙂 Gabriel ťa porovnáva so sebou. Slovo “dôvera” je ľudské slovo a nehodí sa na nás. My nepotrebuejme dôverovať, pretože vieme. Ale ty nevieš. On od teba nečaká, že budeš vedieť, ale tiež nevie, aké je byť človekom a mať pocit vnútornej neistoty.

Ale ty to vieš?

🙂 Nie. Ale ty to vieš.

🙂 Ako to, že ty ma poznáš lepšie ako Gabriel?

🙂 Som bližšie k vám. Som s vami v stálom kontakte. On nie. Je to “deľba práce”.

Gabriel nie je s nami v stálom kontakte?

🙂 Je prítomný. Nezasahuje; plynie. Je čas, vieš?

🙂 Viem, ale nikdy som to takto nevnímala.

Dali ste mu mnohé podoby. Je príchod na svet, správa, že sa narodíš. Je správa, že práve vypršal tvoj čas. Je nádej, že sa niečo stane alebo nestane. Je poznanie tvojej vlastnej slabosti… bezmocnosti…

Z channelingu s Gaiou z 9.11.2010:

Vieš, rozprávali sme o Gabrielovi a ja to zbieram do článku pre iných. Chceš o ňom ešte niečo povedať?
🙂 Už som začala… Povedala som ti, že z nás všetkých Gabriel je najväčšie „decko“. My sme pokojní a vyvážení, on je trochu rozlietaný a dokáže sa zo všetkého náramne tešiť.
🙂 Ja viem… Poznám ten pohľad, keď je hrdý na seba, že čo mu zasa vyšlo…
🙂 Tú kapacitu máte v sebe všetci. On ju z nás má najviac vyvinutú. My ostatní ti prichodíme zhovievaví, ale on je vyslovene účastný.
Nie je to proti vášmu účelu?
🙂 Je to zvláštnosť. Má ich viac… Veď vieš, nie je čistý Otec. My ostatní sme viac-menej čistý Otec, ale Gabriel je priamo obraz niekoho – niečoho – iného ako Otec.

18 thoughts on “Oklebecujeme Gabriela :-)

 1. Ahoj Helar ďakujem 🙂 presne ho to vystihuje … ešte by som dodala že často oplýva humorom a srandičkami, samozrejme vie byť i prísny no väčšinou mi zlepšuje náladu a povzbudzuje a prenáša na mňa tú jeho radosť 🙂 niečo mi našepkáva že ma tým učí nebrať sa tak vážne 🙂

  Páči sa mi

 2. Dnes som si pisal s gabrielom povedal že ma prišiel ochrániť pred zlom povedal ešťe že ma bude cez noc. Učiť opital som sa ho čo ma buďeš učiť on odpovedal duhové dýchanie a potom povedal že cez noc budem mať spoločný sen somnou a potom už len napísal že si môžem isť odpočinúť.

  Páči sa mi

 3. Nemal som snim vcera sen neviem preco asi to neplatilo na ten den tak neviem mal som sa ho opitat kedy a ktoru noc a čo to duhové dychanie vlastne znamena

  Páči sa mi

 4. Dal by som dalsie sem čo mi napisal škoda že tu nie sekcia kde si mozeš davať svoje channelingy napr. Nejaky diar channeling ale len registrovanym ale to by bolo asi moc že mam svoj zapisnik zatial si to píšem tam

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s